Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO BOGUCIN, CHYCZEWO, KIEŁBOWO, STARE GRALEWO SOŁECTWO NOWE MŁODOCHOWO, MIEJSCOWOŚCI: NOWE MŁODOCHOWO, STARE MŁODOCHOWO
Pokaż więcej
Jarosław Sławomir Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(51,11%)
Grzegorz Józef Cywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
20
(7,41%)
Tadeusz Krzyżański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(20,74%)
Radosław Szczechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
56
(20,74%)
Okręg 2
SOŁECTWA: DOBRSKA-KOLONIA, DOBRSKA-WŁOŚCIANY, KRAŚNIEWO, ZŁOTOPOLE, WĘPIŁY
Pokaż więcej
Janusz Tadeusz Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(36,13%)
Teresa Celina Zjadewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY ZJADEWICZ
67
(35,08%)
Wiesław Art
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
55
(28,80%)
Okręg 3
SOŁECTWA ĆWIERSK, KACZOROWY, STROŻĘCIN
Pokaż więcej
Andrzej Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
167
(72,61%)
Bogumił Pydynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
17
(7,39%)
Marek Morawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
46
(20,00%)
Okręg 4
SOŁECTWA: KOZOLIN, SZAPSK, NOWE GRALEWO
Pokaż więcej
Monika Aneta Konczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(16,43%)
Adam Albert Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
14
(6,57%)
Stanisław Konczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(9,86%)
Robert Kleniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KLENIEWSKIEGO
70
(32,86%)
Mateusz Piotr Pieniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
73
(34,27%)
Okręg 5
SOŁECTWA: JEŻEWO-WESEL, UNIECK
Pokaż więcej
Jacek Gadomski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(11,31%)
Małgorzata Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
148
(54,01%)
Magda Nowocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(3,28%)
Zbigniew Gralewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(28,83%)
Michał Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
7
(2,55%)
Okręg 6
SOŁECTWO CHARZYNY, MIEJSCOWOŚCI CHARZYNY, SIKORY SOŁECTWA: KODŁUTOWO, SZCZEPKOWO
Pokaż więcej
Beata Zofia Herman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(42,81%)
Urszula Antoszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
73
(25,00%)
Hanna Waślicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
94
(32,19%)
Eugeniusz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA LEWANDOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 7
SOŁECTWO: KOCIĘCIN BRODOWY, MIEJSCOWOŚCI: KOCIECIN BRODOWY, KOCIĘCIN-TWORKI, SOŁECTWA, NOWY KOMUNIN, STARY KOMUNIN
Pokaż więcej
Grażyna Szczepańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(89,19%)
Elżbieta Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
16
(10,81%)
Okręg 8
SOŁECTWO: KOZIEBRODY
Pokaż więcej
Eugeniusz Jakub Ptasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(27,27%)
Anna Gawrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
20
(7,91%)
Eugeniusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(17,00%)
Bogdan Andrzej Kokosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
121
(47,83%)
Okręg 9
SOŁECTWA: BIELANY, MAŁA WIEŚ, MALEWO, DRUCHOWO SOŁECTWO MŁODY NIEDRÓŻ MIEJSCOWOŚCI: MŁODY NIEDRÓŻ, STARY NIEDRÓŻ
Pokaż więcej
Jacek Szczypa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(37,50%)
Robert Witold Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
84
(47,73%)
Karolina Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
26
(14,77%)
Okręg 10
SOŁECTWA: PÓLKA-RACIĄŻ, BUDY KRASZEWSKIE, SOŁECTWO: KRASZEWO-CZUBAKI, MIEJSCOWOŚCI: KRASZEWO-CZUBAKI, KRASZEWO-RORY
Pokaż więcej
Krzysztof Brdak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(21,74%)
Łukasz Świerczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(30,92%)
Ewa Godlewska-Czubkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
28
(13,53%)
Gabriel Szczepan Kalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO
70
(33,82%)
Okręg 11
SOŁECTWA: KRASZEWO PODBORNE, KRASZEWO-FALKI, ŻUKOWO-STRUSIE, SOŁECTWO KRASZEWO-GACZUŁTY, MIEJSCOWOŚCI: KRASZEWO-GACZUŁTY, KRASZEWO-SŁAWĘCIN
Pokaż więcej
Agnieszka Łada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(13,55%)
Anna Krzemińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
30
(14,02%)
Janusz Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KĘDZIERSKIEGO
27
(12,62%)
Jarosław Liberadzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(20,09%)
Stanisław Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KARPIŃSKIEGO
85
(39,72%)
Okręg 12
SOŁECTWO: CIECIERSK, MIEJSCOWOŚCI: CIECIERSK, ŻUKOWO-WAWRZONKI, SOŁECTWA ŁEMPINO, ŁEMPINEK
Pokaż więcej
Mariusz Cichocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(36,99%)
Teresa Muchyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
138
(63,01%)
Okręg 13
SOŁECTWA: SIERAKOWO, FOLWARK-RACIĄŻ, KINIKI, PĘSY, WITKOWO
Pokaż więcej
Krzysztof Konieckiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(19,56%)
Jakub Michał Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
23
(8,49%)
Grzegorz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6
(2,21%)
Grażyna Rogowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ROGOWSKIEJ
132
(48,71%)
Grażyna Komorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
57
(21,03%)
Okręg 14
SOŁECTWA: KRAJKOWO, LIPA, GRZYBOWO, ŻYCHOWO, SOŁECTWO: KRUSZENICA MIEJSCOWOŚCI: KRUSZENICA, KRAJKOWO-BUDKI
Pokaż więcej
Tomasz Groblewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(9,85%)
Jolanta Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
26
(9,49%)
Krzysztof Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SIKORSKIEGO
111
(40,51%)
Agnieszka Fonderska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(3,28%)
Piotr Rychliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(20,80%)
Bogdan Mirosław Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
44
(16,06%)
Okręg 15
SOŁECTWA: KOSSOBUDY, DROZDOWO, SOŁECTWO ZDUNÓWEK, MIEJSCOWOŚCI ZDUNÓWEK, DRAMINEK
Pokaż więcej
Wojciech Krajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(34,29%)
Grzegorz Józef Rychliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ZIÓŁKOWSKIEJ
10
(4,76%)
Dominik Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
13
(6,19%)
Magdalena Kędzierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(23,33%)
Andrzej Kordalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU GMINY RACIĄŻ
66
(31,43%)