Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Słopnice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Słopnice Dolne Królewskie (część): osiedla Nowiny, Proroki, Przysłop, Zaprzylasek, Kadele, Koczury, Młynarze, Kormany, Zonie, Kulpy, Do Turonia, Do Artysty, Do Tracza, Pod Kopę, Walkówka, Koprowina, Plebańskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Sylwester Kęska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (62,57%)

    Bogumiła Anna Wikar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    67 (37,43%)

    Okręg 2

    Sołectwo Słopnice Dolne Królewskie (część): osiedla Brodki, Rojki, Golińskie, Dylągówka, Sączki, Hajdówka, Czeczotki, Srokówka, Kwaśniakówka, Porębówka, Dzioły, Wójtostwo, Na Chodnik, Wikarówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wojciech Kulpa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Słopnice Dolne Królewskie (część): osiedla Marciszówka, Zieleńskówka, Staniszówka, Chochołówka, Małchówka, Gwizdówka, Chodniki nad Cmentarzem

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Bogdan Więcek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (46,93%)

    Arkadiusz Stanisław Szczecina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    95 (53,07%)

    Okręg 4

    Sołectwo Słopnice Dolne Królewskie (część): osiedla Podgórze, Zagrody, Filipówka, Jonówka, Grabkówka, Szczęchy, Putówka, Sroki nad Tartakiem

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Grzegorz Faron

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    114 (58,76%)

    Józef Filipiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    80 (41,24%)

    Okręg 5

    Sołectwo Słopnice Mogielica (część): osiedla Za Wodą, Ubikówka, Bieniówka, Sołtyse, Saryse, Bednarze, Piechury, Gaury

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Andrzej Bień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (61,78%)

    Adela Dorota Kurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    60 (38,22%)

    Okręg 6

    Sołectwo Słopnice Mogielica (część): osiedla Pachy, Jurki, Kukuczki, Spądówka, Smagi, Pierzchały, Leśne, Wróble, Na Koniec, Groń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Leszek Matusiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    67 (44,97%)

    Irena Janina Kulpa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    82 (55,03%)

    Okręg 7

    Sołectwo Słopnice Górne (część): osiedla Wyrębiska, Bukowina, Kuźle, Banachy, Pyrdoły, Barnasie, Kaimy, Kęski, Ryże, Szczepanowo, Małgorzyca, Dzielec, Giemziki Górne, Brzózki, Karczówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Ślazyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    94 (47,47%)

    Józefa Bulanda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    104 (52,53%)

    Okręg 8

    Sołectwo Słopnice Górne (część): osiedla Giemziki Dolne, Zaprzały, Michałki, Liski, Garcarzówka, Kowalówka, Rola, Zagroda, Konickie, Podstaw

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Anna Czepiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (33,18%)

    Józef Curzydło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    143 (66,82%)

    Okręg 9

    Sołectwo Słopnice Górne (część): osiedla Pokusówka I, Snoza, Folwark, Piaski, Dziołówka, Ślazykówka, Piechoty, Pachuty, Woźniówka, Podlas, Śliwówka, Goryczki, Mordaszkie, Cołtyż, Śrubówka, Piechotówka, Zalas, Florkówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Stanisław Franczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (38,07%)

    Józef Bednarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    122 (61,93%)

    Okręg 10

    Sołectwo Słopnice Granice (część): numery domów położone po prawej stronie drogi gminnej Słopnice – Granice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Adam Śliwa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (28,67%)

    Tadeusz Adam Ślazyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    107 (71,33%)

    Okręg 11

    Sołectwo Słopnice Granice (część): numery domów położone po lewej stronie drogi gminnej Słopnice – Granice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Magdalena Pachut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (39,84%)

    Henryk Stanisław Ślazyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    74 (60,16%)

    Okręg 12

    Sołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie (część): osiedla Pańskie, Kulpówka, Miłkowskie, Talaski, Więcki, Sasy, Głębiec, Górki, Brzyzek, Pachutówka, Malarzówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Porębski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie (część): osiedla Mastalerze, Ślazykówka, Jachymówka, Czajnówka, Dworskie, Markówka, Nad Sadem, Bace

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Ślazyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (41,43%)

    Piotr Stanisław Kęska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    86 (40,95%)

    Dorota Pierzchała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (17,62%)

    Okręg 14

    Sołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie (część): osiedla Ząbczykówka, Udzielówka, Do Nowaka, Za Miedzą, Białonogi, Papieżówka, Rola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Kazimierz Liszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie (część): osiedla Zapotocze, Folwark, Wierzbanowo, Góralówka, Przylaski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Curzydło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SŁOPNICE

    0 (0,00%)