Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Sankt Petersburg nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie...

Trudne początki Euro w Rosji. Specjalne pozdrowienia polskich kibiców dla Marcina Cebuli, byłego piłkarza Korony Kielce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sankt Petersburg nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie się do organizacji tylu meczów finałów ME 2020. Przed pierwszym spotkaniem w tym mieście organizatorom nie brakowało problemów, między innymi zawiesił się system internetowy UEFA, przez co liczna grupa osób miała problem z wejściem na wybudowany za… miliard euro. Ostatecznie awarię pokonano, a z minuty na minutę organizacja wyglądała coraz lepiej. Po porażce Rosji z Belgią 0:3 gospodarze balowali w centrum Petersburga z kibicami z różnych krajów. Białe noce mają swoje uroki, a o finałach Euro przypominają rozliczne plakaty, sklepowe wystawy. Piłkarska impreza tutaj rozkręca się na dobre, a miejscowym przydałaby się wygrana Sbornej w kolejnym spotkaniu.