Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pogoń Staszów zmarnowała rzut karny w meczu z Moravią...

Kulisy ciekawego meczu czwartej ligi pomiędzy Olimpią Pogoń Staszów i Moravią Anna-Bud Morawica [DUŻO ZDJĘĆ]

Pogoń Staszów zmarnowała rzut karny w meczu z Moravią Anna-Bud Morawica. W 24 minucie Patryk Kukiełka trafił piłką w słupek i poszła kontra zakończona golem Łukasza Zawadzkiego na 0:2. Goście byli zdecydowanie lepsi i zasłużenie sięgnęli po 3 punkty w czwartoligowym meczu.

Moravii udała się rehabilitacja za remis z Partyzantem Radoszyce. Szybko objęła prowadzenie po karnym Michała Rybusa, który sam wywalczył. Przy drugim golu też asystował Michał Rybus, a pięknym strzałem popisał się Łukasz Zawadzki. Po przerwie wynik ustalił Karol Gilewski, Alberto Gilardino z Morawicy. Gilewski, nominalny defensywny pomocnik ma inklinacje do gry na środku ataku i świetnie odnajduje się w polu karnym. Bardzo podobała się gra Mateusza Zawadzkiego, najlepiej wprowadzającemu piłkę do ofensywy środkowego obrońcy w czwartej lidze świętokrzyskiej. To piłkarz zdecydowanie na wyższe ligi.

Pogoń Staszów – Moravia Anna-Bud Morawica 0:3 (0:2)
Bramki: Michał Rybus 4 karny, Łukasz Zawadzki 25, Karol Gilewski 56.
Patryk Kukiełka (Pogoń) nie wykorzystał karnego w 24 – słupek.
Pogoń: Wareliś – Ptak, Baczewski, Kula, B. Pańtak – Kukiełka, Franus, Wyrazik, Lewicki (26 Kumański) – Wicik (82 Bogdan), R. Kowalski (57 Fit).
Moravia: P. Kubicki – B. Wysocki (83 Detka), Mateusz Zawadzki, B. Młynarczyk (67 Garbala), Woś (74 K. Kubicki) – Miszczyk (27 Jaroń), Gilewski (74 W. Młynarczyk), Rabiej, Ł. Zawadzki – Horna, Michał Rybus.