Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Środa Wlkp.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Alicja Maria Wojtkowiak
35
(0,26%)
-
1
Marek Garbatowski
149
(1,09%)
-
7
Maciej Krzysztof Zygmunt
22
(0,16%)
-
4
Patryk Mikołajczak
37
(0,27%)
-
5
Grzegorz Wojciech Kaszuba
13
(0,10%)
-
6
Agnieszka Katarzyna Budasz
45
(0,33%)
-
2
Aneta Daria Kłopot-Wartecka
399
(2,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL
-
4
Małgorzata Mamcarz
141
(1,03%)
-
5
Agnieszka Ożga
153
(1,12%)
-
1
Bogusław Szczepan Biernat
754
(5,53%)
-
2
Ernest Janusz Iwańczuk
1 204
(8,83%)
-
3
Iwona Maria Klepacka
313
(2,30%)
-
9
Rafał Kordacki
28
(0,21%)
-
8
Wiesław Henryk Mariański
57
(0,42%)
-
6
Katarzyna Maria Jastrząb
302
(2,22%)
-
7
Przemysław Krzysztof Warot
59
(0,43%)
-
10
Przemysław Mieloch
234
(1,72%)
-
11
Julian Kempa
169
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Magdalena Jolanta Wieland
127
(0,93%)
-
7
Waldemar Andrzej Cieśla
127
(0,93%)
-
9
Agnieszka Helena Baranowska-Doga
26
(0,19%)
-
2
Waldemar Wojciech Owczarzak
487
(3,57%)
-
1
Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka
885
(6,49%)
-
3
Jarosław Rozmiarek
190
(1,39%)
-
11
Michał Matelski
558
(4,09%)
-
10
Ewa Wioletta Budasz
169
(1,24%)
-
6
Piotr Pacholczak
129
(0,95%)
-
5
Leszek Rybaczewski
214
(1,57%)
-
8
Dorota Błażejewska
37
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Izabela Leporowska
191
(1,40%)
-
7
Grzegorz Jan Hypki
120
(0,88%)
-
6
Andrzej Żołądkowski
79
(0,58%)
-
9
Julita Cierpka
50
(0,37%)
-
10
Bogdan Bączkiewicz
135
(0,99%)
-
8
Franciszek Szymkowiak
44
(0,32%)
-
11
Justyna Maria Tamborska-Mieloch
104
(0,76%)
-
1
Piotr Kasprzak
335
(2,46%)
-
5
Marian Krzysztof Jaskuła
98
(0,72%)
-
2
Dorota Jackowiak-Szaroleta
89
(0,65%)
-
3
Katarzyna Małgorzata Lis
96
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN
-
1
Marcin Robert Bednarz
672
(4,93%)
-
2
Ewa Kusik
699
(5,13%)
-
4
Marcin Kriger
87
(0,64%)
-
10
Leszek Piotr Wierzbicki
122
(0,90%)
-
3
Wiesława Maria Strugarek
359
(2,63%)
-
5
Mariusz Piotr Kułak
137
(1,01%)
-
6
Martyna Skoracka
101
(0,74%)
-
9
Daria Monika Węcławiak
158
(1,16%)
-
8
Sylwester Stachowiak
337
(2,47%)
-
11
Paweł Jóźwiak
375
(2,75%)
-
7
Barbara Alina Skowrońska
71
(0,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Wieland
687
(5,04%)
-
5
Katarzyna Urszula Kicinska-Pajchrowska
125
(0,92%)
-
3
Danuta Maria Wieczorek
259
(1,90%)
-
4
Andrzej Krzysztof Żurawski
45
(0,33%)
-
2
Zbigniew Kazimierz Cichowlas
529
(3,88%)
-
7
Honorata Maćkowiak
56
(0,41%)
-
6
Katarzyna Paulina Kowalska
53
(0,39%)
-
8
Tomasz Jakub Kwiatkowski
107
(0,79%)
-
10
Krystian Walczak
36
(0,26%)
-
11
Piotr Robak
125
(0,92%)
-
9
Jerzy Stanisław Kosiński
85
(0,62%)
Okręg 2
Gmina: Nowe Miasto nad Wartą
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL
-
5
Robert Paweł Ciesielski
29
(0,95%)
-
1
Agnieszka Król
613
(20,06%)
-
2
Grzegorz Maciej Rochowski
33
(1,08%)
-
4
Benedykt Bzodek
38
(1,24%)
-
3
Małgorzata Matuszczak
21
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Wiesław Wojtczak
29
(0,95%)
-
3
Paweł Marciniak
62
(2,03%)
-
1
Przemysław Jan Jankowiak
337
(11,03%)
-
5
Weronika Anna Józefiak
30
(0,98%)
-
2
Iwona Katarzyna Ranecka
101
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jan Władysław Goliński
144
(4,71%)
-
4
Maria Kubiak
15
(0,49%)
-
2
Hanna Kuderska
60
(1,96%)
-
1
Marian Mikołaj Walkiewicz
196
(6,41%)
-
5
Janusz Stanisław Matuszak
100
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN
-
2
Tomasz Mariusz Paczkowski
58
(1,90%)
-
3
Róża Teresa Doerffer-Jambor
222
(7,26%)
-
4
Aleksandra Aneta Haak
24
(0,79%)
-
5
Janusz Janicki
269
(8,80%)
-
1
Stefan Kominek
434
(14,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jerzy Zbigniew Kwintkiewicz
91
(2,98%)
-
5
Michał Mateusz Rochowski
28
(0,92%)
-
3
Maria Elżbieta Płocińska
37
(1,21%)
-
4
Wiola Ewa Orzechowska
50
(1,64%)
-
2
Joanna Maria Majcher
35
(1,15%)
Okręg 3
Gmina: Dominowo, Krzykosy, Zaniemyśl
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Karolina Maria Wojciechowska
13
(0,21%)
-
2
Robert Pieprzyk
69
(1,10%)
-
1
Dariusz Andrzej Tomaszewski
212
(3,37%)
-
5
Mirosław Włodzimierz Praszkowski
33
(0,53%)
-
3
Barbara Kozubska-Suchora
48
(0,76%)
-
4
Ewa Nowak
21
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZEPSR.PL
-
2
Stanisław Nowakowski
218
(3,47%)
-
3
Małgorzata Fertała
396
(6,30%)
-
1
Zdzisław Józef Andrzejewski
160
(2,55%)
-
6
Anna Maria Logdańska
44
(0,70%)
-
5
Michał Jaśkowiak
14
(0,22%)
-
7
Aneta Magdalena Obarska
50
(0,80%)
-
4
Ewa Głowacka
44
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kamila Gaca
48
(0,76%)
-
1
Jacek Gabała
475
(7,56%)
-
5
Sylwia Karasiak
69
(1,10%)
-
2
Hanna Ewa Pieśkiewicz
254
(4,04%)
-
3
Romuald Pawlik
341
(5,43%)
-
6
Adam Patryas
42
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Grześkowiak
374
(5,95%)
-
4
Joanna Barbara Grzelka
47
(0,75%)
-
1
Tomasz Roszyk
283
(4,50%)
-
3
Gabriela Wanda Gramza
147
(2,34%)
-
5
Zbigniew Antkowiak
129
(2,05%)
-
6
Lucyna Teresa Roszczka
54
(0,86%)
-
7
Stanisław Kasprzak
171
(2,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ZIĘTKOWSKIEGO ZAWSZE DLA ŚREDZIAN
-
6
Zbigniew Ireneusz Walkowiak
106
(1,69%)
-
4
Marcin Nowak
285
(4,54%)
-
3
Michał Piotr Jankowiak
222
(3,53%)
-
1
Renata Elżbieta Jarzembowska
261
(4,15%)
-
7
Anna Maria Zimoch
187
(2,98%)
-
2
Anna Ewa Gogojewicz
125
(1,99%)
-
5
Daniel Pachura
99
(1,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ryszard Ignaszewski
91
(1,45%)
-
6
Marcin Małecki
73
(1,16%)
-
5
Elżbieta Sęczkowska
70
(1,11%)
-
7
Marta Langner-Mogilewska
25
(0,40%)
-
1
Maciej Andrzej Pawlikowski
693
(11,03%)
-
2
Magdalena Małgorzata Staszak
127
(2,02%)
-
4
Andrzej Stanisław Paczkowski
162
(2,58%)