Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Olszewo-Borki ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Marii Konopnickiej, Perłowa, Średnia, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
Wioleta Dąbkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
11
(2,89%)
Michał Wierzbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
62
(16,32%)
Robert Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
42
(11,05%)
Mieczysław Krukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNE DOBRO OLSZEWO-BORKI”
215
(56,58%)
Krzysztof Najs
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(13,16%)
Okręg 2
Olszewo-Borki ulice: 11 Listopada, 3 - go Maja, Adama Asnyka, Władysława Broniewskiego, Czwartaków, Jana Długosza, Dojazdowa, Jana Kochanowskiego, Kosynierów, Joachima Lelewela, Gabriela Narutowicza, Elizy Orzeszkowej, Przytulna, Mikołaja Reja, Romualda Traugutta, Karola Wojtyły, Stefana Żeromskiego.
Pokaż więcej
Andrzej Rybakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
5
(1,35%)
Mieczysław Szelkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
193
(52,16%)
Ewa Stepnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
90
(24,32%)
Mariusz Załęski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(22,16%)
Okręg 3
Olszewo-Borki ulice: Armii Krajowej, Brzozowa, Hubalczyków, Kolejowa, Jacka Malczewskiego, Cypriana Kamila Norwida, Miła, mjr. Henryka Sucharskiego, Partyzantów, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawska, Wierzbowa, Zacisze.
Pokaż więcej
Agnieszka Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
8
(2,33%)
Andrzej Grzymała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
178
(51,74%)
Czesław Wargulewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
45
(13,08%)
Tadeusz Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNE DOBRO OLSZEWO-BORKI”
40
(11,63%)
Sławomir Wojciechowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(21,22%)
Okręg 4
Drężewo, Kruki
Pokaż więcej
Andrzej Syrowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
36
(8,22%)
Bogdan Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
126
(28,77%)
Janina Fidura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANINY FIDURY
66
(15,07%)
Katarzyna Kaliszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
114
(26,03%)
Kamil Klimaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(21,92%)
Okręg 5
Nakły, Stepna Stara, Stepna-Michałki, Żebry-Ostrowy
Pokaż więcej
Jadwiga Nakielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
144
(37,21%)
Robert Żebrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175
(45,22%)
Iwona Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY ŻEBROWSKIEJ
68
(17,57%)
Okręg 6
Dobrołęka, Żerań Duży, Żerań Mały, Żebry-Żabin, Żebry-Stara Wieś, Żebry-Perosy, Żebry-Sławki
Pokaż więcej
Zofia Alina Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
1
(0,27%)
Małgorzata Renata Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
148
(40,33%)
Edyta Korczakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
67
(18,26%)
Małgorzata Korczakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(30,52%)
Stanisław Kossakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(10,63%)
Okręg 7
Grabowo, Kordowo, Nożewo
Pokaż więcej
Mieczysław Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
4
(1,27%)
Jan Władysław Gadzała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
76
(24,05%)
Zbigniew Listwon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
100
(31,65%)
Jan Kurzych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(25,00%)
Jerzy Żebrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(18,04%)
Okręg 8
Zabiele Wielkie, Zabiele-Piliki, Rżaniec
Pokaż więcej
Marzena Kobylińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
104
(35,99%)
Lucyna Oleszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
22
(7,61%)
Hanna Mizerek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(32,53%)
Przemysław Olender
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(23,88%)
Okręg 9
Karol Pierzchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
87
(21,43%)
Karol Kwiatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
129
(31,77%)
Aneta Beczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(27,59%)
Leszek Kucaba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(19,21%)
Okręg 10
Białobrzeg Bliższy, Łazy, Siarki
Pokaż więcej
Marta Krukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
80
(22,04%)
Karol Kadłubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
146
(40,22%)
Kazimierz Krukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNE DOBRO OLSZEWO-BORKI”
40
(11,02%)
Marcin Krukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(26,72%)
Okręg 11
Działyń, Grabnik, Skrzypek, Żebry-Chudek, Żebry-Wierzchlas
Pokaż więcej
Krzysztof Pełtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
18
(8,22%)
Paweł Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
77
(35,16%)
Daniel Sadlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(56,62%)
Okręg 12
Białobrzeg Dalszy, Chojniki, Przystań, Wyszel
Pokaż więcej
Monika Zabielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
41
(14,54%)
Joanna Białczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
77
(27,30%)
Janusz Czapski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
0
(0%)
Aneta Katarzyna Larent
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(58,16%)
Okręg 13
Grabówek, Mostowo, Mostówek, Rataje
Pokaż więcej
Marcin Olesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RYBAKIEWICZA
40
(21,05%)
Edward Luma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
120
(63,16%)
Krystyna Bogusława Prekiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(15,79%)
Okręg 14
Remigiusz Wawrzyniec Pędzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA OLSZEWO-BORKI
188
(41,96%)
Renata Pędzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
139
(31,03%)
Tadeusz Pysznik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(27,01%)
Okręg 15
Krzysztof Grala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF GRALA
179
(55,59%)
Dorota Sender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA JĘDRZEJCZYKA
52
(16,15%)
Dariusz Kurzych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(28,26%)