Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grzybowa, Łęgowska, Marynarska, Moniuszki, Strzelecka, Partyzancka, Północna, Polna, Zachodnia 1 - 101, Ułańska, Sukiennicza, Wojska Polskiego, Boczna, Na Skarpie, Podgórna, Stroma, Żaków, Łukowa, Wodociągowa, Zacisze, Brukowa, Kamienna, Sobieskiego, Skrajna, Kozia, Spokojna, Strumykowa, Podmiejska, Prosta, Cicha, Cegielniana 16 - 24, Park Łęgowski, osiedle Widok 1 - 31, osiedle Żaków
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Tomasz Jacek Antkowiak
22
(0,79%)
-
3
Szczepan Bartkiewicz
163
(5,84%)
-
1
Krzysztof Stanisław Drzymała
266
(9,53%)
-
7
Andrzej Kłysz
17
(0,61%)
-
4
Joanna Małagocka
15
(0,54%)
-
6
Anna Myśliwiec
35
(1,25%)
-
2
Małgorzata Karpińska
61
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
1
Adam Tyc
23
(0,82%)
-
3
Paweł Ceglarek
47
(1,68%)
-
5
Krzysztof Marek Owczarek
8
(0,29%)
-
4
Maria Magdalena Bogucka
21
(0,75%)
-
2
Joanna Katarzyna Łazarewicz
19
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Magdalena Zakrzewska
14
(0,50%)
-
3
Zdzisław Andrzej Szafran
6
(0,21%)
-
1
Jan Melnik
71
(2,54%)
-
2
Jadwiga Dmytryszyn
10
(0,36%)
-
5
Bogdan Derda
7
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN
-
3
Małgorzata Osica
55
(1,97%)
-
1
Tomasz Sielicki
603
(21,60%)
-
2
Sylwia Laura Śramkiewicz
47
(1,68%)
-
4
Ewelina Huta
14
(0,50%)
-
5
Michał Siodła
56
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ryszard Śliwa
48
(1,72%)
-
7
Elżbieta Sałbut
20
(0,72%)
-
3
Andrzej Józef Byczyński
70
(2,51%)
-
1
Anita Agnieszka Molicka
251
(8,99%)
-
2
Jolanta Marzena Korpowska
48
(1,72%)
-
6
Sławomir Bładyko
47
(1,68%)
-
5
Tadeusz Gorgiel
13
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Paweł Śliwa
125
(4,48%)
-
3
Ryszard Kortus
36
(1,29%)
-
4
Marek Keklak
228
(8,17%)
-
6
Agnieszka Szulc
28
(1,00%)
-
1
Wacław Żurakowski
134
(4,80%)
-
5
Marzanna Sadowska-Fischbach
62
(2,22%)
-
7
Agnieszka Denis
102
(3,65%)
Okręg 2
Kawaleryjska, Konarskiego, Gen. Sikorskiego, Topolowa, Brzozowa, Cegielniana 1 - 15, Ogrodowa, Zielona , Krótka, Głowackiego, 1 Maja, Okrężna, 30 Stycznia, Średnia, Wałowa, Akacjowa, Bramkowa, Dworska, Garbarska, Głogowska, Górna, Rynkowa, Kościelna, Jeziorowa, Kilińskiego, Słowackiego, Małomłyńska, Młyńska, Studencka, Parkowa, Zamkowa, Szpitalna, Wiejska, Łąki Zamkowe, Grottgera, Kolejowa, Kupiecka, Łąkowa, 3 Maja, Mała, Poznańska, J. Piłsudskiego, Przy Torze, Matejki, Związkowa, Opałowa, Kręta, Paderewskiego, Nowa, Poprzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Aleja 700 - lecia, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Plac Browarniany, Park Chopina, Plac Dworcowy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Justyna Maria Słońska
131
(4,72%)
-
2
Grzegorz Piotr Balcer
69
(2,49%)
-
7
Ryszard Pawlak
29
(1,05%)
-
5
Karolina Teresa Chomin-Gruszecka
29
(1,05%)
-
4
Andrzej Julian Zagozdon
78
(2,81%)
-
3
Stefan Kozicz
63
(2,27%)
-
6
Justyna Katarzyna Kozak
83
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
2
Justyna Szymańska
73
(2,63%)
-
3
Wioletta Józefa Wujczak-Heluszka
11
(0,40%)
-
5
Piotr Mateusz Stankiewicz
6
(0,22%)
-
6
Bożena Ewa Bień
35
(1,26%)
-
4
Maciej Lucjan Kozłowski
8
(0,29%)
-
1
Jolanta Anna Waszczuk
119
(4,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Andrzej Szudra
12
(0,43%)
-
2
Janina Henryka Grabowicz
15
(0,54%)
-
4
Rafał Robert Strydziński
8
(0,29%)
-
1
Stanisław Kubiak
50
(1,80%)
-
5
Jadwiga Chudzińska
14
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN
-
1
Edward Gralec
109
(3,93%)
-
4
Ewa Walczak
49
(1,77%)
-
5
Michał Kamil Wierzbicki
42
(1,51%)
-
6
Anna Katarzyna Olejnik
20
(0,72%)
-
3
Jędrzej Oźmiński
71
(2,56%)
-
2
Jadwiga Teresa Wierzbicka
48
(1,73%)
-
7
Daniel Przemysław Prałat
212
(7,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Artur Jarosław Kubacki
210
(7,57%)
-
7
Teresa Anna Januszko-Dudziak
42
(1,51%)
-
2
Danuta Barbara Gała
151
(5,44%)
-
3
Zbigniew Bogumił Chitruń
64
(2,31%)
-
6
Jacek Żytkiewicz
95
(3,42%)
-
4
Zbigniew Kazimierz Ciechanowicz
31
(1,12%)
-
5
Elżbieta Woroniecka
21
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Jadwiga Mirosława Wawrzyniak
143
(5,16%)
-
7
Piotr Rostowski
88
(3,17%)
-
3
Franciszek Karczyński
133
(4,79%)
-
4
Zbigniew Napierała
94
(3,39%)
-
5
Ewa Woźniak
22
(0,79%)
-
6
Ewa Jolanta Szczepańska
67
(2,42%)
-
2
Krzysztof Tomalak
229
(8,26%)
Okręg 3
Kościuszki, Krasińskiego, Mickiewicza, Łużycka 1 - 48, Pułaskiego, Za Groblą, Apartamentowa, Willowa, Henryka Sienkiewicza, Sulechowska, Cisowa, Działkowa, Jodłowa, Jaśminowa, Lipowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Sosnowa, Dożynkowa, Gronowa, Sadowa, Słowiańska, osiedle Łużyckie 1 - 52, osiedle Kopernika, osiedle Słoneczne, osiedle Południowe
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marta Tes
85
(2,73%)
-
1
Marta Weronika Komin
149
(4,78%)
-
4
Jolanta Jarkowska-Rytwińska
16
(0,51%)
-
2
Igor Mrozowicz
72
(2,31%)
-
7
Alicja Teresa Dawidowicz
37
(1,19%)
-
6
Tomasz Szpilman
90
(2,89%)
-
5
Jerzy Bogdan Gaweł
18
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
1
Elżbieta Ewa Dziuba-Klebieko
133
(4,27%)
-
4
Jakub Gordzelewski
20
(0,64%)
-
7
Jolanta Pach
12
(0,39%)
-
6
Anna Jagielnik
7
(0,22%)
-
3
Katarzyna Anna Łapkowska
7
(0,22%)
-
5
Piotr Niewiadomski
8
(0,26%)
-
2
Marek Jabłoński
41
(1,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Kamilla Agata Łagocka
6
(0,19%)
-
1
Danuta Elżbieta Podhorodecka
57
(1,83%)
-
2
Krzysztof Pichór
4
(0,13%)
-
5
Zbigniew Andrzej Jurczyk
12
(0,39%)
-
4
Dominik Leszek Grabowicz
12
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN
-
3
Sonia Patrycja Zapolska
107
(3,43%)
-
5
Paweł Józef Picheta
80
(2,57%)
-
1
Sławomir Siewruk
238
(7,64%)
-
2
Tomasz Robert Junkwisz
96
(3,08%)
-
4
Marta Emilia Rosolska
22
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marek Kozik
210
(6,74%)
-
1
Tadeusz Janowicz
218
(7,00%)
-
3
Ryszard Krasowski
22
(0,71%)
-
4
Wioletta Anna Kancelarczyk
31
(0,99%)
-
6
Maria Janina Kapitaniak
19
(0,61%)
-
7
Maia Ewelina Fiszer-Juszkiewicz
86
(2,76%)
-
5
Michał Lelewer
43
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
6
Danuta Maria Sobocińska
64
(2,05%)
-
4
Sabina Orlicka
118
(3,79%)
-
5
Dariusz Cezary Bekisz
150
(4,81%)
-
7
Wanda Józefa Kujawska-Górkiewicz
85
(2,73%)
-
1
Tomasz Piotr Olesiak
384
(12,32%)
-
3
Tadeusz Leon Traczyński
107
(3,43%)
-
2
Włodzimierz Aleksander Rosada
250
(8,02%)
Okręg 4
Jordanowo, Gościkowo, Nowy Dworek, Rusinów, Witosław, Grodziszcze, Lubinicko, Jeziory, Wygon, Glińsk, Rzeczyca, Wityń Kupienino, Leniwka, Osogóra, Rudgerzowice, Rosin, Raków, Kępsko, Podlesie, Chociule, Lubogóra, Ługów, Wilkowo, Borów, Rozłogi
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Joanna Katarzyna Dreko
36
(1,27%)
-
2
Andżelika Anita Matuszewska
37
(1,31%)
-
1
Magdalena Cenin
137
(4,84%)
-
4
Lidia Kasperowicz
13
(0,46%)
-
8
Henryk Stanisław Garbowski
25
(0,88%)
-
5
Jan Myśliwiec
11
(0,39%)
-
6
Agnieszka Ryszarda Nogajewska-Jagiełło
5
(0,18%)
-
7
Robert Maciej Jędrzejczak
22
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
1
Dorota Anna Przybyszewska
33
(1,17%)
-
5
Alicja Maja Szczepańska
3
(0,11%)
-
6
Damian Stolarek
8
(0,28%)
-
2
Michał Andrzej Adamczyk
13
(0,46%)
-
3
Wiesław Tomczyk
18
(0,64%)
-
4
Ewa Maria Łukaszewicz
8
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRO ŚWIEBODZIN
-
4
Andżelika Świostek
55
(1,94%)
-
6
Jakub Wolak
121
(4,28%)
-
3
Piotr Hukiewicz
81
(2,86%)
-
2
Dariusz Waldemar Mieżeń
148
(5,23%)
-
5
Elżbieta Piwońska
25
(0,88%)
-
8
Arkadiusz Piotrowski
71
(2,51%)
-
7
Marta Jadwiga Sasim
21
(0,74%)
-
1
Piotr Paweł Mazur
123
(4,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Koszyka
107
(3,78%)
-
4
Agata Pilecka
99
(3,50%)
-
8
Zbigniew Kazimierz Krasowski
76
(2,69%)
-
2
Mariusz Andrzej Pawlukiewicz
107
(3,78%)
-
6
Rafał Tomasz Lipiński
57
(2,01%)
-
7
Magdalena Filipowicz
10
(0,35%)
-
3
Radosław Antoni Dziewa
104
(3,67%)
-
5
Anna Pałys
28
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
5
Radosław Niemyt
110
(3,89%)
-
1
Edward Janusz Cichański
323
(11,41%)
-
7
Agata Bilewicz
130
(4,59%)
-
8
Ireneusz Woźniak
151
(5,34%)
-
2
Emilia Węcłowska-Kasza
180
(6,36%)
-
6
Joanna Józefa Bagińska
54
(1,91%)
-
3
Andrzej Stefan Mazur
196
(6,93%)
-
4
Cezary Jacek Janas
84
(2,97%)