Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Poddębice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Adam Michał Gołębiowski
56
(0,82%)
-
5
Jarosław Ryszard Terlecki
159
(2,34%)
-
8
Artur Stanisław Jewczak
66
(0,97%)
-
2
Wioletta Teresa Świt - Pawlak
122
(1,79%)
-
4
Jolanta Mariola Kurowska
76
(1,12%)
-
1
Piotr Jan Binder
357
(5,25%)
-
3
Stanisław Czesław Olas
176
(2,59%)
-
6
Teresa Zofia Sosnowska
70
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Tomasz Piotr Kapituła
275
(4,04%)
-
6
Witold Andrzej Bąk
212
(3,11%)
-
7
Jan Skórka
143
(2,10%)
-
8
Anna Agnieszka Pilarczyk
184
(2,70%)
-
1
Beata Lidia Przybylska
430
(6,32%)
-
4
Paulina Maria Gortat - Gapińska
240
(3,53%)
-
3
Łukasz Kazimierz Kubiak
48
(0,71%)
-
2
Andrzej Bartnik
575
(8,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
-
2
Piotr Lucjan Majer
120
(1,76%)
-
3
Aneta Joanna Grzelak
63
(0,93%)
-
4
Elżbieta Barbara Gontarz
113
(1,66%)
-
5
Jerzy Maj
80
(1,18%)
-
6
Bogumiła Mariola Tomczyk
24
(0,35%)
-
7
Waldemar Sławomir Pisera
48
(0,71%)
-
1
Andrzej Krajewski
457
(6,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mirosława Janina Pawlak
132
(1,94%)
-
2
Ewa Elżbieta Kozłowska
36
(0,53%)
-
3
Radosław Tomasz Tarnowski
19
(0,28%)
-
5
Mariusz Wiktor Przybyła
58
(0,85%)
-
4
Jadwiga Marianna Rosińska
11
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Morawski
284
(4,17%)
-
4
Iwona Bogumiła Kaczmarek
90
(1,32%)
-
6
Dariusz Twardowski
289
(4,25%)
-
5
Aleksander Paweł Gapiński
93
(1,37%)
-
7
Ilona Monika Kubis - Kałucka
57
(0,84%)
-
1
Ryszard Rytter
582
(8,55%)
-
3
Barbara Kawecka
87
(1,28%)
-
8
Przemysław Maciej Jaszczak
703
(10,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jarosław Paweł Strzałka
67
(0,98%)
-
6
Zbigniew Przybysz
15
(0,22%)
-
2
Aleksandra Maria Pełczyńska
54
(0,79%)
-
1
Dariusz Andrzej Pigłowski
78
(1,15%)
-
5
Ewelina Dorota Rozalska
4
(0,06%)
-
4
Jacek Kamil Bielicki
23
(0,34%)
-
7
Urszula Jurkiewicz
30
(0,44%)
Okręg 2
gmina Uniejów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marta Joanna Kuczkowska
42
(1,44%)
-
2
Wiesław Andrzej Prośniak
18
(0,62%)
-
1
Urszula Grażyna Tomczyk
176
(6,03%)
-
4
Henryka Marciniak
10
(0,34%)
-
5
Ryszard Stanisław Troczyński
42
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zbigniew Palka
94
(3,22%)
-
3
Małgorzata Janina Komajda
365
(12,50%)
-
2
Maciej Doliński
122
(4,18%)
-
5
Danuta Janina Pecyna
321
(10,99%)
-
1
Józef Piotr Bujała
229
(7,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
-
2
Zbigniew Kazimierz Kos
139
(4,76%)
-
1
Piotr Kozłowski
519
(17,77%)
-
4
Marcin Łukasz Jagieła
55
(1,88%)
-
5
Marta Kozanecka
65
(2,23%)
-
3
Agata Górka
105
(3,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ireneusz Pajor
36
(1,23%)
-
4
Kinga Kokorzycka
10
(0,34%)
-
2
Katarzyna Jagieła - Dopierała
27
(0,92%)
-
5
Lech Józef Krajewski
38
(1,30%)
-
3
Jerzy Kazimierz Ircha
7
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Zygmunt Urbaniak
114
(3,90%)
-
2
Katarzyna Tybura
102
(3,49%)
-
4
Wiesław Skórka
63
(2,16%)
-
3
Agnieszka Januszewska
55
(1,88%)
-
5
Jacek Józef Kurpik
167
(5,72%)
Okręg 3
gmina Wartkowice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marian Radwański
33
(1,22%)
-
1
Danuta Stefania Jesionowska
106
(3,90%)
-
3
Barbara Jadwiga Skorupska - Woźniak
114
(4,20%)
-
5
Krzysztof Adam Kubiak
93
(3,42%)
-
2
Edward Feliks Brząkała
78
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agnieszka Drynkowska
58
(2,14%)
-
1
Karolina Marciniak - Banaszkiewicz
152
(5,60%)
-
4
Paweł Miszczak
67
(2,47%)
-
5
Krystyna Maria Olczyk
76
(2,80%)
-
2
Zdzisław Krzysztof Cyganiak
501
(18,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
-
2
Marzena Majchrzak
201
(7,40%)
-
4
Zbigniew Andrzej Jędrzejczak
67
(2,47%)
-
3
Dorota Bieżyńska
65
(2,39%)
-
1
Stanisław Katusza
359
(13,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Janusz Tadeusz Kaczmarek
8
(0,29%)
-
3
Małgorzata Tomczyk
16
(0,59%)
-
1
Leszek Janiak
137
(5,04%)
-
4
Jolanta Pietrzak
46
(1,69%)
-
5
Grzegorz Andrzej Sobolak
27
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krystyna Janina Królak
111
(4,09%)
-
2
Artur Tomasz Kubis
125
(4,60%)
-
4
Mariusz Józef Marciniak
42
(1,55%)
-
3
Bogumiła Barbara Głodek
73
(2,69%)
-
5
Anna Marianna Rogalska
161
(5,93%)
Okręg 4
gmina Dalików, gmina Pęczniew, gmina Zadzim
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marcin Krzysztof Stempień
100
(1,66%)
-
5
Jadwiga Ewa Mazur
25
(0,42%)
-
6
Krzysztof Franciszek Kuna
60
(1,00%)
-
1
Błażej Tomasz Dudziński
633
(10,53%)
-
3
Urszula Teresa Drylewska
91
(1,51%)
-
4
Tadeusz Roch Blaźniak
83
(1,38%)
-
7
Agata Małgorzata Grzybowska
70
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Radosław Paweł Dudczak
308
(5,12%)
-
3
Izabella Helena Świt
327
(5,44%)
-
4
Małgorzata Katarzyna Wójcik - Powłoka
122
(2,03%)
-
2
Sebastian Romanowski
829
(13,79%)
-
1
Wieńczysław Jerzy Kaźmierczak
349
(5,81%)
-
5
Małgorzata Szymczak
44
(0,73%)
-
7
Barbara Domańska - Polak
228
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATU PODDĘBICKIEGO
-
5
Aleksandra Kaczmarek
26
(0,43%)
-
1
Piotr Leszczyński
139
(2,31%)
-
2
Artur Dawid Gosiński
25
(0,42%)
-
4
Tomasz Pawicki
162
(2,70%)
-
3
Bożena Krajewska
77
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Krzysztof Zalcman
219
(3,64%)
-
7
Małgorzata Maria Bratek
212
(3,53%)
-
1
Leszek Chmielecki
1 162
(19,33%)
-
5
Piotr Trybura
174
(2,90%)
-
4
Ewa Bednarek
270
(4,49%)
-
3
Krzysztof Łukasz Dzierżawski
65
(1,08%)
-
6
Justyna Anna Pawlak
48
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Juszczak
91
(1,51%)
-
2
Iga Amelia Napora - Gułaj
23
(0,38%)
-
3
Antoni Jan Błaszczyk
48
(0,80%)