Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszym meczu kontrolnym rezerwy Korony Kielce przegrały...

Porażka rezerw Korony Kielce ze Stalą Stalowa Wola. Zagrał Dziwniel, nie wystąpili Żyro, Kukić i Djuranović

W pierwszym meczu kontrolnym rezerwy Korony Kielce przegrały ze Stalą Stalowa Wola 2:4 (0:3).
Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce 4:2 (3:0)
Bramki: Tomasz Płonka 24, Michał Fidziukiewicz 29 z karnego, Szymon Jopek 33, zawodnik testowany 70 - Jakub Górski 54 z karnego, Iwo Kaczmarski 71.

Korona II: Dutka (46 Wojno) - Więckowski, Bujak, Dziubek, Sewerzyński, Dziwniel - Lisowski, Kaczmarski, Gromulski (46. Szałas), Rogoziński - Szelągowski (46. Górski).

Stal: Siudak (46. Korziewicz) - Waszkiewicz (60. Szifer), Kiercz (46. Mroziński), Jarosz (60. zawodnik testowany), Witasik (46. Buczek), Zmorzyński (46. Sobotka) - Jopek (46 Wilk), Stelmach (60. Moskal), Chromiński (46 zawodnik testowany) - Płonka (30 Tłuczek, 60 Grabarz), Fidziukiewicz (46 zawodnik testowany).

Przez ponad kwadrans pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany. Później do głosu doszli gospodarze, w szeregach których grał Krzysztof Kiercz, były obrońca Korony Kielce.

W drugiej połowie Korona zagrała skuteczniej. W 54 minucie pewnie rzut karny wykorzystał Jakub Górski. Sześć minut później drugą bramkę dla kielczan zdobył Iwo Kaczmarski. 15-latek najpierw odebrał piłkę zawodnikowi Stali, a następnie pięknym uderzeniem pod poprzeczkę strzelił gola. Kielczanie przegrali jednak ten sparing 2:4. W Koronie II zagrał Daniel Dziwniel, który został przesunięty do rezerw. Nie wystąpili Michał Żyro, Luka Kukić i Uros Djuranović

Następny sparing rezerwy Korony rozegrają w sobotę, o godzinie 14:00 w Staszowie. Ich rywalem będzie trzecioligowy RKS Radomsko.