Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze ręczni Industrii Kielce "odhaczyli" jeden z...

PGNiG Superliga. Oceniamy piłkarzy ręcznych Industrii Kielce za mecz z Azotami w Puławach. Ten zawodnik takiego meczu jeszcze nie zagrał!

Oceniamy piłkarzy ręcznych Industrii Kielce za mecz z Azotami w Puławach

Piłkarze ręczni Industrii Kielce "odhaczyli" jeden z najtrudniej zapowiadających się w tym sezonie wyjazdowych meczów PGNiG Superligi, pokonując na wyjeździe Azoty Puławy 31:21. Kielczanie mieli drobne problemy tylko przez kilka minut pierwszej połowy, poza tym ich dominacja była wyraźna. Pod kolejnymi zdjęciami >>> oceniamy grę naszych zawodników.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]