Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W trzecioligowym meczu ŁKS probudes Łagów pokonał Avię...

Piłkarze ŁKS Probudex Łagów wygrali w 3 lidze z Avią Świdnik 2:0. Bramki zdobył Adam Imiela [ZDJĘCIA]

W trzecioligowym meczu ŁKS probudes Łagów pokonał Avię Świdnik 2:0.
ŁKS Probudex Łagów - Avia Świdnik 2:0 (1:0)
Bramki: Adam Imiela 44, 60.
ŁKS Probudex: Banach - Wilk Ż, Rogala (78. Mamełka), Urban Ż, Stelmach - Gierczak (85. Kolasa), Mydlarz, Cichocki, Imiela, Ozimek - Piróg (60. Kapsa).

Obydwie bramki dla gospodarzy zdobył Adam Imiela po stałych fragmentach gry, jedna strzałem noga, a druga głową. Asysty zaliczyli Damian Urban i Michał Mydlarz.
-Ciekawy mecz, sporo się działo. Przy stanie 0:0 Avia wykonywała rzut karny, ale Wojciech Białek trafił w słupek. My tez mieliśmy w tym czasie dwie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki. Pierwsza połowa była dla nas, początek drugiej dla gości, którzy dwa razy poważnie nam zagrozili, ale Piotrek Rogala wybijał piłkę z linii bramkowej - mówił nam Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.

Pod koniec drugiej połowy ŁKS Probudex kontrolował to co, działo się na boisku i zainkasował kolejne trzy punkty.
W zeszłym tygodniu w zespole Łagowa doszło jeszcze do dwóch zmian kadrowych. Bartosz Styczyński został wypożyczony do Granatu Skarżysko-Kamienna, a Mateusz Madej do Nidy Pińczów.