Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Busko-Zdrój Osiedle: Generała Andersa, Kazimierza Pułaskiego, Legionów Polskich, Leszka Czarnego, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki Ulice: Adolfa Dygasińskiego, Batalionów Chłopskich, Biwakowa, Boczna, Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Działkowicza, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Gaik, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Kwiatowa, Lakiernicza, Leszka Kurzei, Leśna, Mariana Langiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mikułowicka, Młyńska, Ogrodowa, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Podlesie, Polna, Poprzeczna, Ppłk. Srogiego, Promyk, Romana Dmowskiego, Różana, Sady, Sądowa, Siesławska, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Szaniecka, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Aleksandra Uchnasta, Wesoła, Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Zachodnia, Zagrodowa, Zacisze, Zielona, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
-
5
Jolanta Małgorzata Sadkowska
26
(0,76%)
-
2
Edyta Haręża
22
(0,64%)
-
1
Kamil Łukasz Oliwkiewicz
157
(4,56%)
-
3
Edyta Łucja Kaleta
75
(2,18%)
-
4
Tycjan Paweł Kilar
57
(1,66%)
-
6
Łukasz Jakub Szumilas
213
(6,19%)
-
7
Wojciech Andrzej Wilk
22
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
-
1
Jerzy Stanisław Służalski
264
(7,67%)
-
2
Maciej Wiesław Renda
136
(3,95%)
-
3
Magdalena Aleksandra Gawrońska
23
(0,67%)
-
6
Konrad Łukasz Ładowski
61
(1,77%)
-
7
Tomasz Henryk Galant
150
(4,36%)
-
4
Maria Stefania Janik
36
(1,05%)
-
5
Elżbieta Dorota Wieczorek
68
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”
-
4
Grzegorz Czesław Owsiński
164
(4,77%)
-
7
Adam Janusz Sroka
130
(3,78%)
-
1
Justyna Anna Nurek
702
(20,40%)
-
2
Lucyna Stanisława Wojnowska
190
(5,52%)
-
5
Mariusz Wojciech Klimczyk
56
(1,63%)
-
3
Jan Zbigniew Ozgowicz
376
(10,93%)
-
6
Agnieszka Ewa Milc
38
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM
-
5
Ewa Katarzyna Dytkowska
84
(2,44%)
-
4
Agnieszka Kamila Wiek
36
(1,05%)
-
3
Radosław Paweł Radosz
111
(3,23%)
-
1
Grzegorz Jan Kielesiński
153
(4,45%)
-
2
Paweł Tomala
91
(2,64%)
Okręg 2
m. Busko-Zdrój Osiedle: Orła Białego, Gen. Władysława Sikorskiego Ulice: 1 Maja, Aleja Adama Mickiewicza, Al. Krystyny Jamroz, Armii Krajowej, Bajkowa, Bohaterów Westerplatte, Borowinowa, Ceglana, Cypriana Kamila Norwida, Cyprysowa, Dr Leopolda Byrkowskiego, Prof. Józefa Wacława Grotta, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Jodłowa, Józefa Czernikiewicza, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kolonia Górka, Konstantego Miodowicza, Królowej Jadwigi, Krótka, Krystyny Jamroz, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lawendowa, Leszka Marcińca, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Ładna, Łagiewnicka, Malinowa, Mała, Morelowa, Nadole, Niwa, Objazdowa, Orzechowa, Parkingowa, Parkowa, Partyzantów, Pawia, Piekarska, Plac Targowy, Prof. Kazimierza Godłowskiego, Przemysłowa, Rajskie Ogrody, Rehabilitacyjna, Rokosza, Rotm. Witolda Pileckiego, Gen. Feliksa Rzewuskiego, Saska, Sezamkowa, Siarczkowa, Skałki, Skwer Wł. Godzwona, Słoneczna, Solankowa, Sole, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Dr Szymona Starkiewicza, Stawowa, Stefana Batorego, Szydłowska, Targowa, Topolowa, Uzdrowiskowa, Widuchowska, Wiosenna, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
-
1
Magdalena Anna Konieczna-Różycka
127
(3,71%)
-
3
Maciej Grzegorz Kryczka
82
(2,40%)
-
2
Jarosław Roland Kruk
82
(2,40%)
-
4
Sylwester Służalski
62
(1,81%)
-
5
Halina Teresa Soja
39
(1,14%)
-
6
Piotr Grzegorz Szumilas
76
(2,22%)
-
7
Maria Władysława Zdanowska
19
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
-
3
Teresa Pawełczak
104
(3,04%)
-
2
Witold Gajewski
491
(14,35%)
-
1
Stanisław Adam Walasek
203
(5,93%)
-
4
Magdalena Małgorzata Słupska-Ignacak
83
(2,43%)
-
5
Roma Ambroziewicz-Owsińska
7
(0,20%)
-
6
Zdzisław Janik
27
(0,79%)
-
7
Adrian Damian Lasak
45
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”
-
3
Beata Monika Służalska
54
(1,58%)
-
1
Michał Grzegorz Maroński
196
(5,73%)
-
2
Andrzej Robert Zwierz
284
(8,30%)
-
4
Zbigniew Dariusz Paluch
55
(1,61%)
-
7
Krystyna Anna Musiał
162
(4,73%)
-
6
Teresa Halina Leszczyńska
214
(6,25%)
-
5
Michał Norman Żurek
148
(4,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM
-
2
Piotr Marcin Kaczocha
86
(2,51%)
-
1
Jerzy Marek Szydłowski
551
(16,10%)
-
4
Marcin Boroń
55
(1,61%)
-
6
Ilona Paulina Derlecka
58
(1,69%)
-
5
Agnieszka Anna Bednarz
64
(1,87%)
-
3
Marzena Krasa
48
(1,40%)
Okręg 3
Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, Zwierzyniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
-
7
Zdzisław Stanisław Sternak
77
(2,02%)
-
5
Henryka Julianna Magdziak
106
(2,79%)
-
4
Barbara Korczak
144
(3,78%)
-
1
Marek Rafał Gręda
268
(7,04%)
-
8
Anna Szymańska
125
(3,29%)
-
2
Anna Renata Brożek
79
(2,08%)
-
3
Paweł Jan Gładkiewicz
22
(0,58%)
-
6
Janusz Marcin Służalski
49
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
-
2
Beata Małgorzata Pabis
128
(3,36%)
-
5
Mariusz Adam Chodór
40
(1,05%)
-
7
Piotr Kazimierz Sokołowski
60
(1,58%)
-
6
Katarzyna Teresa Jagiełła
24
(0,63%)
-
1
Bogdan Stanisław Błaszczyk
177
(4,65%)
-
4
Edyta Agnieszka Łuszcz
69
(1,81%)
-
3
Henryk Krzysztof Marzec
46
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”
-
2
Artur Janusz Prędki
353
(9,28%)
-
1
Robert Burchan
389
(10,22%)
-
3
Elżbieta Stanisława Bławat
127
(3,34%)
-
8
Danuta Prędka
513
(13,48%)
-
5
Arkadiusz Robert Kornaś
216
(5,68%)
-
6
Dariusz Kryczka
97
(2,55%)
-
4
Czesław Maj
112
(2,94%)
-
7
Janina Borto
201
(5,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM
-
2
Barbara Teresa Poros
99
(2,60%)
-
5
Beata Celina Durnaś
43
(1,13%)
-
4
Łukasz Bolesław Nowak
8
(0,21%)
-
1
Michał Bonarski
97
(2,55%)
-
3
Arkadiusz Serwin
136
(3,57%)
Okręg 4
Sołectwa: Baranów, Bilczów, Błoniec, Bronina, Budzyń, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Janina, Kołaczkowice, Kotki, Łagiewniki, Nowa Wieś, Olganów, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Ruczynów, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szczaworyż, Widuchowa, Zbrodzice, Żerniki Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ŚLIWY
-
5
Mariusz Tomasz Poros
48
(1,61%)
-
6
Sławomir Tadeusz Saganowski
62
(2,08%)
-
4
Marcin Owczarczyk
58
(1,95%)
-
2
Jan Gajek
103
(3,46%)
-
3
Dominika Katarzyna Kosmala
104
(3,49%)
-
1
Anna Lach
160
(5,37%)
-
7
Katarzyna Małgorzata Wójcik
72
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY GOSPODARNA GMINA BUSKO-ZDRÓJ
-
1
Jacek Wach
200
(6,71%)
-
4
Anna Magdalena Tomf-Sarna
62
(2,08%)
-
6
Halina Mazur
41
(1,38%)
-
2
Wanda Zofia Skórska
117
(3,92%)
-
3
Andrzej Duszyński
150
(5,03%)
-
5
Artur Robert Polniak
80
(2,68%)
-
7
Tadeusz Woźniak
112
(3,76%)
KOMITET WYBORCZY „POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ”
-
1
Jacek Andrzej Lewicki
329
(11,04%)
-
6
Marta Karolina Waszek
85
(2,85%)
-
3
Jerzy Jarosław Piasecki
112
(3,76%)
-
4
Barbara Wielgo
298
(10,00%)
-
2
Katarzyna Izabela Kaszowicz-Nawrot
88
(2,95%)
-
5
Henryk Jan Radosz
114
(3,82%)
-
7
Radosław Ciepliński
305
(10,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM
-
1
Michał Stanisław Bachrij
52
(1,74%)
-
3
Artur Tadeusz Łukomski
39
(1,31%)
-
2
Emilia Krystyna Smak
96
(3,22%)
-
4
Elżbieta Joanna Kowal-Bonek
37
(1,24%)
-
5
Marta Anna Bączek
57
(1,91%)