Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kolejne dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze...

Trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec wygrał mecze kontrolne z Kamienną Brody i ŁKS Probudex Łagów

Kolejne dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec. Pokonali 7:1 (0:1) grającą w klasie okręgowej Kamienną Brody oraz 2:0 (1:0) pokonali lidera czwartej ligi świętokrzyskiej – ŁKS Probudex Łagów.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Kamienna Brody 7:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Swat 50, zawodnik testowany 62, Jan Imiołek 63, Adrian Gębalski 75, 90, Kamil Łokieć 77, Patryk Rząsa 88 - Konrad Małaczek 12
KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Rząsa, Bąk, Miłek, Wróbel – Łokieć, Imiołek, Kasperkiewicz, Szymański, Swat – Grunt (46. Gębalski) oraz Mąka, zawodnik testowany.

Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, ponieważ Kamienna prowadziła 1:0. Mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale w 38. minucie Marcin Dynarek nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w poprzeczkę. Ostra rozmowa w szatni w przerwie spotkania podziałała i w drugiej odsłonie KSZO 1929 strzelił siedem goli.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁKS Probudex Łagów 2:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Mąka 13, Adrian Gębalski 83.
KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Wasilewski, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek – Bełczowski, Mąka, Kasperkiewicz, Chrzanowski, zawodnik testowany testowany – Grunt (46. Gębalski) oraz Miłek, Imiołek.

Kolejny sparing KSZO 1929 rozegra w sobotę, 8 lutego, o godzinie 12. Zmierzy się z RKS Radomsko.
(dor)

Sztuka zapanowała nad Glaznotami, majówkowe misterium za nami (FOTOGRAFIE)

Tak wyglądają finalistki konkursu Miss Polski 2024. Zobaczcie zdjęcia

Polecamy

Grają piłkarskie ligi: 3. liga, 4 liga, klasa okręgowa, klasy A i B [WYNIKI, RELACJE]

Piast Gliwice zdobywcą Pucharu Polski w futsalu

Polacy dzielnie walczyli ze słowackimi gwiazdami NHL. Porażka w przedostatnim teście