Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Misterzy Studniówki 2017 w naszym powiecie  już zostali...

Oto Misterzy Studniówki w powiecie sandomierskim. Pomóż naszym chłopakom wygrać finał (zdjęcia)

Misterzy Studniówki 2017 w naszym powiecie już zostali wybrani. Ich sylwetki prezentujemy w następnych slajdach galerii.

Pierwszy etap wyborów mistera zakończył się we wtorek, 28 lutego, o godzinie 24. Dzięki głosom Państwa, naszych Czytelników, wybraliśmy zwycięzców, czyli Mistera oraz I i II Wice-mistera w naszym powiecie.

Teraz czas poznać króla balów studniówkowych w województwie świętokrzyskim. Trójka laureatów z naszego powiatu weszła do finału konkursu mistera w województwie świętokrzyskim, który rozpoczął się w czwartek, 2 marca. Tego dnia ruszyło głosowanie, które zakończy się podczas wielkiegi finału, a ten odbędzie się we wtorek, 21 marca, w klubie muzycznym w Hotelu Binkowski w Kielcach. Impreza rozpocznie się o godzinie 17, zaś głosowanie zakończy się o 19.

Uwaga! W drugim etapie kandydaci mają nowe numery startowe! Głosy z pierwszego etapu nie zostały wykasowane, liczą się nadal!

W wielkim finale, o podziale tytułów przesądzą po połowie punkty z głosowania Czytelników oraz jurorów.

MISTER STUDNIÓWKI - GŁOSOWANIE FINAŁOWE - ZOBACZ KANDYDATÓW I ZAGŁOSUJ

Pochwaliła się ukochanym. To były mąż jej przyjaciółki, z którą od lat pracuje!

HIT DNIA

Polecamy

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie! Zacięty finał z Aryną Sabalenką!

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie. Zobacz zapis naszej relacji na żywo z finału