Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Aleksandrów Kujawski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krzysztof Błaszczyk
161
(3,44%)
-
3
Krystyna Pieniążek-Bołotowicz
245
(5,24%)
-
2
Tomasz Jan Skibiński
313
(6,69%)
-
6
Cezary Tomasz Przybylski
113
(2,42%)
-
5
Małgorzata Lidia Korzeniewska
217
(4,64%)
-
1
Edyta Joanna Stefaniak-Mansour
336
(7,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Grzegorz Michalak
481
(10,28%)
-
2
Jarosław Marcin Dąbrowski
62
(1,33%)
-
6
Maria Stefania Kowalik
63
(1,35%)
-
5
Janusz Leszczyński
16
(0,34%)
-
4
Renata Modrzejewska
104
(2,22%)
-
3
Anna Kuglarz
217
(4,64%)
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
2
Maciej Bartoszek
60
(1,28%)
-
1
Małgorzata Sabina Babiarczyk
158
(3,38%)
-
4
Agnieszka Maria Wojciechowska
22
(0,47%)
-
5
Bożena Stankiewicz
76
(1,62%)
-
6
Michał Włoszek
211
(4,51%)
-
3
Adam Mickiewicz
46
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Andrzej Sławomir Lewandowski
82
(1,75%)
-
6
Małgorzata Ewa Kałamarska
63
(1,35%)
-
5
Joanna Irena Moneta
201
(4,30%)
-
2
Andrzej Sygit
196
(4,19%)
-
1
Renata Barbara Golec
563
(12,04%)
-
3
Arkadiusz Gralak
672
(14,37%)
Okręg 2
Miasto Ciechocinek
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Paweł Urbański
299
(6,23%)
-
5
Mirosław Janusz Iwiński
127
(2,64%)
-
3
Barbara Kawczyńska
383
(7,98%)
-
4
Teresa Barbara Trajdrowska
85
(1,77%)
-
1
Lotfi Mansour
698
(14,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Łozicki
789
(16,43%)
-
4
Dorota Maria Kanaś
172
(3,58%)
-
2
Bartosz Roman Różański
389
(8,10%)
-
3
Magdalena Wilczewska
87
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Marian Krzysztof Gołębiewski
62
(1,29%)
-
4
Don Vasyl Szmidt
43
(0,90%)
-
3
Izabela Monika Majewska
29
(0,60%)
-
2
Iwona Maria Szczawińska
31
(0,65%)
-
5
Krzysztof Adam Ulaszewski
85
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wanda Romana Buchalska
207
(4,31%)
-
1
Jerzy Draheim
467
(9,73%)
-
5
Zbigniew Różański
108
(2,25%)
-
2
Iwona Zofia Rutecka
381
(7,93%)
-
4
Karolina Maria Ochocińska
360
(7,50%)
Okręg 3
Miasto Nieszawa, Gmina Raciążek, Gmina Waganiec
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Beata Anna Winkler
35
(0,77%)
-
1
Maciej Włoch
1 405
(30,74%)
-
4
Jolanta Elżbieta Świerska
78
(1,71%)
-
5
Piotr Roman Masłowski
83
(1,82%)
-
2
Agata Monika Ceglewska
397
(8,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marek Deręgowski
200
(4,38%)
-
5
Ewelina Anna Lewandowska
308
(6,74%)
-
3
Roman Zań
68
(1,49%)
-
4
Stanisław Benedykt Rewers
260
(5,69%)
-
1
Dorota Ewa Iwińska
254
(5,56%)
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Arkadiusz Żak
271
(5,93%)
-
2
Iwona Małgorzata Panfil
82
(1,79%)
-
3
Agata Beata Żmirska-Zbroniec
175
(3,83%)
-
4
Teresa Marianna Herba
58
(1,27%)
-
5
Piotr Zwoliński
58
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Piotr Stanisław Marciniak
130
(2,84%)
-
5
Henryka Malinowska
44
(0,96%)
-
1
Andrzej Nawrocki
416
(9,10%)
-
4
Beata Nowak
45
(0,98%)
-
2
Zdzisław Marian Pietrzak
203
(4,44%)
Okręg 4
Gmina Aleksandrów Kujawski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Gerard Stolarski
117
(2,91%)
-
6
Klaudia Joanna Chudzio
40
(1,00%)
-
1
Arkadiusz Piotr Świątkowski
1 133
(28,22%)
-
2
Małgorzata Anna Wdowczyk
258
(6,43%)
-
3
Marek Buczko
60
(1,49%)
-
4
Lena Marzena Gralak
92
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Arkadiusz Skrucha
163
(4,06%)
-
4
Ewa Niewiadomska
148
(3,69%)
-
3
Czesław Czarnecki
274
(6,82%)
-
2
Jadwiga Bernadeta Sołtysiak
120
(2,99%)
-
1
Adam Potaczek
411
(10,24%)
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Anna Krystyna Kościerzyńska
227
(5,65%)
-
3
Halina Zakrzewska
87
(2,17%)
-
2
Krzysztof Mariusz Dąbrowski
81
(2,02%)
-
5
Przemysław Tomasz Preczak
50
(1,25%)
-
4
Teresa Łukaszewska
75
(1,87%)
-
6
Jacek Jankowski
34
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Janusz Bednarski
80
(1,99%)
-
5
Katarzyna Podolska
43
(1,07%)
-
4
Krzysztof Tadeusz Domanowski
77
(1,92%)
-
2
Tomasz Paweł Kubik
98
(2,44%)
-
6
Anna Lewandowska
62
(1,54%)
-
1
Magdalena Kiciak-Kucharska
285
(7,10%)
Okręg 5
Gmina Bądkowo, Gmina Koneck, Gmina Zakrzewo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Beata Marzena Wochna
95
(1,95%)
-
5
Violetta Maria Mistera
55
(1,13%)
-
3
Paulina Wesołowska
56
(1,15%)
-
4
Maciej Andrzejewski
76
(1,56%)
-
2
Grzegorz Arkadiusz Niemczyk
311
(6,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Władysław Sikorski
113
(2,33%)
-
2
Sławomir Jacek Strzelecki
187
(3,85%)
-
4
Agnieszka Garnuszek
87
(1,79%)
-
5
Teresa Kłos
181
(3,72%)
-
1
Konstanty Antoni Grzegórski
447
(9,20%)
KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
1
Marta Krystyna Litka
185
(3,81%)
-
2
Ewa Ewelina Lewandowska
284
(5,84%)
-
3
Agnieszka Andrzejewska
102
(2,10%)
-
4
Jakub Promiński
54
(1,11%)
-
5
Zdzisław Etynkowski
178
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Bogdan Wochna
709
(14,59%)
-
2
Mariola Stanisława Banaszkiewicz
683
(14,05%)
-
3
Mariusz Borkowski
450
(9,26%)
-
4
Józef Nowakowski
582
(11,98%)
-
5
Anetta Stróżyńska
25
(0,51%)