Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kałuszyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ulice: 1 - go Maja, Bohaterów Września 1939r. , Martyrologii, Odrodzenia, Ppłk. Stanisława Truszkowskiego, Św. Jana Pawła II

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Strupiechowski
      131 (63,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Małgorzata Włodarczyk
      75 (36,41%)

    Okręg 2

    Ulice: Warszawska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Leszczyńska
      80 (52,29%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Gójski
      73 (47,71%)

    Okręg 3

    Ulice: Mostowa, Narty, Zawoda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Władysława Zofia Mirosz
      130 (53,94%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Edward Kozłowski
      111 (46,06%)

    Okręg 4

    Ulice: Chopina, Kościelna, Krauzego, Mickiewicza, Osiedlowa, Plac Kilińskiego, Trzcianka, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marianna Wocial
      139 (73,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Pytkowski
      50 (26,46%)

    Okręg 5

    Ulice: Brzozowa, Dębowa, Jutrzenki, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Pocztowa, Podleśna, Polna, Różana, Sadowa, Świerkowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GÓJSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Stanisława Gójska
      0 (0,00%)

    Okręg 6

    Ulice: Barlickiego, Kopernika, Nowa, Reja, Zamojska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OSIEDLE”

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Alina Teresa Włodarczyk-Kurpiewska
      108 (44,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Dmowska
      60 (24,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY NOWAK

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Barbara Nowak
      21 (8,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jolanta Elżbieta Rudnicka
      53 (21,90%)

    Okręg 7

    Ulice: Akacjowa, Robotnicza, Wojska Polskiego, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Stryczyńska
      77 (57,89%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Antoni Chrościcki
      56 (42,11%)

    Okręg 8

    Wsie: Falbogi, Milew, Mroczki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mateusz Sylwester Napiórkowski
      81 (45,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Paweł Mroczek
      98 (54,75%)

    Okręg 9

    Wsie: Olszewice, Patok, Ryczołek, Szymony

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marianna Jadwiga Śledziewska
      140 (54,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Włodzimierz Marian Szymoński
      117 (45,53%)

    Okręg 10

    Wsie: Budy Przytockie, Kazimierzów, Leonów, Marianka, Przytoka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Broniarek
      62 (39,74%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Jackiewicz
      94 (60,26%)

    Okręg 11

    Wsie: Wąsy, Wity

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryka Genowefa Śledziewska
      50 (48,08%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jadwiga Cudna
      54 (51,92%)

    Okręg 12

    Wsie: Abramy, Chrościce, Kluki, Szembory, Wólka Kałuska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Robert Wąsowski
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Wsie: Garczyn Duży, Garczyn Mały, Zimnowoda, Żebrówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogusław Michalczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Wsie: Gołębiówka, Marysin, Nowe Groszki, Stare Groszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisława Danuta Kiełbasa
      131 (56,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Jacak
      100 (43,29%)

    Okręg 15

    Wsie: Piotrowina, Sinołęka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Kaczmarczyk
      88 (70,97%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Tadeusz Wołoncewicz
      36 (29,03%)