Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Grębocin ulice: Bażantowa, Boczna, Dworcowa, Jesienna, Kasztanowa, Kolejowa, Kowalewska numery parzyste, Krótka, Ks. J. Pronobisa, Letnia, Lubicka, Mostowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Przydatki, Szkolna, Widokowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zacisze, Kwiatowa, Chabrowa, Bluszczowa, Hiacyntowa.
Pokaż więcej
Mirosław Mieczysław Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
156
(25,87%)
Jerzy Wojciech Guranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
447
(74,13%)
Okręg 2
Sołectwo Grębocin ulice: Fr. Lampkowskiego, Glinianki, Jarzębinowa, Jastrzębia, Ottona Karwowskiego, Kolonia Papowska, Kowalewska numery nieparzyste, Księżycowa, Łąkowa, Morelowa, Nad Strugą, Nowa, Okrężna, Owocowa, Parkowa, Piękna, Poranna, Rodzinna, Rogowska, Słoneczna, Spółdzielcza, St. Jasińskiego, Toruńska, Wiatraczna, Zielna, Zorzy, Makowa, Zimowa, Lawendowa, Przyjaciół, Chmielna.
Pokaż więcej
Jarosław Marian Nadolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
242
(39,87%)
Małgorzata Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
261
(43,00%)
Jarosław Dembiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA DEMBIŃSKIEGO
104
(17,13%)
Okręg 3
Sołectwa: Brzezinko, Brzeźno, Rogowo
Pokaż więcej
Anna Chruścińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
184
(43,19%)
Kazimierz Rybacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
242
(56,81%)
Okręg 4
Sołectwo Gronowo
Pokaż więcej
Krzysztof Łukasz Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
195
(50,26%)
Karina Wroniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
193
(49,74%)
Okręg 5
Sołectwa: Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy
Pokaż więcej
Roman Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
224
(42,42%)
Zbigniew Andrzej Barcikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
304
(57,58%)
Okręg 6
Sołectwo Lubicz Górny, ulice: Bankowa, Boczna, Kamienna, Lipnowska, Nad Drwęcą, Parkowa, Polna, Przy Skarpie, Słoneczna, Sportowa, Widokowa, Zdrojowa
Pokaż więcej
Zbigniew Bombolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
166
(34,30%)
Wojciech Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
153
(31,61%)
Stanisław Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NOWAKOWSKIEGO
165
(34,09%)
Okręg 7
Sołectwo Lubicz Górny ulice: Kołłątaja, Paderewskiego, Rataja, Piaskowa 10.
Pokaż więcej
Jan Gołembiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
179
(33,84%)
Juliusz Czesław Przybylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
350
(66,16%)
Okręg 8
Sołectwo Lubicz Górny ulice: Bażantowa, Gajowa, Handlowa, Komunalna, Nad Strugą, Stefana Niteckiego, Nowa, Nowowiejska, Piaskowa z wyłączeniem nr 10, Por. K. Trzaskalskiego, Przy Lesie, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Warszawska, Sołectwo Mierzynek.
Pokaż więcej
Anna Marta Jurgielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
106
(19,63%)
Mariola Iwona Falkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
158
(29,26%)
Wojciech Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIERZYNEK 2018
101
(18,70%)
Justyna Dejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY DEJEWSKIEJ
175
(32,41%)
Okręg 9
Sołectwo Lubicz Dolny ulice: Akacjowa, Brzozowa, Grębocka, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Konwaliowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Magiczna, Magnoliowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Różana, Sosnowa, Topolowa, Toruńska, Tulipanowa.
Pokaż więcej
Wojciech Maciej Rakowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
162
(24,25%)
Ryszard Wacław Korpalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
128
(19,16%)
Marcin Daniel Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK
259
(38,77%)
Barbara Mońko-Juraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LUBICKIE TRYBIKI"
119
(17,81%)
Okręg 10
Sołectwo Lubicz Dolny ulice: Antoniewo, Ceramiczna, Cicha, Ciemna, Dworcowa, Kortowa, Krótka, Lampusz, Małgorzatowo, Miodowa, Młyńska, Mostowa, Motocyklowa, Ogrodowa, Podgórna, Przemysłowa, Rekreacyjna, Sadowa, Spokojna, Strumykowa, Szkolna, Szmaragdowa, Tenisowa, Tęczowa, Ustronna, Wilczy Młyn, Zacisze, Zbożowa, Źródlana, Leśna Polana.
Pokaż więcej
Marek Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
163
(28,60%)
Teresa Irena Klawińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
229
(40,18%)
Daniel Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK
178
(31,23%)
Okręg 11
Sołectwa: Jedwabno, Rogówko
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
86
(19,63%)
Danuta Zuzanna Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
97
(22,15%)
Piotr Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIERZYNEK 2018
44
(10,05%)
Jolanta Nikiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA NOWAKOWSKIEGO
211
(48,17%)
Okręg 12
Sołectwo Krobia
Pokaż więcej
Jarosław Rybiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
361
(44,13%)
Marzanna Jolanta Szurpita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
219
(26,77%)
Grzegorz Gurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GURZYŃSKI ODWAŻNIE W PRZYSZŁOŚĆ
79
(9,66%)
Jarosław Krzysztof Kubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KROBI
159
(19,44%)
Okręg 13
Sołectwa: Grabowiec, Kopanino, Nowa Wieś
Pokaż więcej
Katarzyna Sylwia Łatuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
146
(24,91%)
Danuta Rozalia Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
354
(60,41%)
Tomasz Majak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(14,68%)
Okręg 14
Sołectwo Złotoria ulice: Aleja Flisacka, Bajkowa, Ciechocińska, Flisacka, Geodezyjna, Grafitowa, Nieszawska, Piaskowa, Pocztowa, Pomorska, Sokola, Syrenki, Szkolna, Toruńska, Warszawska, Wodniacka, Zielona, Złota, 8 Marca, Starej Baśni, Ks. kan. K. Stanowicza, Bursztynowa, Platynowa, Miłosna.
Pokaż więcej
Jolanta Ewa Łubińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
151
(31,79%)
Zbigniew Jan Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
233
(49,05%)
Aleksander Włodzimierz Serwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
91
(19,16%)
Okręg 15
Sołectwo Złotoria ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jagiellonów, Kalinowa, Kazimierza Wielkiego, Konwaliowa, Królowej Jadwigi, Króla Ludwika, Leśna, Liliowa, Lipowa, Łokietka, Modrzewiowa, Nowa, Piastów, Różana, Relaksowa, Sosnowa, Sportowa, Storczykowa, Świerkowa, Wakacyjna, Wiśniowa, Wiosenna, Wspólna, Letnia, Stawowa, Spacerowa, Serdeczna.
Pokaż więcej
Artur Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY CZAS
134
(25,57%)
Aldona Teresa Peregonczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY LUBICZ
220
(41,98%)
Włodzimierz Sąsiadek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY DLA POWIATU TORUŃSKIEGO
170
(32,44%)