Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Regionalnego Pucharu...

Neptun Końskie wygrał z Koroną Kielce z Centralnej Ligi Juniorów 3:0 w ćwierćfinale Regionalnego Totolotek Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Regionalnego Pucharu Polski czwartoligowy Neptun Końskie pokonał Koroną Kielce z Centralnej Ligi Juniorów 3:0 (3:0) i awansował do kolejnej rundy tych rozgrywek. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Jarosława Komisarskiego zdobyli Krzysztof Słaby w 11 i 40 minucie oraz Jakub Kotarzewski w 31 minucie z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Karolu Armacie.