Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo CIESZOWA; Koszęcin: ul. Parkowa, Lubliniecka, Cieszowska, Różana, Jaśminowa, Ks. Gąski, Azaliowa. Ogrodowa, Wspólna; IRKI, RZYCE, NOWY DWÓR
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
LIPOWIEC; Koszęcin: ul. Sienkiewicza, Boronowska, Lompy, Kozielska, Kościuszki, Legionów, Moniuszki, Miodowa, Nektarowa Łazowska, Wojska Polskiego, Rzeczna, Wąska, Zamkowa, Powstańców Śląskich
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Koszęcin: ul. Janusza Korczaka, Ligonia, Szkolna, Burzyńskiego, Boczna, Leśna, Matejki, Tadeusza Makowskiego, Sikorskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo BRUSIEK; Koszęcin: ul. Słowackiego, Śląska, Poprzeczna. Zielona, Wiosenna, Jesienna, Cegielniana, Jodłowa, Dębowa, Bukowa, Świerkowa, Akacjowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Sobieskiego, Kolejowa, Świętej Trójcy, Przemysłowa, Gen. Bema, Maciejkowa, Sportowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Koszęcin: ul. Dąbrówki, Mieszka I, Chrobrego, Cicha, Królowej Jadwigi, Króla Kazimierza Wielkiego, Słoneczna, Tęczowa, Św. Wawrzyńca, Spokojna, Opiełki, Podgórna, Andrzeja Kochcickiego, Kopernika, Mańki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Koszęcin: ul. Frezjowa, Liliowa, Krótka, Chopina, Damrota, Kochanowskiego, Mickiewicza, Konopnickiej, Nowa, Batorego, Korfantego, Dworcowa, Tulipanowa, Krokusowa, Irysowa, Makowa, Wrzosowa, Chabrowa, Bratkowa, Fiołkowa, Narcyzowa, Konwaliowa, Piaskowa, Słowików, Wolności
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzebiń ulice: 1 Maja od Nr 1 - 61, Stawowa, Wąska, Krótka, Lompy, Księdza Erwina Muszera, Św. Barbary; ŁAZY
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzebiń ulice: 1 Maja od Nr 62 do końca, Kosmonautów, Poprzeczna, Lubliniecka od Nr 43 do końca, Dębowa, BUKOWIEC
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzebiń ulice: Wojska Polskiego, Boczna, Krasińskiego, Wolności, Żwirki i Wigury, Kościuszki; PRĄDY
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzebiń ulice: Lubliniecka do Nr 42, Szkolna, Kolejowa, Zielona, Piaskowa, Gen. Bema, Krzywa, Dworcowa, Polna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Strzebiń ulice: Cicha, Chopina, Ptasia, Powstańców Śląskich, Kopernika, Lotników, Leśna, Władysława Reymonta, Dubielowska, Mickiewicza, Słoneczna, Spokojna, Sienkiewicza, Broniewskiego, Marii Konopnickiej, Kazimierza Ostrowskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Sadów ulice: Rusinowicka, Słoneczna, Cesarska Góra, Powstańców Śląskich do Nr 52, Polna; Sołectwo WIERZBIE
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Sadów ulice: Górna, Leśna, Kochanowicka, Ogrodowa, Podlesie, Rolnicza, Słowicza, Spółdzielcza, Tylna, Powstańców Śląskich od Nr 53 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Rusinowice ulice: Lompy, Brzozowa, Rzeczna. Stawowa, 1 Maja, Kolejowa, Polna, Ks. Henryka Gołka, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Rusinowice ulice: Joanny Piecuch, Kolonia, Leśna, Lubliniecka, Nowa, Piaskowa, Słoneczna, Szpakowa, Zachodnia, Zielona, Dworcowa, Ks. Damiana Kominka; Sołectwo PIŁKA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów