Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto: ulice: Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Cienista, Mieszka I, Mirosławiecka, Piaskowa, Rakowo, Promienna, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: 15 Sierpnia, 3 Pułku Piechoty, Adama Mickiewicza, Dworcowa, Gliniasta, Pusta, Stefana Okrzei, Włókiennicza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Brzozowa, Drawska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Kańsko, Kosowo, Koszalińska, Krakowska, Kujawska, Leśna, Mazowiecka, Pomorska, Poznańska, Pyrzycka, Spacerowa, Szczecińska, Toruńska, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: 5 Marca, Bolesława Prusa, Bydgoska, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jeziorna, Kaszubska, Kolejowa, Miła, Podgórze, Polna, Przesmyk, Sadowa, Spokojna, Szkolna, Widok, Zakole
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Zdobywców Wału Pomorskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Aleja Piastów, Bohaterów Monte Cassino, Generała Andersa, Grunwaldzka, Łowiecka, Obrońców Westerplatte, Racławicka, Zwycięstwa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Czaplinecka od nr 14 do nr 28 (parzyste), Czaplinecka od nr 17 do nr 19A (nieparzyste), Jana Pawła II, Kresowiaków, Lotników, Myśliwska, Plac 650 - lecia, Pszczelarska, Tkacka, Wyzwolenia, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: 11 listopada, Czaplinecka od nr 2 do nr 12 (parzyste), Czaplinecka od nr 1 do nr 15 A (nieparzyste), I Dywizji Wojska Polskiego, Elizy Orzeszkowej, Jaśminowa, Kwiatowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nowa, Plac 3 Maja, Połczyńska, Zaułek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Cegielniana, Generała Sikorskiego, Kasztanowa, Kościelna, Kręta, Młyńska, Podmiejska, Rybacka, Stary Rynek, Stolarska, Targowa, Wąska, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Cieszyńska, Generała Okulickiego, Ogród Pałacowy, Stanisława Staszica, Sybiraków, Śląska, Wolności
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Boczna, Dębowa, Gronowska, Jasna, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mała, Modrzewiowa, Na Skarpie, Ogrodowa, Parkowa, Prof. Stefana Myczkowskiego, Północna, Równa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Sportowa, Szarych Szeregów, Świerkowa, Truskawkowa, Wiosenna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto: ulice: Czwartaków, Kosynierów, Nadrzeczna, Pancerniaków, Szwoleżerów, Ułanów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina: sołectwo: Bobrowo, Cieszyno, Siecino, Stare Worowo, Warniłęg
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina: sołectwo: Darskowo, Gronowo, Kosobudy, Lubieszewo Rzęśnica, Stawno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina: sołectwo: Bolegorzyn, Chlebowo, Cieminko, Nowe Worowo, Płocie, Szczycienko, Smołdzęcino
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów