Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedla: Śródmieście, Wenecja, Krępa, Pruślin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wiesław Marek Bednarski
99
(0,93%)
-
1
Piotr Paweł Lepka
1 167
(10,93%)
-
2
Krystyna Maria Wojczyńska
217
(2,03%)
-
3
Małgorzata Herczak-Wojtaszek
166
(1,55%)
-
4
Leszek Kazimierz Witoń
383
(3,59%)
-
7
Iwona Teresa Wiącek
150
(1,40%)
-
6
Piotr Henryk Brodala
131
(1,23%)
-
8
Tadeusz Zbigniew Józefiak
20
(0,19%)
-
9
Elżbieta Józefa Narolska
69
(0,65%)
-
10
Tomasz Stańkiewicz
112
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO MOTYLEWSKIEGO
-
8
Daniel Stanisław Sysiak
39
(0,37%)
-
5
Lidia Agnieszka Skupińska
14
(0,13%)
-
1
Marian Andrzej Kocik
110
(1,03%)
-
3
Bronisław Jan Hadaś
15
(0,14%)
-
2
Rafał Karol Wójcik
55
(0,52%)
-
6
Sylwia Motylewska-Kucharska
19
(0,18%)
-
4
Stanisław Władysław Pabiszczak
35
(0,33%)
-
7
Jolanta Bogumiła Hentschke-Wolniewicz
3
(0,03%)
-
9
Michał Walerian Wojciechowski
29
(0,27%)
-
10
Agnieszka Motylewska-Mulnik
17
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Sławomira Kazimiera Żelanowska
388
(3,63%)
-
3
Andrzej Kazimierz Kornaszewski
675
(6,32%)
-
9
Aldona Ewa Olszak
41
(0,38%)
-
1
Marian Henryk Herwich
1 565
(14,66%)
-
10
Kasper Szymon Smektała
393
(3,68%)
-
7
Anna Maria Drobniewska
131
(1,23%)
-
6
Justyna Anna Michalak
306
(2,87%)
-
5
Anna Stefania Mocek
142
(1,33%)
-
2
Przemysław Olgierd Gruszecki
179
(1,68%)
-
8
Henryk Michał Libudzic
76
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
3
Zygmunt Wiktor Malik
389
(3,64%)
-
1
Jarosław Henryk Lisiecki
1 490
(13,95%)
-
2
Łukasz Michał Jędrzejak
626
(5,86%)
-
4
Donata Berchicci
225
(2,11%)
-
8
Marta Karina Libudzic
196
(1,84%)
-
5
Ireneusz Ryszard Pecold
213
(1,99%)
-
6
Sabina Teresa Klusak
252
(2,36%)
-
10
Tomasz Gawełek
182
(1,70%)
-
9
Wiktoria Kinga Mikołajczyk
141
(1,32%)
-
7
Patryk Płomiński
218
(2,04%)
Okręg 2
Osiedla: Kamienice Stare, Zacisze-Zębców, Odolanowskie, Nowe Parcele, Parcele Zacharzewskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Elżbieta Maria Grochowska
553
(5,26%)
-
1
Marzenna Katarzyna Podskarbi
1 091
(10,38%)
-
4
Justyna Regina Żurawicz
48
(0,46%)
-
3
Danuta Barbara Bakalarczyk-Krzak
122
(1,16%)
-
5
Błażej Dawid Grabia
129
(1,23%)
-
6
Donata Maria Dominik-Stawicka
35
(0,33%)
-
8
Piotr Włodzimierz Bartz
86
(0,82%)
-
7
Marcin Krzysztof Kędzierski
86
(0,82%)
-
10
Wojciech Matuszczak
409
(3,89%)
-
9
Monika Katarzyna Krzywda-Błaszczyk
66
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO MOTYLEWSKIEGO
-
6
Krystyna Barbara Matuszczak
11
(0,10%)
-
3
Marian Tadeusz Grad
6
(0,06%)
-
2
Renata Marciniak-Kolenda
9
(0,09%)
-
1
Alojzy Ignacy Motylewski
598
(5,69%)
-
7
Jolanta Teresa Kołodziej
11
(0,10%)
-
4
Jerzy Stanisław Adamski
13
(0,12%)
-
5
Irena Teresa Matuszewska
15
(0,14%)
-
8
Aleksander Kazimierz Urbaniak
16
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Damian Łukasz Grzeszczyk
1 037
(9,86%)
-
5
Szymon Kiełbasa
102
(0,97%)
-
3
Magdalena Marta Kajewska
174
(1,65%)
-
4
Mariusz Józef Leki
460
(4,37%)
-
2
Rafał Maciej Adamczak
234
(2,23%)
-
6
Joanna Małgorzata Liberska
68
(0,65%)
-
7
Katarzyna Marczak
40
(0,38%)
-
8
Radosław Kowalski
312
(2,97%)
-
10
Maciej Paweł Jadczak
124
(1,18%)
-
9
Małgorzata Joanna Gamska
19
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
2
Marek Śliwiński
415
(3,95%)
-
5
Joanna Helena Lisiak
371
(3,53%)
-
6
Małgorzata Maria Konowalska
138
(1,31%)
-
1
Radosław Torzyński
2 531
(24,07%)
-
3
Michał Szmaj
266
(2,53%)
-
7
Maria Kędzierska-Jachimek
209
(1,99%)
-
4
Zygmunt Banasiak
462
(4,39%)
-
8
Barbara Maria Jurczyk
87
(0,83%)
-
9
Mariusz Dominik Owczarek
68
(0,65%)
-
10
Roman Korzeniewski
94
(0,89%)
Okręg 3
Osiedla: Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Igor Aleksander Pluciński
353
(3,79%)
-
7
Tadeusz Prajzner
110
(1,18%)
-
3
Bogna Magdalena Orzechowska
139
(1,49%)
-
1
Dawid Jan Korzeniewski
659
(7,07%)
-
4
Ewa Bartz
238
(2,55%)
-
5
Maciej Mateusz Hałas
107
(1,15%)
-
6
Beata Anna Szukowska
73
(0,78%)
-
8
Jolanta Aleksandra Bury
94
(1,01%)
-
9
Anna Maria Mucha
129
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO MOTYLEWSKIEGO
-
4
Maciej Władysław Bartoszek
21
(0,23%)
-
7
Joanna Karolina Sobczak-Dzióbek
1
(0,01%)
-
8
Włodzimierz Bogdan Rożek
29
(0,31%)
-
2
Mateusz Daniel Sysiak
20
(0,21%)
-
6
Kazimierz Józef Gabryś
19
(0,20%)
-
3
Emilia Karolina Jakób-Hanisch
3
(0,03%)
-
1
Jerzy Młynarczyk
37
(0,40%)
-
5
Maria Matuszczak
17
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Milena Magdalena Kowalska
784
(8,41%)
-
1
Jakub Piotr Paduch
973
(10,43%)
-
6
Tomasz Franciszek Glapa
52
(0,56%)
-
3
Tomasz Dąbrówka
271
(2,91%)
-
5
Leokadia Ewa Przerwa
46
(0,49%)
-
4
Joanna Maria Piros
100
(1,07%)
-
7
Janusz Czesław Kraszkiewicz
87
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT
-
9
Zbigniew Józef Szczeblewski
111
(1,19%)
-
1
Beata Małgorzata Klimek
2 940
(31,53%)
-
3
Szymon Marian Matyśkiewicz
662
(7,10%)
-
2
Mateusz Jan Nycek
253
(2,71%)
-
4
Mirosława Kazimiera Jaśkowiak
160
(1,72%)
-
5
Elżbieta Anna Grocholska
378
(4,05%)
-
8
Arkadiusz Jan Sodkiewicz
292
(3,13%)
-
7
Grażyna Maria Gilarska-Okoń
86
(0,92%)
-
6
Karolina Maria Kierzkowska
81
(0,87%)