Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnice: Piasek, Stare Miasto, Mysłowice-Centrum
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tomasz Wojciech Brzozowski
61
(1,02%)
-
2
Beata Mariola Pyka
40
(0,67%)
-
4
Wojciech Jerzy Pawlik
25
(0,42%)
-
5
Anna Urszula Wieczorek
31
(0,52%)
-
3
Mateusz Krzysztof Tabak
14
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Magdalena Teresa Jaromin
84
(1,40%)
-
6
Dariusz Józef Strzoda
141
(2,35%)
-
7
Jacek Klimas
237
(3,96%)
-
2
Irena Maria Zdój
158
(2,64%)
-
4
Roman Dariusz Zieliński
60
(1,00%)
-
1
Marta Ewa Górna
756
(12,62%)
-
3
Leszek Marek Filarski
147
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Eliza Bogumiła Szewczyk
11
(0,18%)
-
2
Rudolf Karol Hodalski
38
(0,63%)
-
1
Jan Krzysztof Wajant
149
(2,49%)
-
3
Ewa Barbara Bień
106
(1,77%)
-
7
Danuta Janina Wacławowicz
21
(0,35%)
-
5
Yuriy Fomin
38
(0,63%)
-
6
Maria Joanna Hodalska
36
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Kozłowska
238
(3,97%)
-
3
Agnieszka Lasocka
312
(5,21%)
-
1
Zbigniew Augustyn
457
(7,63%)
-
6
Bogdan Jan Sroka
81
(1,35%)
-
7
Teodor Jan Hernas
95
(1,59%)
-
4
Piotr Maksymilian Grawecki
157
(2,62%)
-
5
Kinga Zdaniewska
54
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ
-
2
Piotr Mirosław Styczeń
474
(7,91%)
-
1
Wojciech Stanisław Chmiel
740
(12,35%)
-
4
Kamila Małgorzata Grabolus
137
(2,29%)
-
3
Agnieszka Maria Harmata
354
(5,91%)
-
6
Mateusz Bartosz Żołnowski
175
(2,92%)
-
5
Katarzyna Monika Jendrysko-Jamrozik
78
(1,30%)
-
7
Radosław Paweł Kwietniewski
253
(4,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE
-
2
Sylwia Marzena Osmańska
44
(0,73%)
-
1
Mateusz Jerzy Zbiciak
49
(0,82%)
-
3
Beata Węgiel
26
(0,43%)
-
4
Anna Iwona Rosikoń
31
(0,52%)
-
5
Krzysztof Andrzej Buchalik
9
(0,15%)
-
7
Halina Gabriela Magdziorz
55
(0,92%)
-
6
Jarosław Maciej Pytel
18
(0,30%)
Okręg 2
Dzielnice: Janów Miejski-Ćmok, Szopena-Wielka Skotnica, Bończyk-Tuwima
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosław Adam Spałek
30
(0,32%)
-
1
Arkadiusz Witold Przybyłka
145
(1,56%)
-
5
Urszula Barbara Michalak
24
(0,26%)
-
6
Adam Józef Goj
6
(0,06%)
-
4
Wacław Sikora
53
(0,57%)
-
7
Izabella Anna Dulińska-Macuda
18
(0,19%)
-
3
Aleksandra Barbara Szumilas
57
(0,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Anna Aleksandra Kaczmarzyk
450
(4,85%)
-
3
Izabela Monika Sanhen
382
(4,12%)
-
4
Aneta Joanna Pasiut
343
(3,70%)
-
7
Rafał Piotr Kalinowski
194
(2,09%)
-
8
Tomasz Roman Katan
119
(1,28%)
-
6
Jadwiga Szweda
138
(1,49%)
-
2
Sebastian Dominik Roncoszek
934
(10,07%)
-
1
Wiesław Sylwester Tomanek
833
(8,98%)
-
5
Piotr Dariusz Kasperski
310
(3,34%)
KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Grzegorz Eugeniusz Łukaszek
296
(3,19%)
-
2
Anna Irena Padlewska
82
(0,88%)
-
4
Paweł Piotr Gomóła
73
(0,79%)
-
7
Anna Maria Baron
33
(0,36%)
-
3
Karolina Judyta Kozioł-Mospinek
181
(1,95%)
-
5
Marzena Maria Filipowska
21
(0,23%)
-
6
Łukasz Antoni Galiński
72
(0,78%)
-
8
Mateusz Marek Zawiślak
53
(0,57%)
-
9
Zbigniew Zduniak
119
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Wiesław Papaj
1 120
(12,07%)
-
2
Bernadeta Halina Berzowska
242
(2,61%)
-
7
Marcin Zdzisław Łęczycki
88
(0,95%)
-
5
Andrzej Ryszard Cegiełka
73
(0,79%)
-
3
Józef Zajkowski
220
(2,37%)
-
4
Agnieszka Grażyna Sorek
137
(1,48%)
-
6
Magdalena Maria Nowakowska
93
(1,00%)
-
8
Roksana Anita Sroka
83
(0,89%)
-
9
Grzegorz Mariusz Marx
144
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ
-
1
Andrzej Jan Dombek
457
(4,93%)
-
2
Sandra Małgorzata Jędrzejas
456
(4,91%)
-
4
Aneta Anna Pomykało
80
(0,86%)
-
3
Magdalena Olga Wawrzyniuk
172
(1,85%)
-
6
Andrzej Henryk Filus
141
(1,52%)
-
9
Sebastian Jarosław Broda
205
(2,21%)
-
8
Borys Jakub Baranowski
29
(0,31%)
-
7
Marta Monika Dela-Breitbeck
68
(0,73%)
-
5
Beata Ewa Mazurkiewicz
83
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE
-
6
Daria Barbara Umańska
46
(0,50%)
-
7
Danuta Barbara Kozłowska-Makóś
30
(0,32%)
-
8
Dawid Eugeniusz Stolarczyk
11
(0,12%)
-
1
Karol Adam Kaszek
65
(0,70%)
-
5
Krzysztof Marcin Kryta
18
(0,19%)
-
3
Tadeusz Adam Dżedzyk
91
(0,98%)
-
4
Urszula Krystyna Krok
53
(0,57%)
-
2
Krzysztof Marian Knapik
107
(1,15%)
Okręg 3
Dzielnice: Brzęczkowice i Słupna, Brzezinka, Morgi
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jarosław Janusz Stopa
98
(1,25%)
-
3
Anna Maria Stachowiak
20
(0,25%)
-
4
Mateusz Andrzej Skrycki
17
(0,22%)
-
5
Sabina Maria Fabryczny
51
(0,65%)
-
2
Andrzej Hieronim Skrycki
14
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Krystyna Iwona Bajer
168
(2,14%)
-
5
Aleksandra Anna Folek
228
(2,91%)
-
1
Jacek Antoni Szołtysek
530
(6,76%)
-
3
Marcin Kacper Stroński
250
(3,19%)
-
2
Joanna Magdalena Pniok
502
(6,40%)
-
4
Jerzy Jan Sorek
334
(4,26%)
-
7
Mateusz Oskar Obrzut
168
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Anna Teresa Mazurek
33
(0,42%)
-
1
Edward Augustyn Lasok
379
(4,83%)
-
2
Teresa Weronika Bialucha
345
(4,40%)
-
3
Urszula Teresa Rasek
178
(2,27%)
-
7
Rafał Adam Myrda
185
(2,36%)
-
4
Małgorzata Barbara Siupka
213
(2,72%)
-
6
Piotr Artur Oczkowski
46
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Maria Daniela Gruca
44
(0,56%)
-
7
Błażej Przemysław Grela
208
(2,65%)
-
6
Mateusz Paweł Wildner
79
(1,01%)
-
1
Robert Patryk Patałąg
701
(8,94%)
-
4
Elżbieta Wanda Bartodziej
64
(0,82%)
-
2
Aleksandra Ewa Szwajcok
327
(4,17%)
-
3
Grzegorz Piotr Sałata
498
(6,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ
-
1
Dariusz Jacek Wójtowicz
1 038
(13,23%)
-
5
Adrian Dominik Panasiuk
378
(4,82%)
-
2
Wojciech Łukasz Szelest
238
(3,03%)
-
4
Magdalena Urszula Warchoł
35
(0,45%)
-
3
Katarzyna Helena Polok-Marcol
159
(2,03%)
-
7
Krzysztof Domarus
65
(0,83%)
-
6
Iwona Anna Delimata
80
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE
-
2
Zbigniew Witold Bieroń
19
(0,24%)
-
5
Zuzanna Aleksandra Kiwic
15
(0,19%)
-
4
Marta Maria Zandecka
14
(0,18%)
-
3
Marianna Raczkowska
27
(0,34%)
-
1
Rafał Piotr Musiał
97
(1,24%)
Okręg 4
Dzielnice: Larysz-Hajdowizna, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice, Wesoła, Ławki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Gabriela Halina Błaut
71
(0,89%)
-
2
Jacek Roman Rembierz
39
(0,49%)
-
3
Monika Izabela Gwóźdź-Flasza
22
(0,28%)
-
4
Mateusz Stanisław Świątek
37
(0,47%)
-
5
Bartłomiej Janusz Szumilas
19
(0,24%)
-
6
Małgorzata Anna Kraśniewska
12
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Piotr Mikuła
468
(5,89%)
-
3
Maria Barbara Krutysza
626
(7,88%)
-
4
Hanna Katarzyna Kuligowska
128
(1,61%)
-
1
Antoni Paweł Zazakowny
878
(11,05%)
-
6
Bogusława Małgorzata Mroczkowska
112
(1,41%)
-
7
Renata Krystyna Polak
211
(2,66%)
-
5
Agata Barbara Dyjas-Kuczka
273
(3,44%)
-
8
Piotr Głowacki
74
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Grzegorz Józef Brzoska
343
(4,32%)
-
2
Bartłomiej Mirosław Gruchlik
128
(1,61%)
-
4
Krzysztof Jan Biolik
386
(4,86%)
-
5
Anna Weronika Kozioł
68
(0,86%)
-
6
Małgorzata Maria Manowska
164
(2,06%)
-
3
Maria Barbara Musioł
157
(1,98%)
-
7
Michał Paweł Urbańczyk
261
(3,29%)
-
8
Tomasz Henryk Wrona
219
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sylwia Gabriela Wituła-Jedlińska
104
(1,31%)
-
1
Mariusz Piotr Wielkopolan
1 121
(14,11%)
-
4
Arkadiusz Józef Hajduła
192
(2,42%)
-
3
Artur Marek Bula
374
(4,71%)
-
6
Iwona Teresa Król
72
(0,91%)
-
8
Dariusz Grzegorz Szymański
148
(1,86%)
-
5
Jolanta Anna Jaroszewicz
28
(0,35%)
-
7
Damian Daniel Długajczyk
126
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ
-
4
Patrycja Magdalena Karwicka-Bogusz
78
(0,98%)
-
3
Piotr Paweł Jankowski
159
(2,00%)
-
1
Dariusz Eugeniusz Dębiec
209
(2,63%)
-
2
Czesław Palka
113
(1,42%)
-
5
Jerzy Joachim Stysz
93
(1,17%)
-
8
Joanna Małgorzata Karp
79
(0,99%)
-
6
Katarzyna Joanna Niedbałka
105
(1,32%)
-
7
Krzysztof Antoni Ślązak
46
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE
-
3
Damian Roman Szmist
30
(0,38%)
-
1
Leszek Franciszek Kwit
41
(0,52%)
-
6
Aneta Anna Szlachcic
15
(0,19%)
-
4
Klaudia Anna Winiarska
16
(0,20%)
-
2
Marian Franciszek Dolina
65
(0,82%)
-
5
Karina Diana Woźniak
15
(0,19%)
-
7
Agata Beata Brom
20
(0,25%)