Zamknij

Echo Dnia

W Połańcu odbył się Ogólnopolski Maraton Nocny “KANAŁ 2021”. Była ciekawa rywalizacja [ZDJĘCIA]

W Połańcu odbył się Ogólnopolski Maraton Nocny “KANAŁ 2021” organizowany przez koło wędkarskie Polskiego Związku Wędkarskiego nr 32 przy Elektrowni Połaniec.

Fot. Tomasz Kaczmarczyk

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/45] Następne

W Połańcu odbył się Ogólnopolski Maraton Nocny “KANAŁ 2021”. Była ciekawa rywalizacja [ZDJĘCIA]

W Połańcu odbył się Ogólnopolski Maraton Nocny “KANAŁ 2021” organizowany przez koło wędkarskie Polskiego Związku Wędkarskiego nr 32 przy Elektrowni Połaniec. Piękna pogoda przywitała 66 uczestników, którzy na kanale przy Elektrowni Połaniec rywalizowali o zwycięstwo w tych zawodach. Ogólnopolski Maraton Nocny “KANAŁ” już na stałe znalazły swoje miejsce w kalendarzu imprez Połańca i wciąż cieszą się dużym powodzeniem.

Po rozstawieniu się na wylosowanych łowiskach przyszedł czas na rywalizację. Po sytej kolacji odbyło się pierwsze ważenie złowionych ryb. Sędziowie podsumowali całe zawody i po obfitym posiłku przygotowanym przez organizatorów przyszedł czas na rozdanie okazałych Pucharów i wartościowych nagród rzeczowych.

W tym roku lepszym wynikiem wagowym wygrywa drużyna Team Osiek, która złowiła ponad 91 kilogramów ryb (91,100 kg). Drugie miejsce zajęła drużyna The Best Sandomierz 33. Trzecie punktowane miejsce zajęła drużyna Przyjaciele Osiek.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszy wynik w łowieniu ryb osiągnął Michał Kogut z drużyny Przyjaciele Osiek. Drugie miejsce przypadło dla Zbigniewa Wieczorka z drużyny Team Osiek. Trzecie zaś miejsce dla Krzysztof Kołodzieja z ekipy The Best Sandomierz 33.

20 wędkarzy zostało obdarowanych nagrodami rzeczowymi. Największą rybę zawodów złowił Michał Kogut z drużyny Przyjaciele Osiek. Jego sum ważył 27,5 kg. Wszystkie złowione ryby zostały po zważeniu wypuszczone do wody.
Galeria zdjęć z tego wydarzenia na kolejnych slajdach.
(TK)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy