Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Koniecpol ulice: Cicha, Grzybowa, Leśna, Piaskowa, Stawowa, Włoszczowska, Zielona, Żeromskiego nr: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104 i od nr 106 do nr 198
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Tabor
67
(28,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Klaudia Monika Makówka
22
(9,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Zbigniew Jan Domoradzki
99
(41,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Małgorzata Marek
49
(20,68%)
Okręg 2
Koniecpol ulice: Kolejowa, Modrzewiowa, Szkolna, mjr. Mieczysława Tarchalskiego, Tartaczna, Zamkowa nr: 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 25, Żeromskiego od nr 1 do nr 89, nr: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Daniel Aleksander Krzywański
8
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
-
20
Marcin Włodzimierz Czech
17
(5,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Wojciech Zenon Skrobich
190
(57,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Sebastian Piotr Nowak
42
(12,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamil Jerzy Rosołowicz
71
(21,65%)
Okręg 3
Koniecpol ulice: Robotnicza od nr 2 do nr 25, Zamkowa od nr 2 do nr 5, nr: 7, 9, 13
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zygmunt Józef Gieroń
55
(15,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Dariusz Tomasz Saternus
167
(46,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Magdalena Leokadia Grzywna
60
(16,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Danuta Wozignój
30
(8,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Dominik Mirosław Kościański
49
(13,57%)
Okręg 4
Koniecpol ulice: Działkowa, Ogrodowa, Różana, Robotnicza od nr 26 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Gieroń
29
(6,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
-
20
Adrian Dawid Wójcik
23
(4,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Aneta Urszula Chrzuszcz
197
(41,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Barbara Maria Kurzelewska
61
(12,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Cezary Ryszard Zymek
79
(16,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Maria Bożena Koćwin
91
(18,96%)
Okręg 5
Koniecpol ulice: Borki, Kilińskiego, Kościuszki, Południowa nr: 11, 13, 15 - 15B, 17 - 17A, 19 - 19A, 21, 23 - 23A, od nr 25 do nr 28, Przedmieście Koniawy; Sołectwa: Kuźnica Wąsowska, Łysaków, Wąsosz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Stępień
50
(18,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Maria Klementyna Cudak
12
(4,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Agnieszka Anna Bożek
59
(22,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Andrzej Tadeusz Zymek
38
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Wiesław Pokorski
63
(23,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Przemysław Klita
44
(16,54%)
Okręg 6
Koniecpol ulice: Dąbrówka, Krzywa, Nad Strugą, Przedmieście Magdasz, Przedmieście Podstocze, Przemieście Przysieka, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ilona Anna Olczyk
41
(25,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Mariusz Władysław Krupa
3
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Bartłomiej Grzegorz Kowalski
30
(18,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Jarosław Eugeniusz Foltyński
27
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Joanna Popanda-Skrzypczyk
61
(37,65%)
Okręg 7
Koniecpol ulice: Chrząstowska od nr 2 do nr 4, od nr 6 do nr 9, od nr 12 do nr 17, nr 19 - 19A, Kościelna, Mickiewicza, Partyzantów, Rynek, Rzeczna, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Łukasz Roch Cudak
7
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODEK CZECH NOWA JAKOŚĆ M I G KONIECPOL
-
20
Włodzimierz Andrzej Czech
12
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Rafał Sławomir Chojnacki
135
(44,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Anna Maria Janiszewska
52
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Piotr Kołodziejski
14
(4,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Julita Maria Foltyńska
13
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STYL
-
26
Mirosław Antoni Gałwiaczek
72
(23,61%)
Okręg 8
Koniecpol ulice: Kochanowskiego, Konopnickiej, Południowa nr: 1 - 1B, 3, 4, od nr 6 do nr 8, nr: 12, 14, 16 - 16B, Pułaskiego, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Tuwima, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Łukasz Stanisław Makówka
28
(10,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Dariusz Grzegorz Świerczyna
132
(48,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Alicja Bogusława Chuda
39
(14,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Marcin Michał Adamowicz
72
(26,57%)
Okręg 9
Koniecpol ulice: Akacjowa, Aleksandra Fredry, Armii Krajowej, Chrząstowska nr: 21, 24, 26, 29 - 29A, 31, Brzozowa, Bukowa, Górna, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Łąkowa, Marii i Zuzanny Gruszeckich, Niwa, Polna, Słowik, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Topolowa, Wąska, Wesoła, Willowa, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Krawczyk
44
(11,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Jan Cudak
1
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA FALANA
-
28
Maria Halina Falana
110
(27,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Leszek Jacek Pluta
134
(33,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Tadeusz Wojciech Kramarski
47
(11,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Karol Paweł Kaczyński
14
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY BUGAJ
-
27
Grażyna Zofia Bugaj
48
(12,06%)
Okręg 10
Sołectwo Stary Koniecpol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Donata Idziak
55
(22,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Beata Barbara Połcik
36
(14,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Sylwia Monika Swojnóg
82
(33,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Magdalena Olga Sikora-Lech
27
(10,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Michał Czerwiński
47
(19,03%)
Okręg 11
Sołectwo: Luborcza, Zagacie w tym wsie: Kozaków, Stefanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Zbigniew Tomasz Lamch
76
(73,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Wiesława Anna Pudło
28
(26,92%)
Okręg 12
Sołectwa: Łabędź, Łysiny, Radoszewnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Stanisław Kościański
68
(21,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Grzegorz Piotr Kołczyk
19
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL
-
25
Sławomir Augustyn Chrzuszcz
63
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Ewelina Maria Mysłek
19
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Maria Dąbrowska
118
(36,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Marzena Elżbieta Nowak
36
(11,15%)
Okręg 13
Sołectwa: Okołowice, Stanisławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI W GMINIE KONIECPOL
-
25
Celina Helena Zaremba
41
(19,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Jacek Michał Swojnóg
171
(79,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Jacek Marian Jęczmyk
3
(1,40%)
Okręg 14
Sołectwa: Kuźnica Grodziska, Oblasy, Teresów, Wólka, Załęże
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Andrzej Stanisław Kozak
145
(58,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JANISZEWSKIEJ
-
24
Krzysztof Tomasz Kowalczyk
105
(42,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Aleksandrów, Dąbrowa, Michałów, Piaski-Pękowiec, Rudniki, Rudniki-Kolonia, Teodorów, Zaróg
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Beata Rajczykowska
54
(23,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY START PLUS
-
23
Agnieszka Ewa Bukowska
6
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA SULIGI
-
22
Mateusz Szymala
107
(46,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA KOŚCIAŃSKIEGO
-
21
Mateusz Szokalski
63
(27,39%)