Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto i gmina Wyszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Robert Krzysztof Milczarczyk
148
(0,88%)
-
8
Piotr Eychler
247
(1,47%)
-
1
Waldemar Sobczak
1 408
(8,36%)
-
2
Iwona Bogusława Wyszyńska
824
(4,89%)
-
3
Teresa Hanna Czajkowska
859
(5,10%)
-
5
Krzysztof Ochmański
408
(2,42%)
-
10
Danuta Lucyna Rogalska
256
(1,52%)
-
7
Natalia Malwina Bloch
155
(0,92%)
-
6
Bogusław Kocięcki
102
(0,61%)
-
9
Jolanta Barbara Mieszało
85
(0,50%)
-
11
Robert Bartniczak
85
(0,50%)
-
12
Łukasz Kania
346
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Sylwester Kalisz
44
(0,26%)
-
9
Marianna Wiesława Kulesza
64
(0,38%)
-
7
Wioleta Bajorek
72
(0,43%)
-
3
Adam Przemysław Turek
463
(2,75%)
-
4
Zofia Małgorzata Gałązka
430
(2,55%)
-
2
Bożena Teresa Jakubczak-Zadrożna
220
(1,31%)
-
1
Jacek Robert Bachański
297
(1,76%)
-
10
Agnieszka Katarzyna Motyka
21
(0,12%)
-
8
Tomasz Buźniak
73
(0,43%)
-
6
Szczepan Jan Szymański
77
(0,46%)
-
12
Robert Łapiński
97
(0,58%)
-
11
Mariola Przybysz
95
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Mirosław Boruc
91
(0,54%)
-
2
Piotr Falba
34
(0,20%)
-
3
Danuta Paprocka
32
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYSZKÓW
-
3
Krzysztof Chmiel
239
(1,42%)
-
4
Urszula Zofia Mikołajczyk
359
(2,13%)
-
2
Bogusław Frąckiewicz
584
(3,47%)
-
1
Aneta Kowalewska
681
(4,04%)
-
5
Piotr Wykowski
361
(2,14%)
-
6
Arkadiusz Stanisław Darocha
189
(1,12%)
-
7
Joanna Zglec
212
(1,26%)
-
10
Mariusz Księżak
151
(0,90%)
-
8
Ewa Redel
60
(0,36%)
-
11
Maciej Główczyński
57
(0,34%)
-
12
Sławomir Wiśniewski
229
(1,36%)
-
9
Dorota Stworzyjanek
193
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
-
1
Justyna Garbarczyk
728
(4,32%)
-
2
Andrzej Krysiewicz
119
(0,71%)
-
4
Damian Kołodziejczyk
156
(0,93%)
-
5
Jan Garbacz
44
(0,26%)
-
7
Marzena Kuchta
42
(0,25%)
-
6
Sylwia Falba
60
(0,36%)
-
9
Elżbieta Krystyna Owczarska
39
(0,23%)
-
8
Krystyna Elżbieta Kurek
58
(0,34%)
-
11
Krzysztof Ponichtera
25
(0,15%)
-
10
Katarzyna Anna Pilarska
56
(0,33%)
-
12
Rafał Stanisław Bujak
36
(0,21%)
-
3
Marek Curuł
157
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSZKOWSCY DEMOKRACI
-
1
Adam Mróz
1 407
(8,35%)
-
6
Teresa Jastrzębska
68
(0,40%)
-
3
Marek Franciszek Siekierski
101
(0,60%)
-
4
Jarosław Szczerba
76
(0,45%)
-
2
Katarzyna Teresa Wysocka
654
(3,88%)
-
8
Dorota Wojtkowska
86
(0,51%)
-
7
Jerzy Józef Sitek
167
(0,99%)
-
5
Aneta Lenartowicz
49
(0,29%)
-
9
Zbigniew Janusz Giełda
29
(0,17%)
-
11
Krzysztof Włoszczyński
30
(0,18%)
-
10
Magdalena Edyta Gryc
100
(0,59%)
-
12
Paweł Wojtkowski
43
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ZIEMI WYSZKOWSKIEJ
-
7
Magdalena Estera Wróbel
78
(0,46%)
-
6
Janusz Wojciech Karpiński
63
(0,37%)
-
1
Paweł Deluga
1 165
(6,91%)
-
4
Anna Zofia Korczak
74
(0,44%)
-
2
Adrian Gołębiewski
196
(1,16%)
-
3
Maria Gruszczyńska
102
(0,61%)
-
5
Bogusława Pochmara
65
(0,39%)
-
9
Hanna Jankowska
64
(0,38%)
-
8
Kazimierz Przybysz
30
(0,18%)
-
11
Iwona Maria Gmurczyk
69
(0,41%)
-
12
Cezary Maciorowski
233
(1,38%)
-
10
Aleksander Bernard Skrzypczak
32
(0,19%)
Okręg 2
gminy: Brańszczyk i Długosiodło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Zbigniew Gałązka
436
(6,08%)
-
3
Jan Stanisław Andryszczyk
183
(2,55%)
-
5
Jolanta Danuta Rosińska
197
(2,75%)
-
1
Jerzy Żukowski
898
(12,53%)
-
2
Marzena Dyl
956
(13,34%)
-
4
Aneta Karamuz
214
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Sławomir Marek Pędzich
646
(9,01%)
-
1
Bogdan Mirosław Pągowski
657
(9,17%)
-
4
Dorota Kaniewska
303
(4,23%)
-
2
Krystian Pędzich
588
(8,20%)
-
3
Jolanta Szyszkowska
249
(3,47%)
-
5
Elżbieta Mikołajewska
239
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Bogdan Piotr Księżopolski
10
(0,14%)
-
1
Ewa Milewska
60
(0,84%)
-
2
Artur Ryszard Szydlik
16
(0,22%)
-
3
Karolina Rogalska
11
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYSZKÓW
-
2
Karol Daniel Pych
211
(2,94%)
-
5
Wioletta Marta Sędzicka
19
(0,27%)
-
6
Artur Laskowski
71
(0,99%)
-
1
Wiesław Pasek
154
(2,15%)
-
3
Monika Gajownik
81
(1,13%)
-
4
Halina Bogdan
27
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
-
1
Andrzej Dariusz Kuczyński
495
(6,91%)
-
3
Tomasz Piórkowski
68
(0,95%)
-
2
Sławomir Kraszewski
208
(2,90%)
-
5
Dorota Modzelan
87
(1,21%)
-
6
Monika Pędzich
32
(0,45%)
-
4
Justyna Jechna
51
(0,71%)
Okręg 3
gminy: Rząśnik, Somianka, Zabrodzie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jerzy Józef Abramczyk
321
(3,72%)
-
2
Ewa Bartosiewicz
796
(9,23%)
-
3
Agnieszka Renata Augustynik
446
(5,17%)
-
6
Tadeusz Runo
65
(0,75%)
-
1
Renata Rębała
1 057
(12,26%)
-
5
Tomasz Wójcik
339
(3,93%)
-
7
Monika Lewandowska
311
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Michalik
422
(4,89%)
-
3
Paweł Abramczyk
478
(5,54%)
-
5
Pelagia Kaska
70
(0,81%)
-
1
Tadeusz Mirosław Kuchta
934
(10,83%)
-
4
Anna Karolina Lendziszewska
83
(0,96%)
-
6
Monika Teresa Kluczek
126
(1,46%)
-
7
Wojciech Kozon
577
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Emilia Zofia Katner
105
(1,22%)
-
2
Jerzy Jan Urbaniak
41
(0,48%)
-
4
Grzegorz Zbigniew Wiśniewski
0
(0%)
-
3
Monika Kowalczyk
45
(0,52%)
-
5
Ewelina Regina Grycz
23
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYSZKÓW
-
4
Tomasz Wawryło
91
(1,06%)
-
1
Agnieszka Ołdak
667
(7,74%)
-
6
Michał Szymański
14
(0,16%)
-
5
Konrad Maksymilian Pachulski
151
(1,75%)
-
2
Iwona Krawczyk
271
(3,14%)
-
7
Agnieszka Paulina Telak
31
(0,36%)
-
3
Arkadiusz Leszek Redlicki
80
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU
-
4
Karol Kołakowski
120
(1,39%)
-
2
Krzysztof Sabala
200
(2,32%)
-
1
Tomasz Krakowiecki
552
(6,40%)
-
7
Agata Barbara Kujawa
75
(0,87%)
-
3
Zdzisław Andrzej Bieńkowski
69
(0,80%)
-
5
Kinga Magdalena Dąbrowska
27
(0,31%)
-
6
Paulina Kaflik
29
(0,34%)