Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Strzygi, nr od 1 do 65
Pokaż więcej
Joanna Agnieszka Grochocka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(40,94%)
Mirosława Daniela Fijałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
50
(39,37%)
Stanisław Zaniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
25
(19,69%)
Okręg 2
Sołectwo: Strzygi, nr od 66 do końca
Pokaż więcej
Piotr Jerzy Ledwochowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(35,92%)
Mariusz Rempuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
38
(36,89%)
Patryk Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
1
(0,97%)
Rafał Karol Pętlicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(26,21%)
Okręg 3
Sołectwo: Sumin, Sumówko
Pokaż więcej
Jerzy Michałowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(62,99%)
Zbigniew Bejgrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
16
(10,39%)
Katarzyna Gardecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
3
(1,95%)
Piotr Krzysztof Czyżewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(24,68%)
Okręg 4
Sołectwo: Dębowo, Tadajewo
Pokaż więcej
Jan Sulecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
56
(57,14%)
Witold Tomasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
42
(42,86%)
Okręg 5
Sołectwo: Warpalice
Pokaż więcej
Wojciech Rutkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(58,14%)
Piotr Chojnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
36
(41,86%)
Okręg 6
Sołectwo: Obórki, Osiek nr 83 E, 83 H, 83 I, 83 J
Pokaż więcej
Maria Rupińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(56,00%)
Anna Urszula Głodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
28
(37,33%)
Malwina Maria Łapkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(6,67%)
Okręg 7
Sołectwo: Osiek nr 81 A, 83, 83 A, 83 B, 83 C, 83 D
Pokaż więcej
Mariusz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(13,83%)
Andrzej Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
33
(35,11%)
Krzysztof Sztandarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
27
(28,72%)
Iwona Beata Klonowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(22,34%)
Okręg 8
Sołectwo: Osiek nr od 1 do 41 oraz od 90 do końca i ul. Akacjowa, Malinowa i Wrzosowa
Pokaż więcej
Robert Ireneusz Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
68
(41,21%)
Sebastian Dziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
55
(33,33%)
Jacek Krauza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(25,45%)
Okręg 9
Sołectwo: Osiek nr od 42 do 81 oraz 83 F, 83 G, 83 K, 83 Ł, 83 M, 83 N 83 O do 89
Pokaż więcej
Paweł Teska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(26,62%)
Henryka Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
52
(37,41%)
Tomasz Siwula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
20
(14,39%)
Kornel Kosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(21,58%)
Okręg 10
Sołectwo: Kretki Małe
Pokaż więcej
Marlena Barbara Górtowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(32,91%)
Jan Tarantowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
68
(43,04%)
Ewelina Agnieszka Bejgrowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
3
(1,90%)
Lech Stanisław Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(22,15%)
Okręg 11
Sołectwo: Jeziórki, Łapinóż
Pokaż więcej
Krystyna Grapatyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(39,04%)
Ewa Neumann-Suer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
66
(45,21%)
Marlena Agnieszka Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
23
(15,75%)
Okręg 12
Sołectwo: Kolonia Osiek, Kretki Duże
Pokaż więcej
Andrzej Szczechowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(38,46%)
Jolanta Iwona Kęprowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
52
(50,00%)
Justyna Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
12
(11,54%)
Okręg 13
Sołectwo: Kujawa
Pokaż więcej
Andrzej Kujawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(52,43%)
Beata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
29
(28,16%)
Justyna Siedlecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(19,42%)
Okręg 14
Sołectwo: Szynkowizna
Pokaż więcej
Ryszard Koprowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(49,33%)
Anna Wasielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
38
(50,67%)
Okręg 15
Sołectwo: Tomaszewo, Wrzeszewo
Pokaż więcej
Patryk Sosnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(17,42%)
Anna Maria Bieńkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHUDEGO
95
(53,37%)
Piotr Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA DZIAK
52
(29,21%)