Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasta: Hel, Jastarnia, Władysławowo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Paweł Marek Tomaszewski
308
(3,16%)
-
8
Aleksander Struck
656
(6,73%)
-
1
Dariusz Witold Sańko
486
(4,99%)
-
3
Marzena Anna Jarzębska
191
(1,96%)
-
4
Kacper Alan Szampanti
54
(0,55%)
-
5
Anna Danuta Chroń
266
(2,73%)
-
6
Marek Józef Karsznia
152
(1,56%)
-
7
Marta Ewa Abraham
147
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA
-
7
Wioletta Beata Patok
81
(0,83%)
-
3
Ewa Maria Grubba
61
(0,63%)
-
5
Irena Teresa Kochna
75
(0,77%)
-
6
Barbara Klara Michalak
118
(1,21%)
-
8
Marcin Andrzej Budzisz
217
(2,23%)
-
1
Ewa Kownacka
1 016
(10,43%)
-
4
Tadeusz Kazimierz Klebba
73
(0,75%)
-
2
Tadeusz Józef Muża
486
(4,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI
-
3
Marta Balicka
430
(4,41%)
-
8
Jerzy Franciszek Tomasik
686
(7,04%)
-
1
Tomasz Piotr Herrmann
771
(7,91%)
-
2
Michał Andrzej Kohnke
369
(3,79%)
-
7
Grażyna Emilia Cern
215
(2,21%)
-
4
Krystyna Bożena Dałek
63
(0,65%)
-
5
Robert Piotr Radtke
596
(6,12%)
-
6
Stanisław Józef Miotke
175
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Adam Józef Drzeżdżon
140
(1,44%)
-
1
Michał Bartosz Kowalski
904
(9,28%)
-
3
Marta Magdalena Klebba
184
(1,89%)
-
2
Tadeusz Mieczysław Konkel
223
(2,29%)
-
4
Radosław Janusz Łojek
82
(0,84%)
-
5
Eligiusz Jakub Wirwiński
188
(1,93%)
-
6
Danuta Konkel
125
(1,28%)
-
7
Joanna Marta Łuczak
207
(2,12%)
Okręg 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Tadeusz Falkowski
324
(6,86%)
-
4
Barbara Baranowska
83
(1,76%)
-
5
Błażej Ryszard Wendt
176
(3,73%)
-
1
Zdzisław Zygmunt Pruchniewski
643
(13,62%)
-
3
Alicja Weronika Miernecka-Rohde
128
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA
-
1
Piotr Edward Formella
517
(10,95%)
-
2
Janina Maria Blaszke
172
(3,64%)
-
4
Patrycja Krystyna Komowska
112
(2,37%)
-
5
Sławomir Stanisław Dębicki
96
(2,03%)
-
3
Katarzyna Bartoszewicz-Stromska
156
(3,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI
-
1
Adam Benedykt Zażembłowski
806
(17,08%)
-
2
Aleksandra Maria Kuchnowska-Mysłek
205
(4,34%)
-
4
Ewa Urszula Ferra
96
(2,03%)
-
3
Tomasz Lewicki
180
(3,81%)
-
5
Jan Joachim Matzken
253
(5,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Marcin Andrzej Sieradzki
38
(0,81%)
-
1
Danuta Maria Dettlaff
339
(7,18%)
-
2
Danuta Rintz
285
(6,04%)
-
3
Michał Jacek Smarzyński
66
(1,40%)
-
4
Alicja Sylwia Radtke
45
(0,95%)
Okręg 3
Gmina Kosakowo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Mirosław Zdzisław Peliksze
45
(0,67%)
-
5
Marian Jan Kaszuba
233
(3,46%)
-
1
Anna Monika Wojtunik
902
(13,41%)
-
2
Tomasz Marian Frymark
96
(1,43%)
-
3
Ewa Maria Nowakowska
140
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Alina Teresa Merchel
643
(9,56%)
-
2
Arkadiusz Miotk
44
(0,65%)
-
5
Dariusz Godlewski
70
(1,04%)
-
3
Karina Selena Iwaszko
49
(0,73%)
-
4
Renata Mikosz
49
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PUCKA
-
1
Jerzy Henryk Włudzik
1 537
(22,85%)
-
2
Danuta Tocke
135
(2,01%)
-
4
Hildegarda Eryka Skurczyńska
109
(1,62%)
-
5
Magdalena Izabela Piaseczna
199
(2,96%)
-
3
Jerzy Stankiewicz
61
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI
-
5
Andrzej Ryszard Dzienisz
158
(2,35%)
-
2
Zdzisław Stanisław Miszewski
265
(3,94%)
-
1
Sylwester Raducha
310
(4,61%)
-
3
Anna Irena Padee - Kruszczak
564
(8,39%)
-
4
Agnieszka Władysława Kapica
101
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mikołaj Józef Styn
454
(6,75%)
-
2
Magdalena Pienczke
246
(3,66%)
-
3
Bożena Katarzyna Wolf - Sobieralska
78
(1,16%)
-
4
Anna Mirosława Sikorska
94
(1,40%)
-
5
Edmund Marek Denc
144
(2,14%)
Okręg 4
Gmina Krokowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jerzy Stanisław Bartkowski
82
(1,82%)
-
4
Gabriela Agnieszka Albertin
50
(1,11%)
-
5
Bohdan Stanisław Sokołek
191
(4,25%)
-
2
Joanna Alicja Hempel
44
(0,98%)
-
1
Włodzimierz Henryk Olszewski
537
(11,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesława Maria Kujawska
122
(2,71%)
-
3
Aleksandra Maria Czynszak
41
(0,91%)
-
4
Piotr Jakub Hinc
34
(0,76%)
-
1
Beata Rozalia Koss
57
(1,27%)
-
5
Zygmunt Antoni Dudek
182
(4,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI
-
1
Jarosław Białk
1 356
(30,15%)
-
2
Irena Teresa Parus
142
(3,16%)
-
3
Sławomir Tadeusz Czerwionka
75
(1,67%)
-
4
Emilia Teresa Lieske
159
(3,53%)
-
5
Andrzej Rożek
257
(5,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Robert Marek Okrój
317
(7,05%)
-
3
Mariusz Piotr Roeske
100
(2,22%)
-
4
Krystyna Robakowska
80
(1,78%)
-
5
Robert Tadeusz Bieszk
74
(1,65%)
-
1
Aleksandra Sylwestra Obszyńska
598
(13,29%)
Okręg 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wojciech Bolesław Dettlaff
1 099
(10,37%)
-
6
Krzysztof Kazimierz Garstkowiak
138
(1,30%)
-
2
Dominika Żemojtel - Dettlaff
270
(2,55%)
-
4
Julia Janina Tuszer - Kunc
136
(1,28%)
-
5
Agnieszka Anna Kubawska
76
(0,72%)
-
3
Robert Sebastian Brzoskowski
163
(1,54%)
-
8
Katarzyna Ewa Plocke
194
(1,83%)
-
7
January Paweł Lemke
117
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Edmund Minkowski
260
(2,45%)
-
5
Aleksandra Katarzyna Fedde - Derc
340
(3,21%)
-
6
Magdalena Gregorowicz
32
(0,30%)
-
7
Wincenty Walerian Lanc
300
(2,83%)
-
8
Szymon Piotr Dettlaff
760
(7,17%)
-
1
Michał Dariusz Rohda
496
(4,68%)
-
2
Dariusz Jakub Skóra
413
(3,90%)
-
3
Regina Teresa Kwidzińska
373
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT PUCKI
-
7
Lidia Magdalena Czernicka
143
(1,35%)
-
1
Jolanta Maria Bieszke
669
(6,31%)
-
3
Artur Jacek Jabłoński
382
(3,61%)
-
4
Piotr Rafał Neubauer
115
(1,09%)
-
2
Rita Maria Szornak
693
(6,54%)
-
5
Joachim Piotr Marzeion
277
(2,61%)
-
6
Tomasz Andrzej Dettlaff
252
(2,38%)
-
8
Marek Heyducki
428
(4,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zygmunt Stanisław Wiśniewski
838
(7,91%)
-
2
Janina Jadwiga Reich - Delebis
148
(1,40%)
-
3
Henryk Roman Radtke
533
(5,03%)
-
8
Zbigniew Józef Okuń
265
(2,50%)
-
5
Piotr Walenty Kropidłowski
141
(1,33%)
-
7
Zdzisław Gerard Gawroński
151
(1,43%)
-
4
Ewa Kazimiera Górnik
192
(1,81%)
-
6
Jadwiga Ewa Byczk
200
(1,89%)