Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Udane dla reprezentujących województwo świętokrzyskie...

Nasi zdobyli medale na Mistrzostwach Polski w Fitness. Zobacz, jak się prezentują

Udane dla reprezentujących województwo świętokrzyskie zawodników okazały się Mistrzostwa Polski w Fitness. Nasi zdobyli 12 medali, a złote krążki zgarnęli Aleksandra Kępa, Nikoletta Sularz i Dominik Jewiak z Black & White Ostrowiec Świętokrzyski.

Więcej na następnej stronie

Mistrzostwa Polski w Fitness odbyły się w minioną sobotę i niedzielę podczas imprezy FIT Weekend w Targach Kielce. Startowało w nich ponad stu uczestników, w tym także panowie.

Dla startujących z naszego województwa mistrzostwa okazały się udane. 11 zawodników zdobyło 12 medali. Podwójną medalistką została Nikoletta Sularz z Black & White Ostrowiec Świętokrzyski, która triumfowała w kategorii wellness fitness do 163 centymetrów, a w kategorii wellness fitness OPEN zdobyła srebro.

Złote krążki zdobyli także Aleksandra Kępa i Dominik Jewiak (oboje Black & White Ostrowiec Świętokrzyski). Ola była faworytką w kategorii fitness kobiet i potwierdziła to, zaś Dominik okazał się najlepszy w fitnessie mężczyzn.

Pozostali nasi medaliści to: Beata Bochno (Black & White Ostrowiec Świętokrzyski) – srebro w fitness sylwetkowe kobiet do 163 centymetrów, Magdalena Marciniak (Tęcza-Społem Kielce) – srebro w bikini fitness kobiet do 162 centymetrów, Maria Magdalena Pisarek (Black & White Ostrowiec Świętokrzyski) – srebro w kategorii bikini fitness do 166 centymetrów, Wiktoria Gąsior (Black & White Ostrowiec Świętokrzyski) – brąz w bikini fitness kobiet do 169 centymetrów, Oliwia Mojsiej (Black & White Ostrowiec Świętokrzyski) – srebro w bikini fitness kobiet powyżej 172 centymetrów, Dagmara Dominiczak (LKS Sandomierz) – srebro w wellness fitness do 163 centymetrów, Martyna Stępień (Tęcza-Społem Kielce) – brąz w wellness fitness do 163 centymetrów i Marta Borkowska (Black & White Ostrowiec Świętokrzyski) – brąz w kategorii fit model kobiet.

Jeśli chodzi o kluby, w Mistrzostwach Polski w Fitness Black & White Ostrowiec Świętokrzyski ma dziewięć medali (trzy złote, cztery srebrne i dwa brązowe), Tęcza-Społem Kielce dwa (srebro i brąz), a LKS Sandomierz jeden – srebrny.

Krecz w drugim półfinale. Pogromca Nadala nie dokończył meczu. Piękny gest rywala

Grają piłkarskie ligi: 3. liga, 4 liga, klasa okręgowa, klasy A i B [WYNIKI, RELACJE]

Gra RS Active 4. liga świętokrzyska. Korona II jedzie do Granatu [WYNIKI, TABELA]