Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina miejska Jasło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Pawluś
1 145
(8,89%)
-
3
Robert Mariusz Snoch
1 082
(8,40%)
-
9
Janusz Jan Konieczny
758
(5,88%)
-
2
Mateusz Tadeusz Lechwar
1 042
(8,09%)
-
6
Sławomir Władysław Sanocki
288
(2,24%)
-
4
Urszula Zabierowska
239
(1,86%)
-
5
Krystyna Teresa Czeluśniak
318
(2,47%)
-
7
Renata Aleksandra Stęgowska
191
(1,48%)
-
8
Joanna Zofia Turek
107
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Jolanta Barbara Brągiel
681
(5,29%)
-
5
Maria Pleban
257
(2,00%)
-
3
Adam Jan Kmiecik
525
(4,08%)
-
1
Jan Stanisław Urban
811
(6,30%)
-
4
Krzysztof Ryszard Buba
728
(5,65%)
-
6
Tadeusz Piotr Baniak
638
(4,95%)
-
8
Stanisław Zając
318
(2,47%)
-
9
Urszula Barbara Baran
179
(1,39%)
-
7
Marzenna Hals
74
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
4
Ewa Jadwiga Wojdyła
143
(1,11%)
-
1
Janusz Bronisław Przetacznik
1 357
(10,53%)
-
2
Ewa Ferdynanda Wawro
510
(3,96%)
-
5
Paulina Grün
246
(1,91%)
-
3
Andrzej Krzysztof Czajka
373
(2,90%)
-
6
Jerzy Krzysztof Raś
194
(1,51%)
-
9
Roman Stanisław Myśliwiec
300
(2,33%)
-
8
Jan Żołna
208
(1,61%)
-
7
Justyna Gorczyca
169
(1,31%)
Okręg 2
gmina wiejska Jasło
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Michał Myśliwiec
794
(11,67%)
-
1
Marta Misiołek
758
(11,14%)
-
5
Jan Bogusław Czajka
798
(11,73%)
-
3
Stanisław Leon Pankiewicz
2 028
(29,81%)
-
4
Mirosława Dorota Wójcik
62
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Jerzy Stanisław Przybyła
582
(8,56%)
-
1
Bożena Lucyna Macek-Lubaś
653
(9,60%)
-
3
Bogusława Agnieszka Machowska
129
(1,90%)
-
5
Wacław Gorgosz
427
(6,28%)
-
4
Adam Jan Filip
122
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
2
Bogdan Tomasz Samborski
80
(1,18%)
-
1
Iwona Gorczyca
223
(3,28%)
-
3
Danuta Anna Woźniacka
38
(0,56%)
-
4
Marek Stanisław Myśliwiec
109
(1,60%)
Okręg 3
gmina Skołyszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Stanisław Wiktor Święch
589
(11,20%)
-
3
Wiesława Wilk
223
(4,24%)
-
4
Tomasz Sławomir Kmiecik
362
(6,88%)
-
2
Anna Nigborowicz
699
(13,29%)
-
1
Sławomir Marcin Lechowski
401
(7,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
3
Magdalena Kamila Dranka-Żywiec
199
(3,78%)
-
2
Zenon Szura
410
(7,80%)
-
5
Jacek Marek Kędzior
357
(6,79%)
-
1
Dorota Halina Woźniak
630
(11,98%)
-
4
Paweł Gutkowski
268
(5,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Mariusz Janusz Sepioł
777
(14,77%)
-
4
Katarzyna Magdalena Podraza
24
(0,46%)
-
3
Beata Barbara Rogowska
117
(2,22%)
-
2
Adam Nabożny
58
(1,10%)
-
5
Roman Franciszek Klisiewicz
145
(2,76%)
Okręg 4
gminy: Brzyska, Kołaczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Teresa Maria Nocek
321
(5,36%)
-
2
Jan Adam Kutyna
441
(7,36%)
-
1
Paweł Piotr Kozioł
686
(11,45%)
-
4
Elżbieta Zofia Fundakowska
330
(5,51%)
-
3
Sławomir Edward Madejczyk
786
(13,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
4
Paweł Gołąb
441
(7,36%)
-
2
Ryszard Papciak
552
(9,22%)
-
1
Tomasz Władysław Kaleta
516
(8,61%)
-
3
Zofia Maria Ulanecka
178
(2,97%)
-
5
Kamila Otylia Żołądź
60
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Piotr Paweł Madej
418
(6,98%)
-
3
Dariusz Fundakowski
301
(5,03%)
-
4
Jan Bogusław Maciejowski
111
(1,85%)
-
2
Magdalena Stasiowska
823
(13,74%)
-
5
Otylia Anna Leśniak
26
(0,43%)
Okręg 5
gminy: Dębowiec, Osiek Jasielski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Jan Mastej
720
(11,98%)
-
4
Grażyna Teresa Więcek
358
(5,96%)
-
5
Stanisław Wawruszczak
581
(9,67%)
-
3
Irena Bożena Baciak
739
(12,29%)
-
2
Ryszard Lisowski
1 009
(16,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
3
Zofia Karolina Świątek
493
(8,20%)
-
4
Bogusław Wawrzyniec Zoła
300
(4,99%)
-
1
Antoni Zwierzyński
545
(9,07%)
-
2
Kazimierz Michał Baciak
206
(3,43%)
-
5
Anna Maria Ochał
177
(2,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Paweł Stanisław Józefowicz
57
(0,95%)
-
4
Agnieszka Iwona Grodzicka
104
(1,73%)
-
2
Mateusz Grzegorz Misiołek
174
(2,89%)
-
3
Anna Jadwiga Janiszewska
186
(3,09%)
-
5
Józef Bolesław Jurusik
362
(6,02%)
Okręg 6
gminy: Krempna, Nowy Żmigród, Tarnowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Józef Franciszek Rosół
617
(7,21%)
-
1
Jan Józef Muzyka
1 809
(21,13%)
-
5
Jolanta Barbara Miklar
101
(1,18%)
-
4
Grzegorz Stanisław Pers
2 415
(28,21%)
-
3
Ewa Jolanta Różycka
259
(3,02%)
-
6
Cecylia Zofia Piwowar-Nadymus
424
(4,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
1
Franciszek Miśkowicz
468
(5,47%)
-
2
Aleksander Jan Radoń
317
(3,70%)
-
3
Teodor Pawełczak
266
(3,11%)
-
4
Irena Śmietana
155
(1,81%)
-
6
Maria Barbara Rysz
97
(1,13%)
-
5
Beata Renata Przybyłowska
268
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Tomasz Jerzy Liszka
336
(3,92%)
-
4
Edyta Stefania Wiatr
87
(1,02%)
-
2
Stanisław Józef Lawera
735
(8,58%)
-
3
Dorota Maria Kmiecik
208
(2,43%)