Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Około 250 zawodników wystartowało w niedzielę w Zimowym...

W Kielcach odbyły się biegi na 50 i 13 kilometrów. Startowałeś w Zimowym Ultra CK Maratonie? SZUKAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH

Około 250 zawodników wystartowało w niedzielę w Zimowym Ultra CK Maratonie w Kielcach. Najpierw na trasę wyruszyli biegacze, którzy do pokonania mieli 50 kilometrów - blisko sto osób, a później prawie 150 osób wystartowało na 13 kilometrów.

W kategorii open biegu na 50 kilometrów wygrał Paweł Jakubczyk, drugi był Michał Jagieło, trzeci Jarosław Botkiewicz.
Wśród kobiet zwyciężyła Magdalena Gajek przed Anną Stegner i Marleną Piętą.

W biegu na 13 kilometrów wygrał Piotr Brzoza przed Jackiem Długoszem i Jerzym Kloczkowskim. W rywalizacji kobiet najlepsza była Anna Sadza przed Małgorzatą Gad i Beatą Orłowską.
Organizatorami tej imprezy byli Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego MTBCROSS i Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych biegów.
(dor)

Polecamy

Gwiazdor ma porażenie, ale mimo tego trafia jak szalony

Sensacyjnych transferów w F1 ciąg dalszy. Teraz czas na Verstappena

GORĄCY TEMAT

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!