Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MIASTO SWARZĘDZ, ulice: Aleksandra Fredry, Arkadego Fiedlera, Armii Poznań, Bednarska, Boczna, Bolesława Prusa, Bronisława Geremka, Bursztynowa, Ciesielska, Diamentowa, Elizy Orzeszkowej, Gen. Józefa Bema, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Garbarska, Garncarska, Graniczna, Gwiaździsta, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Szumana, Ignacego Krasickiego, Jakuba Przybylskiego, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Jaskółcza, Jędrzeja i Jana Śniadeckich, Józefa Chełmońskiego Józefa Kraszewskiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Pieprzyka, Józefa Rivoliego, Józefa Wybickiego, Karola Marcinkowskiego, Kowalska, Kórnicka (od drogi krajowej 92 do końca), Krawiecka, Księżycowa, Kupiecka, Kuśnierska, Kwiatowa, Leśna, Leona Wyczółkowskiego, Łąkowa, 3 Maja, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Murarska, Nowowiejska, Okrężna, Orla, Pauliny i Augusta Wilkońskich, Pawia, Piaskowa, Plac Handlowy, Plac Zielony, Platynowa, Płóciennicza, Pogodna, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Promykowa, Rabowicka, Rolna, Romualda Traugutta, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Srebrna, Sukiennicza, Szewska, Szmaragdowa, Ślusarska, Średzka, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Staniewskiego, Teofila Kaczorowskiego, Topolowa, Tortunia, Tysiąclecia, Warsztatowa, Warzywna, Władysława Reymonta, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Kossaka, Wschodnia, Zachodnia, Zielona. Złota, Żurawia, Osiedla: Edwarda Raczyńskiego, Hipolita Cegielskiego, Macieja Mielżyńskiego, Tytusa Działyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY TOMICKIEJ
-
7
Klaudiusz Aleksander Dominas
37
(0,58%)
-
2
Ewelina Wiszniewska-Hofman
25
(0,39%)
-
1
Agnieszka Barbara Dolata
176
(2,77%)
-
3
Katarzyna Piana
93
(1,46%)
-
4
Agnieszka Alina Dukiewicz-Przekop
30
(0,47%)
-
5
Hubert Kosturski
38
(0,60%)
-
6
Marek Zdzisław Konopa
7
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Izabela Maria Cwojdzińska
116
(1,82%)
-
2
Joanna Wojtysiak
484
(7,61%)
-
1
Przemysław Zenon Garsztka
528
(8,30%)
-
3
Aneta Izabela Nowotarska
187
(2,94%)
-
8
Waldemar Wojciech Nawrocki
121
(1,90%)
-
5
Łukasz Wojciech Szczepaniak
55
(0,86%)
-
6
Hanna Janowska
79
(1,24%)
-
7
Marlena Romanowska
59
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SZKUDLARKA
-
7
Maciej Tylkowski
199
(3,13%)
-
8
Marian Szkudlarek
490
(7,70%)
-
1
Mateusz Matuszak
706
(11,10%)
-
2
Anna Małgorzata Graczyk
238
(3,74%)
-
3
Tomasz Majchrzak
390
(6,13%)
-
4
Izabela Nowak
152
(2,39%)
-
5
Tomasz Robert Zwoliński
85
(1,34%)
-
6
Elżbieta Jolanta Cholewicka
263
(4,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Marcin Mateusz Fabrowski
93
(1,46%)
-
1
Bartosz Adrian Stawicki
242
(3,80%)
-
2
Jacek Maksymilian Czujewicz
83
(1,30%)
-
6
Dorota Zofia Sabisz
59
(0,93%)
-
4
Blanka Karolina Stiller
40
(0,63%)
-
5
Jacek Adam Maćkowiak
30
(0,47%)
-
7
Stanisława Krzemieniewska
30
(0,47%)
-
3
Anna Maria Talarczyk
135
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Łukasz Lewandowski
655
(10,30%)
-
3
Marcin Paweł Ratajczyk
29
(0,46%)
-
2
Elżbieta Majka
255
(4,01%)
-
4
Beata Katarzyna Hojczyk
27
(0,42%)
-
5
Dawid Bakan
20
(0,31%)
-
6
Marita Alicja Ratajczak
25
(0,39%)
-
7
Marek Wojciech Wesołowski
48
(0,75%)
-
8
Andrzej Zawadka
32
(0,50%)
Okręg 2
MIASTO SWARZĘDZ, Ulice: Adama Mickiewicza, Antoniego Tabaki, Augusta Cieszkowskiego, Bramkowa, Brzoskwiniowa, Cechowa, Cicha, Cmentarna, Cybińska, Czereśniowa, Dworcowa, Działkowa, Gołębia, Górków, Grunwaldzka, Gruszczyńska, Gryniów, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jasińska, Jesionowa, Juliusza Słowackiego, Jurija Gagarina, Kącik, Krańcowa, Kobylnicka, Kosynierów, Kórnicka (od Rynku do drogi krajowej 92), Kręta, Krótka, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Leonida Teligi, Malinowa, Mała Rybacka, Meblowa, Miodowa, Morelowa, Mylna, Napoleońska, Nowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Osiedlowa, Piaski, Piotra Skargi, Plac Niezłomnych, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska, Prof. Jana Rutkowskiego, Przełajowa, Różana, Rynek, Rzemieślnicza, Skryta, Sporna, Stanisława Kirkora, Stawna, Strzelecka, Św. Marcina, Warszawska, Wąska, Wiankowa, Wielka Rybacka, Wiśniowa, Wrzesińska, Zacisze, Zamkowa, Zapłocie, Zwycięstwa, Zygmunta Grudzińskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia, Osiedla: Czwartaków, Dąbrowszczaków, Kościuszkowców, Władysława IV, Zygmunta III Wazy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY TOMICKIEJ
-
1
Anna Tomicka
443
(6,04%)
-
2
Aleksander Michał Gałuszka
161
(2,20%)
-
3
Teresa Maria Rucińska
53
(0,72%)
-
4
Anna Maria Kowalewska
16
(0,22%)
-
5
Marcin Paweł Kłopocki
7
(0,10%)
-
7
Klaudia Dembińska
4
(0,05%)
-
9
Joanna Kosturska
10
(0,14%)
-
6
Mateusz Kędzierski
53
(0,72%)
-
8
Przemysław Jakub Górny
26
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Agnieszka Elżbieta Zawada-Chmiel
344
(4,69%)
-
8
Szymon Słomiński
72
(0,98%)
-
3
Grażyna Braciszewska
108
(1,47%)
-
4
Eugeniusz Krzysztof Jacek
150
(2,05%)
-
1
Wojciech Kmieciak
493
(6,72%)
-
5
Monika Filary-Rogacka
179
(2,44%)
-
7
Marcin Marek Staniewski
25
(0,34%)
-
6
Anna Sobaszkiewicz-Lesińska
216
(2,95%)
-
9
Tomasz Baranowski
121
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SZKUDLARKA
-
9
Rafał Paweł Kamprowski
150
(2,05%)
-
1
Grzegorz Michał Taterka
725
(9,89%)
-
2
Jacek Bartosz Hejnowski
173
(2,36%)
-
4
Barbara Kucharska
362
(4,94%)
-
3
Piotr Baranowski
358
(4,88%)
-
5
Grażyna Maria Kurkowiak-Socha
242
(3,30%)
-
6
Antoni Ryszard Kobza
128
(1,75%)
-
7
Danuta Urszula Kapturska
45
(0,61%)
-
8
Marzena Katarzyna Matuszewska
111
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Jolanta Walewska
69
(0,94%)
-
1
Adam Choryński
204
(2,78%)
-
7
Monika Barbara Kozłowska
45
(0,61%)
-
6
Dariusz Bugajski
137
(1,87%)
-
8
Anna Kubacka
109
(1,49%)
-
2
Piotr Budziński
122
(1,66%)
-
4
Marcin Szramkowski
293
(4,00%)
-
9
Paula Brodziszewska
59
(0,80%)
-
5
Beata Toboła
73
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zdzisław Kazimierz Kulczyński
211
(2,88%)
-
1
Tomasz Jęczmionka
406
(5,54%)
-
5
Iwona Przekop
49
(0,67%)
-
3
Arkadiusz Jan Małyszka
182
(2,48%)
-
6
Szymon Andrzej Kucharski
58
(0,79%)
-
4
Mirosława Aleksandra Miszkiel
66
(0,90%)
-
9
Wanda Helena Konys
419
(5,71%)
-
7
Dagmara Ratajczyk
39
(0,53%)
-
8
Waldemar Machowiak
17
(0,23%)
Okręg 3
GMINA SWARZĘDZ, wsie: Bogucin, Garby, Gortatowo, Gruszczyn, Janikowo, Jasin, Karłowice, Katarzynki, Kobylnica, Kruszewnia, Łowęcin, Paczkowo, Puszczykowo Zaborze, Rabowice, Sarbinowo, Sokolniki Gwiazdowskie, Uzarzewo, Wierzenica, Wierzonka, Zalasewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY TOMICKIEJ
-
1
Kamil Andrzej Tomaszewski
53
(0,62%)
-
3
Piotr Kowalak
96
(1,11%)
-
2
Agnieszka Maria Golec
49
(0,57%)
-
4
Sylwia Kościańska
32
(0,37%)
-
5
Mirosław Małyszka
85
(0,99%)
-
6
Tamara Greinert-Czekalska
89
(1,03%)
-
7
Hanna Magdalena Kiszka
36
(0,42%)
-
8
Marek Stanisław Oliński
151
(1,75%)
-
9
Patrycja Andrea Kurowska
34
(0,39%)
-
10
Łukasz Jakub Domina
5
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Zygmunt Jan Majchrzak
188
(2,18%)
-
1
Anna Baranowska-Graczyk
723
(8,40%)
-
4
Wojciech Andrzejewski
57
(0,66%)
-
6
Mateusz Bronowicz
47
(0,55%)
-
8
Marta Joanna Ziółkowska
72
(0,84%)
-
7
Beata André
76
(0,88%)
-
3
Elżbieta Kopińska
128
(1,49%)
-
9
Bartosz Łukasz Nawrocki
55
(0,64%)
-
10
Włodzimierz Buczyński
254
(2,95%)
-
5
Alicja Stanisława Staniszewska
148
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SZKUDLARKA
-
10
Krzysztof Wencel
135
(1,57%)
-
9
Maciej Socha
123
(1,43%)
-
1
Barbara Henryka Czachura
1 422
(16,52%)
-
2
Ryszard Stanisław Dyzma
629
(7,31%)
-
3
Adrian Sebastian Senyk
769
(8,93%)
-
7
Filip Molik
181
(2,10%)
-
4
Rafał Słupiński
230
(2,67%)
-
5
Katarzyna Barbara Szaferska
237
(2,75%)
-
6
Marlena Anna Gabska
65
(0,75%)
-
8
Katarzyna Maria Golda-Wojtkowiak
136
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Dawid Książkiewicz
341
(3,96%)
-
2
Adam Borówczak
114
(1,32%)
-
8
Krystyna Maria Dera
27
(0,31%)
-
6
Aldona Maria Rębacz
36
(0,42%)
-
7
Grażyna Sipińska
101
(1,17%)
-
9
Janusz Wojciechowski
98
(1,14%)
-
4
Rafał Świątek
114
(1,32%)
-
10
Marcin Maciej Madanowski
103
(1,20%)
-
5
Bartłomiej Bielawiak
134
(1,56%)
-
3
Edyta Ewa Zawada
78
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Szymon Kurpisz
635
(7,38%)
-
3
Dariusz Nowicki
53
(0,62%)
-
2
Marcin Młodziński
170
(1,97%)
-
6
Elżbieta Paczyńska
44
(0,51%)
-
4
Agata Stoińska
58
(0,67%)
-
5
Dominik Zygmunt Hamera
23
(0,27%)
-
9
Jan Karolczak
26
(0,30%)
-
8
Monika Drgas
39
(0,45%)
-
7
Przemysław Witkowski
55
(0,64%)
-
10
Karolina Buchwald-Sołowiej
56
(0,65%)