Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszej połowie wyglądało na to, że zwycięstwo Legii nad...

Wnioski po meczu Motor Lublin - Legia Warszawa. Mioduski wygrał z Leśnodorskim, ale musi sięgnąć do kieszeni

Dwie twarze

W pierwszej połowie wyglądało na to, że zwycięstwo Legii nad Jagiellonią w miniony weekend był wypadkiem przy pracy. Stołeczny zespół był niechlujny, pressing w jego wykonaniu istniał tylko w teorii. Nic dziwnego, że Motor prowadził 1:0 po bramce Michała Fidziukiewicza. Właściwie, gdyby gospodarze mieli większą zaliczkę, nie byłoby w tym nic dziwnego. Dużo zmieniło się po przerwie, gdy legioniści grali z większą energią i całkowicie zdominowali rywala. Wprawdzie tylko trzecioligowego, ale zawsze. Swoją drogą, według informacji Sport.pl, Dariusz Mioduski ma rozbić bank, by odbudować zespół. Marek Papszun ma zarabiać w Legii 220-250 tys. zł miesięcznie. Tyle że jeszcze więcej będzie musiał poświęcić, by pożegnać kilku zawodników i sprowadzić nowych, na bardziej przemyślanych zasadach.

Sabalenka ujawniła strategię na finał ze Świątek w Madrycie

Lewandowski podsumował swoje półtora roku w Barcelonie

Iga Świątek poznała ostatnią rywalkę w Madrycie! Będzie powtórka finału sprzed roku!