Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W czwartoligowym meczu Moravia Anna-Bud Morawica zremisowała...

Kulisy czwartoligowego meczu Moravii Anna-Bud Morawica z GKS Rudki w obiektywie

W czwartoligowym meczu Moravia Anna-Bud Morawica zremisowała z GKS Rudki 1:1 (1:0). Bramki: Rostislav Pryjmak 31 – Dominik Rusiecki 70.
Moravia: P. Kubicki – Węgliński (70 Woś), Mateusz Zawadzki, B. Młynarczyk, F. Rogoziński (78 Miszczyk) – Michał Zawadzki, Rabiej (71 Maciej Pokora) – Horna (84 B. Wysocki), Pryjmak, Ł. Zawadzki – Michał Rybus (71 Kamil Kubicki).
Rudki: Sz. Pietras – Biesiada, Stefański, Szymoniak, Jedlikowski – Partyka, S. Hajduk (84 Dawidowicz), Kalisz (62 Rusiecki), D. Kowalski (90+2 Sala) – K. Wiecha, Stachura (62 Skrzypek).
Ciekawe widowisko, w którym bliżej wygranej byli goście. Moravia prowadziła po golu Rostislava Pryjmaka (asystował Michał Rybus, a uświetniono to kołyską dla jego narodzonej córeczki), wyrównał Dominik Rusiecki, który po wejściu dał jakość Rudkom. On też mógł strzelić zwycięską bramkę, ale zmarnował świetną okazję w 86 minucie. W 56 minucie Jakub Stachura (GKS) z karnego trafił piłką w słupek.
(JKM)

Michał Bryl i Bartosz Łosiak bez sukcesu w Brazylii. Porażka w meczu o ćwierćfinał