Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sulechów, ulice: Andrzeja Radka, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Cezarego Baryki, Czereśniowa, Dębowa, Doktora Judyma, Gajowa, Henryka Brodatego, Jodłowa, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kolejowa, Krańcowa, Krośnieńska, Kruszyna, Krzysztofa Cedry, Krzywa, Księcia Odrowąża, Kwiatowa, Leśna, Leśne Echa, Leszka Czarnego, Łączna, Mieszka I, Mieszka Starego, Morelowa, Mostowa, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Olbromskiego, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle Nadodrzańskie, Osiedle Promień, PCK, Piaskowa, Polna, Południowa, Popioły, Prosta, Przedwiośnie, Przemysława II, Przemysłowa, Przyłączna, Różana, Sezamkowa, Siłaczki, Spokojna, Sportowa, Syzyfowa, Szklane Domy, Środkowa, Urody Życia, Warszawska, Wesoła, Wierna Rzeka, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Wschodnia, Zachodnia, Zaułek Międzymorze, Żeromskiego, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IGNACEGO ODWAŻNEGO
-
1
Ignacy Odważny
111
(3,22%)
-
7
Alicja Maria Birszel
18
(0,52%)
-
2
Rafał Paweł Mania
24
(0,70%)
-
6
Kinga Flis
10
(0,29%)
-
5
Jarosław Chlebek
51
(1,48%)
-
4
Waldemar Stanisław Górazda
21
(0,61%)
-
3
Jakub Bartosz Tyliszczak
48
(1,39%)
-
8
Anna Klaudia Chodorowicz-Odważna
4
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY "MY PRZEDSIĘBIORCY"
-
1
Marta Czesława Reddig
4
(0,12%)
-
5
Wioleta Ćwirko
7
(0,20%)
-
3
Łukasz Witkowski
3
(0,09%)
-
4
Barbara Joanna Książek
3
(0,09%)
-
2
Maciej Łusiak
10
(0,29%)
-
7
Marcin Paweł Dąbrowski
0
(0,00%)
-
6
Justyna Teresa Dąbrowska
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY SULECHÓW
-
1
Zbigniew Jan Kaczmar
93
(2,69%)
-
5
Barbara Jasińska
17
(0,49%)
-
7
Krystyna Irena Zawalnicka
8
(0,23%)
-
6
Piotr Rychły
77
(2,23%)
-
3
Ewa Barbara Juryk
22
(0,64%)
-
2
Przemysław Artur Mikołajczyk
156
(4,52%)
-
4
Zygmunt Leszek Zamroziewicz
11
(0,32%)
-
8
Jolanta Ławicka
8
(0,23%)
-
9
Piotr Zbigniew Motyka
17
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Grzegorz Maniarski
28
(0,81%)
-
5
Jolanta Grażyna Woźniak
33
(0,96%)
-
7
Marek Retkiewicz
29
(0,84%)
-
6
Alicja Walczak
28
(0,81%)
-
8
Krystyna Julia Bilon
22
(0,64%)
-
2
Małgorzata Jolanta Matuszewska
60
(1,74%)
-
3
Stanisław Harzowski
19
(0,55%)
-
1
Sebastian Tomasz Różycki
386
(11,19%)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM
-
2
Zbigniew Piotr Chyziak
94
(2,72%)
-
1
Roman Rakowski
290
(8,40%)
-
3
Arkadiusz Bernard Lickindorf
27
(0,78%)
-
4
Teresa Misiura
23
(0,67%)
-
5
Roman Stanisław Kozłowski
37
(1,07%)
-
9
Ryszard Staś
42
(1,22%)
-
8
Natalia Karolina Lechki
19
(0,55%)
-
7
Janina Firlej
36
(1,04%)
-
6
Agnieszka Aleksandra Szałkowska
11
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA
-
1
Wojciech Kajetan Sołtys
376
(10,90%)
-
5
Mieczysław Jan Puchalski
33
(0,96%)
-
6
Magdalena Waleria Szandurska
40
(1,16%)
-
3
Piotr Miszkiewicz
53
(1,54%)
-
7
Krystian Piotr Gronkowski
39
(1,13%)
-
2
Izabela Katarzyna Wojewoda
119
(3,45%)
-
4
Iwona Marlena Pierzchlewska-Tomaszewska
41
(1,19%)
-
8
Mariusz Jan Karolewski
38
(1,10%)
-
9
Katarzyna Maria Bajor
41
(1,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Zbigniew Tomasz Kukwa
117
(3,39%)
-
2
Jolanta Bogusława Kardzis
37
(1,07%)
-
3
Semion Paramonow
4
(0,12%)
-
5
Mirosława Jędraszczyk
16
(0,46%)
-
4
Tomasz Marek Framm
16
(0,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Apolinary Dziatko
66
(1,91%)
-
7
Irena Radajewska
12
(0,35%)
-
4
Elżbieta Florentyna Hać
52
(1,51%)
-
5
Paweł Domagała
40
(1,16%)
-
3
Michał Józef Żurawski
33
(0,96%)
-
1
Agnieszka Joanna Szeląg
324
(9,39%)
-
6
Agnieszka Horwat
47
(1,36%)
Okręg 2
Sulechów, ulice: Aleja Niepodległości, Aleja Wielkopolska, Bankowa, Brama Piastowska, Brzozowa, Cicha, Chopina Fryderyka, Dąbrowskiego, Dom Kolejowy, Dworcowa, Gdańska, Handlowa, Jana Pawła II, Kamienna, Konopnickiej, Kopernika, Koszarowa, Kościuszki, Licealna, Lipowa, Łąkowa, Łochowska, Łukasiewicza, Magazynowa, Młyńska, 1 Maja, Narutowicza, Nowy Rynek, Okrężna, Orzechowa, Orzeszkowej, Osiedle Zacisze, Plac Biskupa Wilhelma Pluty, Plac ks. Michała Kaczmarka, Plac Kościelny, Plac Ratuszowy, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, B. Prusa, Pułaskiego, Gen. Sikorskiego, Skłodowskiej, Słoneczna, Styczniowa, Szkolna, Targowa, Tkacka, Wiejska, Wojska Polskiego, Wolności, Wspólna, Zielona, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IGNACEGO ODWAŻNEGO
-
1
Barbara Zofia Suwała
114
(3,61%)
-
2
Ryszard Greszczyk
32
(1,01%)
-
4
Zbigniew Stanisław Najdek
14
(0,44%)
-
3
Tomasz Jerzy Sadowski
19
(0,60%)
-
5
Jan Antoni Gwóźdź
55
(1,74%)
-
6
Przemysław Norbert Micewicz
9
(0,29%)
-
8
Ewa Barbara Wieczorkowska
9
(0,29%)
-
7
Barbara Maria Wiencek
21
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY "MY PRZEDSIĘBIORCY"
-
2
Kinga Prostak
7
(0,22%)
-
1
Katarzyna Kańduła
12
(0,38%)
-
3
Monika Witkowska
7
(0,22%)
-
4
Hasan Krzysztof Kurt
12
(0,38%)
-
5
Teodor Janusz Kęsy
2
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY SULECHÓW
-
5
Ewa Wykręt
51
(1,62%)
-
3
Grażyna Maria Rekowska
38
(1,20%)
-
1
Stanisław Kaczmar
139
(4,40%)
-
2
Łukasz Zbigniew Bartoszewicz
78
(2,47%)
-
6
Łukasz Wera
14
(0,44%)
-
7
Czesław Kurkowiak
25
(0,79%)
-
8
Agnieszka Laura Hejnat
26
(0,82%)
-
4
Filip Wiktor Kozłowski
36
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Piotr Gawroński
55
(1,74%)
-
2
Lidia Maćkowska
64
(2,03%)
-
1
Arleta Barbara Lubieniec
206
(6,53%)
-
4
Marianna Nowakowska
40
(1,27%)
-
6
Ligia Szczurowska
14
(0,44%)
-
5
Mariusz Józef Rekusz
24
(0,76%)
-
8
Sławomir Sznajderowski
43
(1,36%)
-
7
Zenon Michał Koziarski
45
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM
-
4
Halina Szeląg
79
(2,50%)
-
2
Marek Jęchorek
65
(2,06%)
-
6
Sylwia Piróg-Woźniak
33
(1,05%)
-
7
Dagmara Teresa Tworek
11
(0,35%)
-
8
Leszek Tadeusz Wierzbowski
76
(2,41%)
-
1
Jan Zdzisław Rerus
163
(5,16%)
-
5
Krzysztof Roślik
31
(0,98%)
-
3
Zdzisław Włoczkowski
23
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA
-
1
Radosław Murkowski
277
(8,77%)
-
2
Robert Majdecki
75
(2,38%)
-
3
Krystyna Knyspel
78
(2,47%)
-
4
Wojciech Szefner
161
(5,10%)
-
5
Małgorzata Stachowiak-Schreyner
32
(1,01%)
-
6
Tomasz Daniel Perdoch
8
(0,25%)
-
7
Sylwia Ewa Wawrzyniak-Bodnar
28
(0,89%)
-
8
Aleksandra Wojewoda
64
(2,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Dariusz Łukomski
47
(1,49%)
-
4
Ryszard Jerzy Rojda
27
(0,86%)
-
2
Andrzej Aleksander Jabłoński
30
(0,95%)
-
6
Teresa Elżbieta Flanc
4
(0,13%)
-
5
Elżbieta Katarzyna Kujbida
5
(0,16%)
-
3
Kamil Wiśniewski
28
(0,89%)
-
1
Teresa Honorata Kwiecińska
67
(2,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Andrzej Marek Pudzianowski
23
(0,73%)
-
1
Bogusław Stanisław Szrama
119
(3,77%)
-
2
Miłosz Mateusz Brodzikowski
205
(6,49%)
-
4
Edward Franciszek Lubieniec
21
(0,67%)
-
3
Elżbieta Władysława Regota
33
(1,05%)
-
7
Agnieszka Katarzyna Gąsiewska
32
(1,01%)
-
8
Radosław Pająk
60
(1,90%)
-
5
Ewa Bednarek
41
(1,30%)
Okręg 3
Miejscowości: Brody, Brzezie k. Pomorska, Brzezie k. Sulechowa, Buków, przysiółek Przygubiel, Cigacice, Głogusz, Górki Małe, Górzykowo, Kalsk, Karczyn, Kije, Klępsk, przysiółek Nowy Klępsk, Krężoły, Kruszyna, Leśna Góra, Łęgowo, Mozów, przysiółek Boryń, przysiółek Laskowo, Nowy Świat, Obłotne, Okunin, Pomorsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IGNACEGO ODWAŻNEGO
-
1
Bogumił Grzegorzewski
79
(2,16%)
-
3
Artur Stanisław Krzeszowiec
42
(1,15%)
-
2
Grażyna Pętlewska
45
(1,23%)
-
5
Irena Góralska
14
(0,38%)
-
4
Małgorzata Anna Nawrocka
19
(0,52%)
-
6
Ewa Monika Skałecka
28
(0,76%)
-
7
Michał Wieniawa-Długoszowski
4
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY "MY PRZEDSIĘBIORCY"
-
6
Tomasz Wojciech Marek
6
(0,16%)
-
1
Wioletta Dorota Gurazda
19
(0,52%)
-
3
Agata Jasińska
4
(0,11%)
-
4
Anna Fabia
2
(0,05%)
-
5
Tomasz Marian Prostak
5
(0,14%)
-
2
Władysław Szustak
35
(0,96%)
-
8
Bożena Aleksandra Szulczewska
3
(0,08%)
-
7
Wioletta Anna Figler
4
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY SULECHÓW
-
1
Krzysztof Kluczyński
352
(9,61%)
-
4
Izabela Katarzyna Zamiara
43
(1,17%)
-
8
Magdalena Anna Szalpuk
17
(0,46%)
-
9
Marietta Iwona Hajduła-Piechowiak
29
(0,79%)
-
5
Leszek Nowak
24
(0,66%)
-
10
Małgorzata Ewa Woźniak
74
(2,02%)
-
6
Anna Bernadeta Borkowska
36
(0,98%)
-
7
Jarosław Marek Perun
7
(0,19%)
-
3
Wiesław Kołakowski
127
(3,47%)
-
2
Zbigniew Trompa
139
(3,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Teresa Żurawska
29
(0,79%)
-
8
Marlena Różycka-Worosz
48
(1,31%)
-
9
Janusz Ryś
19
(0,52%)
-
6
Waldemar Pietkiewicz
29
(0,79%)
-
3
Leon Skrzypczak
32
(0,87%)
-
2
Stanisław Rosolski
39
(1,06%)
-
1
Krystyna Anna Jagodzińska-Kochaniak
111
(3,03%)
-
5
Alicja Duczmińska
41
(1,12%)
-
4
Romuald Ziobrowski
48
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY SULECHOWSKIE STOWARZYSZENIE FORUM
-
6
Maciej Wierzbicki
18
(0,49%)
-
7
Damian Roman Sobczak
8
(0,22%)
-
5
Mariola Mróz
22
(0,60%)
-
2
Magdalena Czesława Mikulska-Jaroszkiewicz
78
(2,13%)
-
8
Andrzej Bronisław Pawlisz
31
(0,85%)
-
4
Krzysztof Bogdan Pankowski
31
(0,85%)
-
3
Jolanta Smółka
13
(0,35%)
-
1
Czesław Stefan Grzeszyński
208
(5,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SOŁTYSA
-
3
Piotr Bodnar
170
(4,64%)
-
1
Krzysztof Kasza
157
(4,29%)
-
7
Joanna Kamila Stacewicz
19
(0,52%)
-
4
Agnieszka Włoch
19
(0,52%)
-
8
Artur Jan Lepka
163
(4,45%)
-
2
Roman Wilczyński
181
(4,94%)
-
5
Renata Anna Kurczaba
65
(1,77%)
-
6
Maria Anastazja Łukomska
84
(2,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Anna Elżbieta Kawala
9
(0,25%)
-
4
Olaf Marek Dzięgielewski
34
(0,93%)
-
3
Anna Zduńczyk
10
(0,27%)
-
2
Bogusław Czesław Kacperski
55
(1,50%)
-
1
Waldemar Jacek Włodek
115
(3,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Przemysław Antoni Pokład
212
(5,79%)
-
1
Elżbieta Krystyna Musiałek
228
(6,23%)
-
2
Mirosław Morgowski
101
(2,76%)
-
4
Andrzej Jarosław Rogiński
16
(0,44%)
-
5
Urszula Agnieszka Petri-Szrama
18
(0,49%)
-
6
Hanka Alicja Wróblewska
44
(1,20%)