Echo Dnia

Magiczne Zakończenie Wakacji 2018 w Kielcach. Kto da koncert w Przeboju Lata RMF i Polsatu? [LISTA WYKONAWCÓW]

Poznaj wykonawców Magicznego Zakończenia Wakacji, dwudniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.Pierwszy

ZOOM

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/16] Następne

Kto da koncert w Przeboju Lata RMF i Polsatu w Kielcach? [LISTA WYKONAWCÓW]

Poznaj wykonawców Magicznego Zakończenia Wakacji, dwudniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

Pierwszy dzień Magicznego Zakończenia Wakacji to Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Sprawdź, jakie kabarety wystąpią w Kielcach

- Zaprosiliśmy topowe kabarety, które zaprezentują swoje najpopularniejsze i najlepsze skecze, lub premiery - mówił Karol Golonka z Kabaretu Skeczów Męczących, kieleckiej formacji, która jest gospodarzem wydarzenia. - To dla nas bardzo ważna, a właściwie najważniejsza impreza, bo odbywa się w naszym mieście. To takie nasze dziecko, które ma już sześć lat, które wciąż się rozwija i trzeba o nie dbać.

Drugiego dnia festiwalu, 26 sierpnia, odbędzie się koncert „Przebój lata RMF FM i Polsatu 2018”. Wystąpi czołówka jedenastu polskich gwiazd i trzy zagraniczne.

W amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach zaśpiewa między innymi Kasia Kowalska.

POZNAJ KOLEJNYCH WYKONAWCÓW NA NASTĘPNYCH SLAJDACH>>>>>>


Na oba wydarzenia pozostało niewiele biletów. Są dostępne na stronie kulturairozrywka.pl

Transmisja z wydarzenia na żywo w Polsacie od godziny 20.05.

Polecamy