Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Niezwykle emocjonująca była rywalizacja w finałowym Turnieju...

Piłkarze KKP Korona zdobyli Puchar Prezesa w roczniku 2009. W finale pokonali Juventę. Trzecia Pogoń, czwarta Wisła [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niezwykle emocjonująca była rywalizacja w finałowym Turnieju o Puchar prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach w roczniku 2009. Rywalizowało osiem najlepszych drużyn, a zmaganiom z zainteresowaniem przyglądał się prezes związku Mirosław Malinowski. -Cieszę się, że mimo pandemii turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Poziom rywalizacji jest wysoki - mówił prezes Malinowski.

W meczu o trzecie miejsce Olimpia Pogoń Staszów pokonała Wisłę Sandomierz 1:0. W finale piłkarze KKP Korona pokonali Juventę Starachowice 3:0. Dwie bramki zdobył Fabian Mazur (a w całym turnieju 8 i był najlepszym strzelcem), jedną Adam Hańćko. Korona będzie reprezentować województwo w finale w Warszawie.