Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kalety

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    1 MAJA 78 - 96

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Ryszard Józef Sendel
      92 (50,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Brunon Eryk Jaszczyk
      17 (9,34%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Sebastian Artur Breguła
      73 (40,11%)

    Okręg 2

    1 MAJA 2 - 76

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Irena Genowefa Nowak
      111 (61,33%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Robert Jerzy Zowada
      70 (38,67%)

    Okręg 3

    BEMA, GWOŹDZIA, LEŚNA, LIPOWA, PIASTÓW, PRUSA, REJA, SPOKOJNA, TOPOLOWA, TRAUGUTTA, ZIELONA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Jerzy Franciszek Kloze
      138 (59,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcel Jan Galios
      95 (40,77%)

    Okręg 4

    ARMII KRAJOWEJ, ASNYKA, CHOPINA, KOSMONAUTÓW, KSIĘDZA DROZDKA 1 - 34, LIGONIA, NAŁKOWSKIEJ, NOWA, OKRZEI, RYCERSKA, SŁOWIAŃSKA, WOJSKA POLSKIEGO, ŻWIRKI I WIGURY

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Krzysztof Sławomir Rogocz
      155 (67,69%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Robert Lipiński
      74 (32,31%)

    Okręg 5

    DWORCOWA, GAWLIKA, HARCERSKA, IMBIROWA, IGNACEGO KRASICKIEGO, LUBLINIECKA, MIARKI, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Antoni Jeż
      102 (60,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Waldemar Rozanka
      67 (39,64%)

    Okręg 6

    BRZECHWY, BUKOWA, DĘBOWA, FABRYCZNA, KILIŃSKIEGO, KONOPNICKIEJ, LOMPY, RYSZARDA KACZOROWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Edward Mieczysław Drabik
      94 (66,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Barbara Świerc
      48 (33,80%)

    Okręg 7

    ANIOŁA 10 - 19, BORKA, DĄBROWSKIEGO 9 - 25, DZIAŁKOWA, GŁOWACKIEGO 11 - 15, JANA PAWŁA II, JAWOROWA, JODŁOWA, MATEJKI, SIENKIEWICZA 11 - 52A

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Janina Weronika Perz
      165 (68,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Rafał Tomasz Kandzia
      76 (31,54%)

    Okręg 8

    CHMIELNA, CZARNECKIEGO, DAMROTA, DĄBROWSKIEGO 1 - 8, DŁUGOSZA, DRZYMAŁY, GŁOWACKIEGO 1 - 9, JAŚMINOWA, KSIĘŻYCOWA, MŁODZIEŻOWA, POLARNA, TWARDOWSKIEGO, WODNA, WOLNOŚCI, WRZOSOWA, ZAGŁOBY, ŻEROMSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Kazimierz Józef Złotosz
      150 (60,48%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Łukasz Prandzioch
      98 (39,52%)

    Okręg 9

    ANIOŁA 1 - 8, BRZOZOWA, KORFANTEGO, KSIĘDZA DROZDKA 36 - 47, LUBOCZ, MICKIEWICZA, MONIUSZKI, MORCINKA, PLAC ZJEDNOCZENIA, SIENKIEWICZA 3 - 9, WITOSA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Adam Józef Gabryś
      46 (28,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Danuta Przybyła
      60 (36,81%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Bronisław Marcin Walczak
      57 (34,97%)

    Okręg 10

    BAJECZNA, GAJOWA, KOCHANOWSKIEGO, KOPERNIKA, KRÓTKA, KSIĘDZA ROGOWSKIEGO 1 - 30, ŁĄCZNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, RYMERA, SŁOWACKIEGO, STANISŁAWA LEMA, TUWIMA, TYLNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Grzegorz Stanisław Krupa
      155 (51,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Arkadiusz Łucjan Borek
      145 (48,33%)

    Okręg 11

    BOLESŁAWA CHROBREGO, KOŚCIUSZKI, KSIĘDZA ROGOWSKIEGO 31 - 62, POKOJU, SOBIESKIEGO, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Michał Józef Brol
      93 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Stanisław Badora
      38 (20,43%)

    KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Dawid Jan Różański
      55 (29,57%)

    Okręg 12

    3 MAJA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DOLNA, KASPROWICZA, KOŁŁĄTAJA, KOSZĘCIŃSKA, KSIĘDZA POPIEŁUSZKI, KUŹNICKA, KWIATOWA, ŁOWIECKA, POSTERUNEK KOLEJOWY, ROZDZIEŃSKIEGO, RZECZNA, SKŁODOWSKIEJ CURIE, SPORTOWA, SZKOLNA, SZYMANOWSKIEGO, TETMAJERA, WESOŁA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Dawid Karol Wolnik
      140 (52,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sylwia Katarzyna Szczypka
      127 (47,57%)

    Okręg 13

    CELULOZOWA, GOŁĘBIA, JASTRZĘBIA, KRUCZA, KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO, LUBSZECKA, PADEREWSKIEGO 1 - 106, PIASKOWA, POLNA, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW, RODZIEWICZÓWNEJ, SŁONECZNA, WIEJSKA, ZAPOLSKIEJ

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Zygmunt Gerard Mirowski
      218 (70,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Krzysztof Kornek
      91 (29,45%)

    Okręg 14

    BARBARY, BOCZNA, BRACKA, CICHA, CYNKOWA, GRZYBOWA, KLONOWA, MIŁA, MIODOWA, MYŚLIWSKA, OGRODOWA, ORZESZKOWEJ, PADEREWSKIEGO 107 - 224, RADOSNA, SOSNOWA, TARNOGÓRSKA, TULIPANOWA, WĄSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Alojzy Franciszek Rupik
      233 (69,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Blandyna Urszula Kąkol
      104 (30,86%)

    Okręg 15

    GRUNWALDZKA, JAGODOWA, JANA, KSIĘDZA SYLWESTRA ANTOSZA, LETNISKOWA, MŁYŃSKA, NORWIDA, OFIAR KATYNIA, OWOCOWA, SPACEROWA, STAWOWA, USTRONNA, WCZASOWA, WIERZBOWA, WIOSENNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI DLA KALET

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Mirosława Aleksandra Potempa
      0 (0,00%)