Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Stary Dębsk Sołectwo Braki Sołectwo Nowy Dębsk
Pokaż więcej
Janusz Lelonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
64
(33,51%)
Witold Robert Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(28,27%)
Krzysztof Stefan Pieniążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(38,22%)
Okręg 2
Sołectwo Kozłów Szlachecki Sołectwo Nowy Kozłów Pierwszy
Pokaż więcej
Marian Piotr Bugaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
49
(24,14%)
Dariusz Rumiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(43,84%)
Dorota Tybuś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(32,02%)
Okręg 3
Sołectwo Antoniew
Pokaż więcej
Jadwiga Teresiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(31,58%)
Łukasz Michał Ziębiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEW
78
(68,42%)
Okręg 4
Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Sochaczewska ul. Kasztanowa ul. Północna ul. Prosta ul. Spokojna ul. Klonowa ul. Olimpijska ul. Sadowa ul. Spółdzielcza ul. Wiśniowa ul. Orzechowa ul. Dębowa ul. Wierzbowa
Pokaż więcej
Renata Mariola Smyczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(60,87%)
Bożena Grażyna Buczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(39,13%)
Okręg 5
Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Piękna ul. Złota ul. Sosnowa ul. Załamana ul. Rumiankowa ul. Akacjowa ul. Nadrzeczna ul. Leśna ul. Wrzosowa ul. Szmaragdowa ul. Brzozowa
Pokaż więcej
Martyna Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
161
(61,69%)
Barbara Urszula Kosmalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(33,33%)
Anna Marianna Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
13
(4,98%)
Okręg 6
Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Skierniewicka ul. Dworkowa ul. Przyszła ul. Cicha ul. Miodowa ul. Kwiatowa ul. Wąska ul. Kolejowa ul. Polna ul. Słoneczna ul. Wesoła ul. Działkowa ul. Odległa ul. Podleśna ul. Jasna ul. Jabłoniowa ul Diamentowa
Pokaż więcej
Czesław Marian Podrażka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
164
(71,62%)
Dariusz Błędowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
16
(6,99%)
Paweł Cezariusz Zbyszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ZBYSZYŃSKIEGO
49
(21,40%)
Okręg 7
Sołectwo Rokotów
Pokaż więcej
Czesław Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(67,53%)
Ryszard Andrzej Bączyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
10
(6,49%)
Marlena Kowalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(25,97%)
Okręg 8
Sołectwo Stary Białynin Sołectwo Nowy Białynin Sołectwo Orłów Sołectwo Marysinek
Pokaż więcej
Kamil Paweł Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(59,88%)
Zbigniew Baczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
11
(6,79%)
Michał Grzegorz Brysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(33,33%)
Okręg 9
Sołectwo Kornelin-Leonów Sołectwo Kolonia Gradowska
Pokaż więcej
Katarzyna Monika Kozłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(77,70%)
Andrzej Bogdan Goreniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
33
(22,30%)
Okręg 10
Sołectwo Zakrzew Sołectwo Stara Sucha-Nowy Żylin
Pokaż więcej
Jolanta Ewa Buczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
168
(68,29%)
Ewa Teresa Marchewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(31,71%)
Okręg 11
Sołectwo Nowa Sucha
Pokaż więcej
Mariusz Robert Mikulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
194
(89,40%)
Marek Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
23
(10,60%)
Okręg 12
Sołectwo Mizerka-Stary Żylin Sołectwo Nowy Kozłów Drugi-Szeligi
Pokaż więcej
Halina Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Wikcinek Sołectwo Okopy Sołectwo Borzymówka
Pokaż więcej
Aldona Maria Potkańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
142
(79,33%)
Adam Lusztak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
37
(20,67%)
Okręg 14
Sołectwo Kościelna Góra Sołectwo Kurdwanów Sołectwo Glinki
Pokaż więcej
Anna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
136
(66,02%)
Mirosław Tądera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA
11
(5,34%)
Mariola Dawidziuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(28,64%)
Okręg 15
Sołectwo Roztropna
Pokaż więcej
Marcin Kubiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(73,40%)
Milena Ewa Müller
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(26,60%)