1/118
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez...
fot. Michał Leszczyński

Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie [ZDJĘCIA]

Kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat opatowski zakończyło rok szkolny. W Zespole Szkół numer 1 w Opatowie przyznano trzy Nagrody Dyrektora za najlepszą wyniki w nauce w poszczególnych typach szkół.

<b>Więcej zdjęć na następnych slajdach</b>

- Cały rok czekacie na tę piękną chwilę, na początek wakacji – mówiła Magdalena Gdowska, dyrektor Zespołu Szkół numer 1 w Opatowie. – Właśnie dzisiaj mogę wręczyć wam piękne świadectwa i podsumować miniony rok, który był dla nas niełatwy – mówiła. – Musieliśmy organizować zajęcia z wf i w warsztatach szkolnych w zupełnie innej formie. Rozbudowujemy naszą szkołę. Magdalena Gdowska dodała, że rok kończy się pięknym wynikiem, jest pięćdziesiąt świadectw z wyróżnieniem. – Bardzo duża liczba uczniów, otrzymała wysokie noty. Mieliśmy ogromny sukces w zakresie różnego rodzaju konkursów i olimpiad, w tym czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach.

W zakończeniu roku w szkole na „Górce” wziął udział Gustaw Saramański, wicestarosta opatowski. Wicestarosta podziękował uczniom za wybór szkoły.

- Dziękuje, że wybraliście tę szkołę, te kierunki – mówił Gustaw Saramański. – Świadectwa z paskiem, wyróżnienia, świadczą o was, o nauczycielach. Chciałbym wam podziękować i jednocześnie pogratulować tak wspaniałych osiągnięć. Życzę spokojny i wesołych wakacji. Do zobaczenia za rok, mam nadzieję, że już w nowych murach.

Głos zabrał Tomasz Świątek, radny Rady Powiatu Opatowskiego, przewodniczący Komisji Oświaty.

- Chciałem was przeprosić za te niedogodności, z którymi wszyscy się zmagaliśmy. Jesteśmy na etapie wielomilionowych inwestycji: wyposażenie warsztatów szkolnych, rozbudowa bloku sportowego, budowa pełnowymiarowej hali sportowej. Życzę udanych wakacji. Mam nadzieję, że w połowie sierpnia poczujecie tęsknotę za naszą szkoła, a we wrześniu wrócicie tu pełni energii do nauki w nowej szkole.

Magdalena Gdowska i nauczyciele wręczyli poszczególnym uczniom nagrody książkowe i wyróżnienia. Nagrodę specjalną dyrektora szkoły za najlepsze wyniki w nauce otrzymały trzy uczennice: Aleksandra Molisak, Justyna Kargul, Patrycja Kalita.

W słowie kończącym uroczystość, Magdalena Gdowska zaapelowała do uczniów o zachowanie bezpieczeństwa podczas wakacji.

- Spotkajmy się wszyscy za dwa miesiące w tym samym gronie. Uważajcie na siebie, niebezpieczeństw jest wiele – mówiła.


ZOBACZ TAKŻE: Akcja CBŚP w Kielcach
<script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/5858ec8d-efc6-7481-9216-a9615f4809a0,1bfce0f8-c495-680f-a13f-1a9e17376b12,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>

Zobacz również

Kraksa na Warszawskiej. Zderzyły się trzy samochody [WIDEO, zdjęcia]

Kraksa na Warszawskiej. Zderzyły się trzy samochody [WIDEO, zdjęcia]

Podziel się maskotkami z chorymi dziećmi. Ich zbiórkę prowadzi Fundacja Miśka Zdziśka

Podziel się maskotkami z chorymi dziećmi. Ich zbiórkę prowadzi Fundacja Miśka Zdziśka

Polecamy

Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego obchodzi stulecie działalności

Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego obchodzi stulecie działalności

Złoto i brąz MŚ dla Polski! Natalia Kałucka sprawiła niespodziankę!

Złoto i brąz MŚ dla Polski! Natalia Kałucka sprawiła niespodziankę!

Z garażu w Jędrzejowie zniknął rower. Policja szuka złodzieja

Z garażu w Jędrzejowie zniknął rower. Policja szuka złodzieja

Dodaj ogłoszenie