Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce przegrali w...

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Oceniamy PGE VIVE Kielce za mecz w Veszprem. Wystawiliśmy dwie wysokie noty

W sobotę piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce przegrali w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z węgierskim Telekomem Veszprem 24:28. Nie był to zły mecz mistrzów Polski, do przerwy grali oni świetnie i prowadzili 15:13. Po przerwie zabrakło skuteczności, stąd tylko 9 rzuconych bramek. Na plus w tym spotkaniu można zaliczyć grę w obronie, która dała sobie rzucić tylko 20 bramek z ataku pozycyjnego, co przy tak wielkiej sile ofensywnej rywala jest dobrym wynikiem. Wystawiliśmy zawodnikom PGE VIVE oceny za to spotkanie w skali 1-10, wraz z krótkimi uzasadnieniami znajdziecie je pod kolejnymi zdjęciami. Są dwie wysokie noty - 8 i 7.5.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, SURFING, WESELA… [zdjęcia]