Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce wygrali 33:29...

Oceniamy Łomża Vive Kielce za mecz w Puławach. Najlepsi byli bramkarz i nastolatek

W niedzielę piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce wygrali 33:29 w PGNiG Superlidze bardzo ważny, wyjazdowy mecz z Azotami Puławy, jednym z kandydatów do medali. Pierwsza połowa, przegrana 14:15, była w wykonaniu gości słaba, zdecydowanie lepiej mistrzowie Polski zagrali po przerwie. Nam najbardziej podobała się gra Mateusza Korneckiego, który pojawił się na boisku po przerwie oraz Cezarego Surgiela. Zobaczcie pod kolejnymi zdjęciami, jak oceniliśmy zawodników Łomża Vive Kielce za ten mecz.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]