Zamknij

Echo Dnia

Odbyły się Mikołajki z Koroną. Dużo atrakcji dla młodych piłkarzy z Żółto- Czerwonego Przedszkola [WYJĄTKOWE ZDJĘCIA]

Kielecki Klub Piłkarki Korona, podobnie jak w ubiegłych latach, zorganizował Mikołajki dla dzieci uczęszczających do Żółto-Czerwonego Przedszkola. Projekt

Zdjęcia Kamil Walas/Łukasz Karwowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/146] Następne

Odbyły się Mikołajki z Koroną. Dużo atrakcji dla młodych piłkarzy z Żółto- Czerwonego Przedszkola [WYJĄTKOWE ZDJĘCIA]

Kielecki Klub Piłkarki Korona, podobnie jak w ubiegłych latach, zorganizował Mikołajki dla dzieci uczęszczających do Żółto-Czerwonego Przedszkola. Projekt zrzesza ponad 100 uczestników.

W tym roku KKP Korona przygotował 6 zabaw, między innymi listy do Świętego Mikołaja, rzut śnieżkami do worka, wyścigi zaprzęgów reniferów, a także ubieranie choinki. Przy wszystkich stacjach czynny udział brali wszyscy trenerzy KKP Korona, podpowiadając uczestnikom, świetnie się z nimi bawiąc. Po wszystkich zabawach, młodzi Koroniarze wzięli udział w meczach na mini boiskach.

Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na prezenty, a w tym roku Święty Mikołaj miał ich naprawdę sporo. Każde dziecko otrzymało paczkę słodyczy oraz dwa gadżety KKP Korona. Na zakończenie nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia ze Świętymi Mikołajami, Scyziem oraz trenerami KKP Korona wraz z prezesem KKP Korona - Robertem Stachurą. Cała impreza była bardzo dobrze zorganizowana, a najmłodszych futbolistom z Żółto-Czerwonego Przedszkola z trybun kibicowali rodzice.
KKP Korona dziękuję firmie Lewiatan Kielce sp. Z.o.o za wsparcie przy przygotowaniu paczek słodyczy.
(dor)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy