Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Reprezentacja składająca się rodziców zawodników wzięła...

Reprezentacja rodziców z DAP Kielce zajęła pierwsze miejsce w turnieju – Piłkarski Rodzic Futsal Cup KS Metal Tarnów [ZDJĘCIA]

Reprezentacja składająca się rodziców zawodników wzięła udział w turnieju piłkarskim Rodzic Cup rozegranym w hali sportowej OKU Tarnów-Mościce.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów składających się z rodziców reprezentujących dziecięce szkółki piłkarskie z województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie po rozegraniu meczu "każdy z każdym" dwie pierwsze ekipy z każdej grupy grały mecze półfinałowe i finały. Pozostałe drużyny rozegrały spotkania o miejsca 5-10.
W grupie drużyna DAP pokonała kolejno zespoły Wolania Wola Rzędzińska 2:0, KS Koszyce Wielkie 1:0, KS Rzuchowa 3:0 oraz Juventus Rzeszów 5:0. W półfinale DAP pokonał 1:0 Metal Czerwony Tarnów po bramce Marcina Lisowskiego, a w finale pewnie wygrali z Błękitnymi Tarnów 3:0.
Panowie zdobyli pierwsze miejsce nie tracąc we wszystkich meczach nawet jednej bramki.
Skład drużyny: Andrzej Pająk, Marcin Lisowski, Jacek Wilkuś, Łukasz Ziomek, Kamil Haraźny, Adam Wolny, Piotr Pędzik, Przemysław Zachariasz. Była to trzecia wyprawa DAP-owskich tatusiów do Tarnowa.
Po dwóch drugich miejscach w edycjach letnich rozgrywanych na trawie w hali byli bezkonkurencyjni.