Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Tuliszków, ulice: Adama Mickiewicza, Bartłomieja Patrzykąta, Cicha, Górna, Haliny Oleksiak, Kasztelana Zaremby, Plac Wolności, Poprzeczna, Północna, Senatorska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Zdzisław Cichy
72
(25,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Joanna Irena Durkiewicz
42
(14,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Natalia Skibińska
58
(20,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA JAROSIKA
-
18
Roman Leszek Jarosik
86
(29,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Waldemar Józef Dzięgielewski
29
(10,10%)
Okręg 2
Miasto Tuliszków, ulice: 1 - go Maja, Ignacego Paderewskiego, Ks. Teodora Rogozińskiego, Łódzka, Ogrodowa, Piaskowa, Plac Akacjowy, Plac Powstańców Styczniowych 1863r. , Polna, Południowa, Słoneczna, Śliwowa, Zdrojowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Elżbieta Małgorzata Krzempek
42
(15,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Alicja Nawrocka
62
(23,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wit Łukasz Bryliński
98
(36,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Ala Barbara Siepka
65
(24,34%)
Okręg 3
Miasto Tuliszków, ulice: Brzozowa, Gromadzka, Jabłonna, Krzewinowa, Leśna, Łąkowa, Mikołaja Kopernika, Żuchalska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Rafał Franciszek Kubacki
52
(18,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Tomasz Radecki
70
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Olesiński
76
(27,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kinga Monika Grześkiewicz
22
(7,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Aneta Teresa Żerkowska
60
(21,43%)
Okręg 4
Miasto Tuliszków, ulice: Floriańska, Krótka, Marii Konopnickiej, Nortowska, Ochotniczej Straży Pożarnej, Parkowa, Plac Floriański, Poznańska, Sadowa, Targowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Damian Pawela
63
(20,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Grzegorz Paweł Poprawski
41
(13,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Ast
106
(34,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KRUCZKOWSKIEGO
-
19
Paweł Kruczkowski
30
(9,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Józefa Lędzka
29
(9,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Ryszard Szymczak
37
(12,09%)
Okręg 5
Miasto Tuliszków, ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Bronisława Malinowskiego, Cypriana Norwida, Elizy Orzeszkowej, Henryka Dąbrowskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Słowackiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Marcina Kasprzaka, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Reja, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Władysława Broniewskiego, Zofii Nałkowskiej.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Halina Grażyna Miklaszewska
40
(9,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Mirosław Jan Stachurski
71
(17,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Adam Janczewski
128
(31,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Górski
50
(12,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Anna Serbin
61
(14,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MAĆKOWSKIEGO
-
20
Tomasz Cezary Maćkowski
59
(14,43%)
Okręg 6
Sołectwo Kiszewy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Piotr Józef Grzeszczak
87
(28,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Tomasz Ryszard Tomczak
87
(28,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Antoni Kwiatkowski
93
(30,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Helena Michalska
38
(12,46%)
Okręg 7
Sołectwa: Krępa , Nowy Świat
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Andrzej Szymczak
147
(45,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Adrian Jerzy Kurzawa
24
(7,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Mijalska
53
(16,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Małgorzata Brzęcka
98
(30,43%)
Okręg 8
Sołectwa: Gadowskie Holendry, Sarbicko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Dawid Adam Wojtasik
58
(18,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Jakub Marek Wieczorek
93
(29,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Dorota Wojciechowska
85
(26,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Bożena Biniek
81
(25,55%)
Okręg 9
Sołectwa: Zadworna , Wymysłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Stefan Markiewicz
100
(23,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Tomasz Roman Wysocki
81
(19,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Zieliński
158
(37,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Izabela Anna Durkiewicz
83
(19,67%)
Okręg 10
Sołectwo Tarnowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Iwona Barbara Marciniak
95
(35,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksandra Barbara Nawara
153
(57,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Frankowski
19
(7,12%)
Okręg 11
Sołectwo Ogorzelczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Alina Barbara Nowakowska
51
(17,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Artur Arkadiusz Walczak
25
(8,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kościelak
85
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Szczap
92
(31,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Maria Matczak
42
(14,24%)
Okręg 12
Sołectwo Grzymiszew, miejscowość Grzymiszew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Jan Mikołajczyk
118
(38,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Artur Kowalski
35
(11,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Józef Sobczak
45
(14,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Jolanta Fabiańska
112
(36,13%)
Okręg 13
Sołectwo Grzymiszew, miejscowości: Babiak, Gozdów, Imiełków, Wygoda, Sołectwo Ruda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Agata Lidia Jasak
110
(26,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Katarzyna Dużyńska
68
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Arleta Frontczak
72
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Jarek
32
(7,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WYBIERZMY ROZWÓJ
-
17
Agnieszka Szewczyk
126
(30,88%)
Okręg 14
Sołectwa : Piętno, Wielopole.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Paulina Magdalena Zielińska
123
(40,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Ewa Bożena Wawrzyniak
18
(5,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Dorota Danisz
164
(53,77%)
Okręg 15
Sołectwa: Smaszew, Wróblina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CIESIELSKIEGO
-
15
Marek Henryk Zabłocki
157
(39,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
16
Kamila Barbara Grzesiak
76
(19,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Fabiański
62
(15,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Włodzimierz Józef Grzelczak
100
(25,32%)