Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Kałduny, Zawady
Pokaż więcej
Aleksander Krzysztof Wolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
135
(29,54%)
Joanna Ewa Telążka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(24,73%)
Marzena Dagmara Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
209
(45,73%)
Okręg 2
Sołectwa: Dobrzelów, Myszaki, Niedyszyna
Pokaż więcej
Zygmunt Adam Paradecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
164
(33,88%)
Małgorzata Stemplewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
73
(15,08%)
Marek Mirosław Siewiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
3
(0,62%)
Anna Joanna Osiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(31,40%)
Adrian Marek Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
92
(19,01%)
Okręg 3
Sołectwa: Helenów, Huta, Wielopole
Pokaż więcej
Wojciech Józef Rzepecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
161
(52,27%)
Artur Marcin Świątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
5
(1,62%)
Paweł Mariusz Rozwandowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
13
(4,22%)
Tomasz Jacek Żywicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(29,55%)
Wioletta Beata Sztobska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM
38
(12,34%)
Okręg 4
Sołectwa: Dobiecin-Kolonia, Dobiecin, Korczew, Zwierzchów
Pokaż więcej
Dagmara Zofia Fornalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
116
(33,72%)
Jarosław Stanisław Szczerbak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
104
(30,23%)
Michał Daniel Szafrański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
8
(2,33%)
Przemysław Dominik Gołąb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(33,72%)
Okręg 5
Sołectwa: Janina, Mokracz, Postękalice
Pokaż więcej
Bogumiła Robak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
69
(23,31%)
Andrzej Roczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
53
(17,91%)
Ryszard Stanisław Koszelczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
0
(0,00%)
Wiktor Sylwester Mikunda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
49
(16,55%)
Kamil Adam Surgut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(21,96%)
Magdalena Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
60
(20,27%)
Okręg 6
Sołectwa: Augustynów, Bukowa, Mazury, Janów
Pokaż więcej
Tomasz Adam Kołatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
77
(17,66%)
Kamil Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
87
(19,95%)
Mirosław Wojciech Tataruda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
37
(8,49%)
Paweł Michał Lesiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
235
(53,90%)
Okręg 7
Sołectwa: Kielchinów, Zdzieszulice Dolne, Zdzieszulice Górne
Pokaż więcej
Teresa Henryka Ceglarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
137
(27,40%)
Monika Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
66
(13,20%)
Adrianna Katarzyna Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
31
(6,20%)
Rafał Janusz Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
197
(39,40%)
Aneta Agata Mofina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
69
(13,80%)
Okręg 8
Sołectwa: Wólka Łękawska, Zawadów
Pokaż więcej
Mariusz Stanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
134
(40,00%)
Emilia Frączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
14
(4,18%)
Mariola Beata Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
0
(0,00%)
Lucyna Tataruda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
6
(1,79%)
Rafał Andrzej Furczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
181
(54,03%)
Okręg 9
Sołectwo: Łękawa
Pokaż więcej
Jacek Józef Ludwiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
207
(60,70%)
Paweł Jan Cierpis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
10
(2,93%)
Gabriel Zdzisław Dworzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(36,36%)
Okręg 10
Sołectwa: Księży Młyn, Oleśnik, Rząsawa
Pokaż więcej
Jerzy Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
77
(19,06%)
Dariusz Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
125
(30,94%)
Bogdan Ryszard Olbrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
13
(3,22%)
Piotr Cezary Kotas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(40,10%)
Karolina Sylwia Stępińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
27
(6,68%)
Okręg 11
Sołectwa: Ludwików, Poręby
Pokaż więcej
Adam Marian Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
102
(24,64%)
Damian Chamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
77
(18,60%)
Jarosław Jerzy Telążka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
83
(20,05%)
Grzegorz Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
19
(4,59%)
Szczepan Ireneusz Frączkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
133
(32,13%)
Okręg 12
Sołectwa: Domiechowice, Zalesna
Pokaż więcej
Andrzej Władysław Mastalerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
137
(33,41%)
Krzysztof Janeczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
44
(10,73%)
Konrad Patrycjusz Koc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(33,41%)
Janusz Werecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
92
(22,44%)
Okręg 13
Sołectwa: Adamów, Józefów, Wola Mikorska, Ławy
Pokaż więcej
Monika Iwona Sadura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
145
(33,80%)
Piotr Daniel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ DOM
39
(9,09%)
Zenon Andrzej Szewczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(20,51%)
Piotr Paweł Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
66
(15,38%)
Andrzej Janusz Dymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM
91
(21,21%)
Okręg 14
Sołectwa: Podwody, Podwody-Kolonia, Wola Kruszyńska
Pokaż więcej
Grażyna Anna Kałużna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
110
(48,89%)
Marek Stanisław Pospiszył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
1
(0,44%)
Krzysztof Tomasz Solecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(29,78%)
Małgorzata Ewa Sobala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
47
(20,89%)
Okręg 15
Sołectwa: Kurnos Pierwszy, Kurnos Drugi
Pokaż więcej
Bogusława Małgorzata Maziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ŁADZIAKA
176
(41,03%)
Jakub Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ODNOWY I ROZWOJU GMINY BEŁCHATÓW „ODNOWA”
18
(4,20%)
Krzysztof Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
188
(43,82%)
Albert Błażej Lewiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY POLAK
47
(10,96%)