Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krasiczyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Krasiczyn, nr 1 do 144

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Bogusława Buczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    47 (34,06%)

    Łukasz Krzysztof Kruk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (65,94%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Krasiczyn, nr 145 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Filip Amarowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    47 (30,92%)

    Tomasz Piotr Sajdak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    64 (42,11%)

    Wioletta Małgorzata Rodzeń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (11,18%)

    Marek Adam Sus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

    24 (15,79%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dybawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Aneta Wielgosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    85 (37,12%)

    Mieczysław Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    94 (41,05%)

    Piotr Eugeniusz Karpiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (21,83%)

    Okręg 4

    Sołectwo Śliwnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Holicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    58 (28,86%)

    Jan Oleksów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    111 (55,22%)

    Krystyna Bracio

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (15,92%)

    Okręg 5

    Sołectwo Olszany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Dorota Dybowska-Ryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    39 (19,40%)

    Jerzy Młynarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    50 (24,88%)

    Krzysztof Marek Dobrowolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (55,72%)

    Okręg 6

    Sołectwo Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Andrzej Matwiej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Rokszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Józef Barszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    67 (65,69%)

    Artur Janusz Biliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (34,31%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Korytniki, nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Grzegorz Kurasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    66 (69,47%)

    Zbigniew Aleksander Łoziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SUMIENNI

    29 (30,53%)

    Okręg 9

    Część sołectwa Korytniki, nr 1A, 2A, 2B, 3A, 5A, 7A, 8A, 9A, 10A, 12A, 13A, oraz od 15 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Domaradzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    54 (33,13%)

    Wiesław Ryszard Litwin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    35 (21,47%)

    Piotr Ireneusz Łuc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (45,40%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Prałkowce, nr 1 do 215

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Edyta Rabka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    27 (12,00%)

    Tomasz Piotr Grądecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    103 (45,78%)

    Marta Maria Wiśniowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (42,22%)

    Okręg 11

    Część sołectwa Prałkowce, nr 216 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Rabka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    55 (28,06%)

    Iwona Sabina Kornaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    141 (71,94%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Brylińce, Cisowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wojciech Mościszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    55 (39,57%)

    Ewa Olszańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (60,43%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Chołowice, Krasice, Krzeczkowa, Mielnów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Stanisław Czucz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    48 (25,53%)

    Krzysztof Andrzej Młynarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    113 (60,11%)

    Grzegorz Franciszek Lekki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (14,36%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Tarnawce od nr 1 do 40 oraz od nr 91 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Kochanowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Tarnawce, od nr 41 do 89

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Monika Rodzeń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN

    32 (34,41%)

    Krzysztof Lewczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN

    61 (65,59%)