Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Gózd ulice: Starowiejska, Lubelska, Świerkowa, Osiedle Karszówka, Czarnecka, Szkolna, Lekarska, Wschodnia.
Pokaż więcej
Dariusz Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
169
(46,81%)
Paweł Milcuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
116
(32,13%)
Krzysztof Chebdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
76
(21,05%)
Okręg 2
Sołectwo Gózd ulice: Radomska, Osiedlowa, Kościelna, Adamów, Północna.
Pokaż więcej
Dariusz Adam Iwański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(30,06%)
Dorota Różańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(17,42%)
Adam Łagowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
36
(10,11%)
Krzysztof Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKORA
151
(42,42%)
Okręg 3
Sołectwa: Drożanki, Karszówka.
Pokaż więcej
Józef Marek Wrażeń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(24,92%)
Małgorzata Ewa Knieć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(26,91%)
Mariusz Choroś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
51
(16,94%)
Andrzej Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
21
(6,98%)
Stanisław Jan Przepiórzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW
73
(24,25%)
Okręg 4
Sołectwo Kiedrzyn.
Pokaż więcej
Jan Wasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(43,66%)
Kazimierz Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
65
(24,25%)
Anna Magdalena Skonieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
86
(32,09%)
Okręg 5
Sołectwo Kuczki-Kolonia od nr 1 do nr 60A i nr 73, 74.
Pokaż więcej
Artur Stanios
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(60,78%)
Kamil Piotr Borkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(10,78%)
Piotr Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
66
(28,45%)
Okręg 6
Sołectwa: Klwatka Królewska od nr 1 do nr 67, wraz z Małęczynem od nr 61a do nr 73 oraz ul. Działkową.
Pokaż więcej
Piotr Gołąbek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(31,23%)
Waldemar Żaczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(57,31%)
Bożena Katarzyna Sznejfus-Szczęsna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
29
(11,46%)
Okręg 7
Sołectwo Klwatka Królewska od nr 68 do końca.
Pokaż więcej
Zuzanna Pionka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(43,73%)
Robert Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(28,90%)
Beata Skwira
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
72
(27,38%)
Okręg 8
Sołectwo Małęczyn Nowy ulice: Szkolna, Bankowa, Kościelna, Lubelska, Słoneczna.
Pokaż więcej
Marcin Sławomir Linowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157
(43,98%)
Bożena Zaborowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(9,24%)
Ryszard Stefan Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
95
(26,61%)
Artur Andrzej Warchoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
72
(20,17%)
Okręg 9
Sołectwo Małęczyn Stary ulice: Makowska, Księdza Ignacego Ziembickiego, Wschodnia, Zachodnia, Radomska, Pogodna, Leśna.
Pokaż więcej
Agnieszka Wójcicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149
(38,80%)
Jerzy Kazimierz Kępiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(24,48%)
Jan Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
50
(13,02%)
Konrad Burzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
91
(23,70%)
Okręg 10
Sołectwa: Niemianowice wraz z Kuczkami-Kolonia od nr 61 do nr 72 oraz Piskornica i Budy Niemianowskie
Pokaż więcej
Janusz Niezgoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(32,53%)
Krzysztof Czesław Molendowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(25,00%)
Andrzej Sobkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
101
(27,15%)
Andrzej Hernik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
57
(15,32%)
Okręg 11
Sołectwa: Lipiny, Podgóra, Czarny Lasek.
Pokaż więcej
Dorota Gut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(41,52%)
Wiesław Tęcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(13,94%)
Marek Włodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
8
(2,42%)
Agnieszka Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW
139
(42,12%)
Okręg 12
Sołectwa: Kuczki-Wieś, Wojsławice.
Pokaż więcej
Artur Żaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(32,27%)
Andrzej Skrok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(28,01%)
Marek Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
77
(27,30%)
Paweł Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
35
(12,41%)
Okręg 13
Sołectwo Kłonów.
Pokaż więcej
Sławomir Ireneusz Węgliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(58,48%)
Waldemar Mariusz Jarosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(41,52%)
Okręg 14
Sołectwa: Kłonówek-Kolonia, Kłonówek-Wieś.
Pokaż więcej
Andrzej Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(46,49%)
Marek Warchoł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(3,32%)
Henryk Korcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
93
(34,32%)
Henryk Mosioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
43
(15,87%)
Okręg 15
Sołectwo Grzmucin.
Pokaż więcej
Karol Piotr Karcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(16,52%)
Łukasz Karol Podsiadły
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(24,35%)
Tadeusz Stanisław Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY GÓZD
42
(18,26%)
Daniel Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SĄ NAJWAŻNIEJSI
14
(6,09%)
Norbert Wojciech Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
51
(22,17%)
Małgorzata Bożena Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM JABŁOŃSKI
29
(12,61%)