Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Obrazów
Pokaż więcej
Fabian Sylwester Stasiak
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
113
(60,43%)
Izabela Dorota Stec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
74
(39,57%)
Okręg 2
Sołectwo: Dębiany, Malice
Pokaż więcej
Anna Beata Smardz
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
126
(41,58%)
Dorota Gara-Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(29,70%)
Łukasz Drobniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(9,90%)
Stanisław Witold Toś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
57
(18,81%)
Okręg 3
Sołectwo: Lenarczyce, Wierzbiny
Pokaż więcej
Arkadiusz Karol Heciak
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
89
(49,17%)
Sylwester Gromniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(36,46%)
Jacek Sławomir Piętowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
26
(14,36%)
Okręg 4
Sołectwo: Żurawica
Pokaż więcej
Krzysztof Malec
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
61
(42,96%)
Wiesław Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
81
(57,04%)
Okręg 5
Sołectwo: Głazów
Pokaż więcej
Andrzej Mariusz Kiliański
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
10
(4,83%)
Ewa Zuzanna Olech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(17,39%)
Ewa Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
51
(24,64%)
Piotr Mirosław Kwiecień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(5,80%)
Łukasz Wolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
41
(19,81%)
Ewa Edyta Ochmerak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
57
(27,54%)
Okręg 6
Sołectwo: Rożki
Pokaż więcej
Katarzyna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
18
(12,50%)
Antoni Rylski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(52,78%)
Agnieszka Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(22,92%)
Krystyna Twaróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
17
(11,81%)
Okręg 7
Sołectwo: Węgrce Panieńskie
Pokaż więcej
Szczepan Juda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(60,54%)
Krzysztof Cichoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(39,46%)
Okręg 8
Sołectwo: Kleczanów
Pokaż więcej
Ewa Małgorzata Krzemińska
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
86
(37,39%)
Joanna Legwant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(34,78%)
Anna Katarzyna Cencek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(27,83%)
Okręg 9
Sołectwo: Komorna
Pokaż więcej
Bożena Barbara Olech
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
86
(68,25%)
Mateusz Jan Skuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
40
(31,75%)
Okręg 10
Sołectwo: Święcica
Pokaż więcej
Mateusz Cichoń
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
24
(16,33%)
Katarzyna Maria Rogowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(19,73%)
Łukasz Karol Gawron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(6,12%)
Dariusz Wydrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
85
(57,82%)
Okręg 11
Sołectwo: Zdanów, Jugoszów
Pokaż więcej
Wiesław Andrzej Słomka
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
95
(56,21%)
Aneta Klasura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
57
(33,73%)
Karolina Anna Janiszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
17
(10,06%)
Okręg 12
Sołectwo: Bilcza, Piekary
Pokaż więcej
Adam Smardz
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
65
(28,76%)
Tomasz Winiarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
49
(21,68%)
Bogdan Krzysztof Saja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(49,56%)
Okręg 13
Sołectwo: Świątniki
Pokaż więcej
Teresa Szczudło
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
99
(75,00%)
Grzegorz Robert Nasternak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
33
(25,00%)
Okręg 14
Część Sołectwa Chwałki nr domów: 1, 1A, 1B, 2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 49A, 51, 52, 53, 53A, 53B, 54, 54A, 54B, 55, 55A, 55B, 56, 56A, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72A, 73, 73A, 73B, 73D, 74, 75, 76, 76A, 77, 77A, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84B, 85, 86, 86A, 87A, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92A, 92B, 92C, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 100A, 100B, 101, 101A, 101B, 102A, 102B, 125, 131B, 131C, 131D, 137, 137B, 138, 139, 143, 145, 149, 149A, 158, 160, 162, 167, 168, 169, 183, 188, 190, 193, 197, 199, 200, 201, 201A, 202, 204, 206, 211, 213, 216, 217, 217A, 220, 222, 222A, 222B, 223, 223A, 224, 224A, 225, 226, 227, 228, 228A
Pokaż więcej
Marian Stanisław Cichoń
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
40
(19,42%)
Klaudia Ida Tajs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
49
(23,79%)
Dariusz Siwecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(19,90%)
Bożenna Łukaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
13
(6,31%)
Lidia Agnieszka Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
63
(30,58%)
Okręg 15
Część Sołectwa Chwałki nr domów: 14A, 15, 15A, 16, 16A, 16B, 17, 18, 22, 23A, 30, 31, 32, 32A, 33A, 33B, 34, 34A, 103, 103A, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 110A, 111, 111A, 111B, 112, 112A, 112B, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 112/5, 113, 114, 114A, 114B, 114C, 115, 115A, 116, 117, 117A, 117C, 118, 119, 119A, 119B, 121, 121A, 122, 122A, 123, 124, 124A, 126, 127, 128, 129, 130, 130A, 130B, 131, 131A, 132, 133, 134, 135, 136, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 148A, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 163A, 164, 165, 166, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 176A, 177, 178, 180, 181A, 182, 184, 184A, 185, 187, 189, 191, 192, 194, 195, 196, 203, 205, 208, 209, 212, 215, 218, 219, 221, 229, 231, 233, Sołectwo: Sucharzów
Pokaż więcej
Anna Dorota Staniszewska
KOMITET WYBORCZY NASZ REGION
116
(74,36%)
Marek Ziemnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W OBRAZOWIE WSZYSCY RÓWNI
40
(25,64%)