Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chełmska nieparzyste: 1 - 87, parzyste: 2 - 150, Lubelska 1 - 4, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Bednarczuk
39
(22,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Joanna Antonina Kowalczyk
55
(31,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Parada
82
(46,59%)
Okręg 2
Leśna, Szkolna, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Gwidon Przemysław Michałowski
14
(14,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Lucyna Zofia Wawruszak
31
(32,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Arkadiusz Szczołko
33
(35,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA SZCZOŁKO
-
15
Beata Szczołko
16
(17,02%)
Okręg 3
Boczna, Chełmska nieparzyste: 135 - 179, parzyste 222 - 246, Cicha, Działkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Leszek Jacek Sobstyl
27
(28,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Leszek Danielewicz
34
(36,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Bobruś
33
(35,11%)
Okręg 4
Chełmska nieparzyste: 89 - 133, parzyste 152 - 220, Dworcowa, Kolejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Herda
57
(28,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Jacek Słotwiński
84
(42,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hanna Joanna Marczuk
57
(28,79%)
Okręg 5
Hirszfelda 3 - 6, Parkowa nieparzyste: 1 - 5
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Agnieszka Jolanta Joszczuk
47
(51,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Brzyśko
44
(48,35%)
Okręg 6
Lubelska 15, Parkowa parzyste: 6 - 10, Reja 3
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Rysak
41
(34,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Krzysztof Bogusław Kister
54
(45,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Alicja Woźniak
23
(19,49%)
Okręg 7
Hirszfelda 7 - 34, Lubelska 10A - 12, Lubelska 17 - 34, Mickiewicza, Reja 5 - 30, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Mieczysław Śluz
36
(23,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Dorota Tyrańska
65
(41,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Zembrzycka
54
(34,84%)
Okręg 8
Cementowa, Fabryczna, Robotnicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Leszek Wanarski
11
(11,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Henryka Zofia Wiśniewska
41
(43,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Andrzej Bara
40
(42,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA NIEWĘGŁOWSKA
-
16
Joanna Ilona Niewęgłowska
3
(3,16%)
Okręg 9
Chopina, Głowackiego, Kościuszki, Kraszewskiego, Lubelska 37 - 60A, Tysiąclecia, Wspólna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Karolina Pilipczuk
51
(32,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Kociubiński
107
(67,72%)
Okręg 10
Krótka, Unicka, Narutowicza, Piaskowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Renaldo Ostrowski
42
(34,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Halina Dzikon
32
(26,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY PILIPCZUK
-
17
Anna Lidia Pilipczuk
47
(38,84%)
Okręg 11
Wschodnia 34, 38, 42
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Marian Lasota
26
(26,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Barbara Wenecka
48
(48,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Zamłynna
24
(24,49%)
Okręg 12
Wschodnia 28, 30, 36
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Edward Ziarno
31
(21,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Zbigniew Marian Smyl
65
(45,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Skiba
46
(32,39%)
Okręg 13
Wschodnia 16 - 16B, parzyste 20 - 26
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Mariusz Grams
92
(67,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Jan Podgórniak
45
(32,85%)
Okręg 14
Jana Pawła II, Skłodowskiej, Targowa, Wschodnia 18, parzyste: 44A - 64, nieparzyste: 53 - 101
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Helena Kozioł
31
(25,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Robert Szwed
64
(52,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Wójcik
26
(21,49%)
Okręg 15
Spokojna, Kopernika, Krańcowa, Kwiatowa, Pogodna, Polna, Prusa, Słoneczna, Wschodnia 1 - 15, nieparzyste: 17 - 51
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Kruk
26
(12,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIASTA
-
14
Piotr Longin Łopong
95
(47,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Renata Lepianka
80
(39,80%)