Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lidzbark

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Lidzbark-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Chmielna, Jarzębinowa, Klonowa, Leśniczówka, Nowa, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Patryk Marek Czapliński
      193 (43,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Kacper Kościński
      36 (8,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tomasz Marszak
      211 (47,95%)

    Okręg 2

    Miasto Lidzbark-ulice: Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Lipowa, Okopowa, Podleśna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Kalisz
      245 (57,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grażyna Barbara Zakrzewska
      183 (42,76%)

    Okręg 3

    Miasto Lidzbark-ulice: Władysława Broniewskiego, Marii Dąbrowskiej, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta, Juliana Tuwima, Zieluńska, Stefana Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Adam Kuklewicz
      198 (44,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Muzińska
      20 (4,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Maria Wacławska
      224 (50,68%)

    Okręg 4

    Miasto Lidzbark-ulice: Graniczna, Hugona Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Tadeusza Kościuszki, Kwiatowa, Juliusza Kraziewicza, Leśna, 3 - go Maja, Południowa, Poprzeczna, Ignacego Potockiego, Poświętna, Rejtana, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Staszica, Targowa, Tartaczna, Wiejska, Józefa Wybickiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dawid Piotr Głuszek
      210 (43,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Witold Ostrowski
      275 (56,70%)

    Okręg 5

    Miasto Lidzbark ulica Jeleńska-numery posesji: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Biały
      185 (39,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jakub Sieczkowski
      75 (15,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Paweł Dzimira
      213 (45,03%)

    Okręg 6

    Miasto Lidzbark – ulice: Jeleńska-numery posesji: 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 16, 16A, 18, 20, 22, 25, 26A, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 44B, 46, 48, 50, 52, Myśliwska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Wiśnicki
      157 (46,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Serafin
      68 (19,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Józefowicz
      116 (34,02%)

    Okręg 7

    Miasto Lidzbark-ulice: Fryderyka Chopina, Cicha, Garbarska, Garbuzy, Górka, Plac Generała Józefa Hallera, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Krótka, Młyńska, Ogrodowa, Piaski, Podgórna, Podzamcze, Sądowa, Słomiany Rynek, Stare Miasto, Stefana Batorego, Szosa Lubawska, Wodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Adam Iwankowski
      290 (60,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adrian Sieczkowski
      50 (10,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Andrzej Gmyr
      141 (29,31%)

    Okręg 8

    Miasto Lidzbark-ulice: Dworcowa, Działdowska, Główny Dworzec, Kościelna, Mickiewicza, Nowy Rynek, Przemysłowa, Strażacka, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Jarosław Nowiński
      241 (57,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Błondowski
      59 (14,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Radosław Wojciech Fryza
      118 (28,23%)

    Okręg 9

    Gmina-miejscowości: Chełsty, Ciechanówko, Słup, Wlewsk, Zalesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosława Teresa Orzymkowska
      112 (26,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Ciesielski
      309 (73,40%)

    Okręg 10

    Gmina – miejscowości: Kiełpiny, Tarczyny, Wąpiersk, Koty

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Karol Iwan
      147 (35,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Rychcik
      20 (4,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Hanna Maria Krezymon
      247 (59,66%)

    Okręg 11

    Gmina-miejscowości: Cibórz, Jeleń, Olszewo, Podcibórz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Małgorzata Małkowska
      115 (23,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE LIDZBARK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jakub Przemysław Gierej
      45 (9,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Leon Chmielewski
      321 (66,74%)

    Okręg 12

    Gmina-miejscowości: Borówno, Bryńsk, Bryńsk Szlachecki, Dębowiec, Glinki, Klonowo, Nadleśnictwo Lidzbark, Nowy Dwór Leśniczówka, Nowy Zieluń, Ostrowy, Piaseczno, Sarnia Góra, Zielonka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Szmyt
      82 (20,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Łukasz Kwiatkowski
      313 (79,24%)

    Okręg 13

    Gmina – miejscowości: Biernaty, Miłostajki, Nick, Nowy Dwór, Zdrojek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Kociela
      101 (38,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Waldemar Antoni Skuza
      162 (61,60%)

    Okręg 14

    Gmina – miejscowości: Adamowo, Marszewnica, Nowe Dłutowo, Stare Dłutowo, Wawrowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Malik
      164 (28,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mirosław Trzciński
      409 (71,38%)

    Okręg 15

    Gmina – miejscowości: Bełk, Jamielnik

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marzanna Elżbieta Kowalska
      126 (41,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MACIEJA SITARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Piotr Gutowski
      176 (58,28%)